تکان دهنده شیکاگو بسته بندی گوشت می آمد عکس تغییر سیاست های عمومی

در سال 1905 داستان در مورد شیکاگو صنعت بسته بندی گوشت می آمد که الهام گرفته آپتون سینکلر رمان جنگل نیز نشان می دهد که قدرت عکاسی خبری یک مطالعه استدلال می کند.

این تحقیق به نظر می رسد در یک سری از اوایل 20 قرن مقالات در مجله لانست, که, انگلیسی, دانشمندان, sanitarians و پزشکان خواندن شد. روزنامه نگار آدولف اسمیت نوشت: این مقالات که ارائه تکان دهنده نگاه در شیکاگو صنعت بسته بندی گوشت می آمد. مقالات خود را گذاشته و یک پایه برای بهتر شناخته شده آیات جنگلکه به دنبال یک زن و شوهر از سال بعد.

امیلی کاترین مورگان عکاسی مورخ و استادیار دانشکده هنر و بصری فرهنگ در دانشگاه ایالتی آیووا نگاه چگونه اسمیت با استفاده از هر دو عکس و متن خود را به اثبات نقطه “است که حیوانات بهداشت و سلامت کارگر عمیقا تحت تاثیر قرار بهداشت عمومی.”

“صنعت گوشت بود بیشتر تمایل به اجازه می دهد تا عکاسان به امکانات خود را به خوبی به قرن 20 برای کمک به بیشتر اهداف خود” مورگان می گوید. “مردم استفاده می شود به این تور بسته بندی شرکت ها و آنها ناراحت آنچه که آنها را دیدم. این واقعا تنها زمانی که اسمیت و سپس سینکلر اشاره کرد که آنها از خوردن محصولات تقلبی که مردم به فروش کردن.

“همان چیزهایی که اتفاق می افتد امروز. مردم می توانید ببینید که بسیاری از واقعا هولناک تصاویر … اما بزرگترین رسوایی است که همیشه سلامت عمومی رسوایی است.”

اسمیت سری یکی از اولین موارد استفاده از هر دو متن و عکس به عنوان شواهد “به افشای یک وضعیت مشکل به نور دانش عمومی” می نویسد: مورگان در مجله مواد غذایی و تاریخچه.

women at long table put labels on cans
“برچسب قوطی از ‘Veribest’ محصولات در زره بسته بندی گیاهی, شیکاگو, U. S. A.” (اعتبار: کتابخانه کنگره)

شیکاگو بسته بندی گوشت می آمد

شیکاگو بسته بندی گوشت می آمد منطقه افتتاح شد و در سال 1865. با نوآوری از یخچال راه آهن شیکاگو تبدیل به یک مرکز پردازش گوشت به عنوان بسته بندی شرکت های ظهور اطراف دامداری. منطقه شناخته شده به عنوان Packingtown.

توسط اواسط دهه 1880 شیکاگو شد صادرات گوشت به خارج از کشور در درجه اول به بازار است که چگونه اسمیت علاقه مند شد و در شیکاگو صنعت گوشت و مرتبط با مسائل بهداشتی.

اسمیت سفر به آمریکا در سال 1904 از رفتن به شیکاگو برای کشف چگونه حیوانات و انسان ها شانس در Packingtown.

او در بر داشت غیربهداشتی شرایط غیرانسانی خوک و گاو و فقیر کارگر ایمنی. اسمیت با استفاده از عکس ها به همراه دیتا و توضیحات خود را به زندگی: “عکس های چاپ شده در کنار مقالات خود را ساخته شده خود متنی ادعا می کند در مورد بهداشت عمومی بیشتر باور.”

men stands on fence among many pens of cattle. Factory in background
“در قلب بزرگ اتحادیه سهام متری, شیکاگو, ایالات متحده آمریکا” (اعتبار: کتابخانه کنگره)

جنجال و کنسرو گوشت

اسمیت شیکاگو مقالات منتشر شده در اوایل سال 1905 تا به حال اثرات فوری. مورگان یادداشت در مطالعه که شیکاگو کنسرو گوشت صادرات کاهش 50 ٪ در ماه های بعد. آمریکا, اخبار رسانه های گرفتار باد از جنجال و در ماه اوت سال 1905 جدید مواد غذایی-بازرسی پروتکل در محل در Packingtown.

اسمیت راه می رفت نویسنده آپتون سینکلر از طریق packinghouses. که تور همراه با اسمیت مقالات ارائه شده الهام بخش برای جنگل, سینکلر رمان در مورد صنعت گوشت و شرایط کار در آن زمان است.

توسط 1906, جنگل تا به حال بیشتر تقویت این موضوع منجر به یک دولت بررسی نونما مواد غذایی و بهداشت عمومی سیاست و سپس رئیس جمهور تئودور روزولت امضای فدرال گوشت بازرسی عمل و خالص غذا و دارو عمل می کنند—که منجر به ایجاد مواد غذایی و دارو.

در سال 1909 اسمیت به شیکاگو بازگشت و گزارش داد که packinghouses بهبود یافته بود.

او متوجه شد که عکاسی می تواند در خدمت به عنوان شواهد و به عنوان یک ابزار قدرتمند اجبار. این بسته بندی گوشت می آمد شرکت های شناخته شده این هم فرستادن او عکس هایی از بهبود شرایط است.

این lightbulb لحظه منجر به افزایش استفاده از عکاسی توسط شرکت به شکل عمومی خود را تصویر خود را ترویج و جشن صنعتی شدن—و همچنین به عنوان توسط منتقدان استفاده می شود که عکاسی را برای ریختن به نور در مشکلات است که باید نگرانی های عمومی و تصویب تغییر دهید.

“ما باید بیشتر به رسمیت شناختن امروز که عکاسی ایجاد یک حس فوریت است که می تواند آن را انتقال تاثیر” مورگان می گوید. “این می تواند شامل افراد بیش از فقط یک متن نوشته شده و عکاسی در رابطه با متن بسیار قوی تر از هر یک خود را دارد.”

منبع: دانشگاه ایالتی آیووا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im