Shocker: جهان غرب از رژیم غذایی است و همه از نظر علمی مغز-دمپر

یک “رژیم غذایی غربی” (یا “غربی الگوی رژیم غذایی”) همان چیزی است که شما فکر می کنم: چرب و شیرین و شور و شپشو با گوشت قرمز و محصولات فرآوری شده — در تضاد کامل با رژیم غذایی تشکیل شده بیشتر از غلات سبوس دار و یا گیاهان و یا حبوبات یا چربی.

به عنوان شما همچنین ممکن است حدس می زنم که رژیم غذایی غربی است که به طور منظم مربوط به تاریخی upticks در چاقی و دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی و سرطان و…. اما در حال حاضر به لطف تحقیقات جدید بیرون آمدن از سیدنی استرالیا Macquarie University, ما در نهایت می تواند اضافه کردن “ساخت ما stupider” به ترکیبی از خطرات اجرا شده توسط مطیع معاصر فلسفه خوردن بهترین خلاصه ارزش سیستم محاوره درک می شود اسم اسم اسم.

این پژوهش با عنوان “هیپوکامپ وابسته به appetitive کنترل اختلال های تجربی قرار گرفتن در معرض به سبک غربی رژیم غذایی” منتشر شده و در غنی با عنوان احتمالا نقرس-بیمار انجمن سلطنتی باز علم.

هر نگهباندانشمندان در پشت کاغذ کشیده با هم حدود 110 افراد سالم و تغذیه نیمی از یک رژیم غذایی سالم و نیمی دیگر تلخه بسیاری از ما هر روز خوردن (از جمله مواد غذایی سریع و به هر دلیل وفلس بلژیک).

سپس آنها را به آنها داد آزمون در دو بخش:

1. یک کلمه تست حافظه
2. یک تست پرسیدن چه مقدار از آنها لذت می برد و می خواست بیشتر از غذاهای آنها غذا خوردن

شما احتمالا در حال حاضر می دانم که در آن این است که:

“مطلوب بیشتر مردم برای پیدا کردن خوش طعم مواد غذایی که, کامل, پس از سبک غربی رژیم غذایی بیشتر دچار اختلال آنها در آزمون عملکرد هیپوکامپ,” استیونسون گفت. این یافته نشان می دهد که اختلال در هیپوکامپ ممکن است زیر بنای هر دو او اضافه شده است.

به عبارت دیگر مواد غذایی بد ساخته شده و افراد می خواهند بیشتر بد غذا — و همچنین dumbed آنها.

دوباره, هیچ یک از این تعجب آور است. به عنوان این نگهبان نیز اشاره چاقی و دیابت مرتبط شده اند برای کاهش عملکردهای شناختی و در هر NPR, ما همچنین می دانیم که سالم رژیم غذایی مرتبط شده اند برای کاهش موارد افسردگی در آزمایش قرار گرفتند. طنز در اینجا این است که به خصوص گنگ و کلیشه ضرب المثل که “شما چیزی هستید که می خورید” در حال تبدیل شدن کمتر حکمت عامیانه تر و هوشمند علم هر روز ناسالم — ergo احمق — رژیم غذایی خواهد شد در واقع شما را dumber.

نتیجه این است که علم در نهایت توضیح داد که در غیر این صورت غیر قابل تقلیل راز Guy Fieri.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de