تولید گازهای گلخانه ای کشتی می تواند تغییر ابرها

تولید گازهای گلخانه ای از کشتی ها می تواند تغییر ابرها در نزدیکی مسیرهای خود گزارش محققان.

تحقیقات جدید اولین بار است که برای اندازه گیری این پدیده را اثر در طول سال و در مقیاس منطقه ای.

داده های ماهواره ای بیش از یک حمل و نقل خط در جنوب اقیانوس اطلس نشان می دهد که کشتی های تغییر ابرها به بلوک اضافی 2 وات از انرژی خورشیدی به طور متوسط از رسیدن به هر یک متر مربع (در حدود 10.76 فوت مربع) از سطح اقیانوس در نزدیکی حمل و نقل خط.

این نتیجه نشان میدهد که در سطح جهان ابر تغییرات ناشی از ذرات از انواع آلودگی های صنعتی بلوک 1 وات از انرژی خورشیدی در هر متر مربع از سطح زمین را پوشش و تقریبا یک سوم از اين به بعد گرم شدن کره زمین از گازهای گلخانه ای است.

“در مدل های آب و هوا اگر شما شبیه سازی جهان با گوگرد و تولید گازهای گلخانه ای از حمل و نقل و شما شبیه سازی جهان بدون این انتشار وجود دارد قابل ملاحظه اثر خنک کننده از تغییرات در مدل ابر با توجه به حمل و نقل می گوید:” اولین نویسنده Michael Diamond دانشجوی دکتری در علوم جوی در دانشگاه واشنگتن است. “اما از آنجا که وجود دارد بسیار طبیعی و تنوع آن سخت است برای دیدن این اثر در مشاهدات دنیای واقعی است.”

این مطالعه جدید با استفاده از مشاهدات از سال 2003 تا 2015 در بهار cloudiest فصل در طول مسیر حمل و نقل بین اروپا و آفریقای جنوبی است. این مسیر نیز بخشی از محبوب باز اقیانوس حمل و نقل مسیر بین اروپا و آسیا است.

ذرات ریز موجود در اگزوز از سوزاندن سوخت های فسیلی ایجاد می کند “دانه” که در آن بخار آب در هوا می تواند متراکم به ابر قطرات است. بیشتر ذرات هوابرد سولفات و یا مواد دیگر منجر به ابرها بیشتر با قطرات کوچک در مقایسه با همان مقدار آب تغلیظ شده به کمتر بزرگتر قطرات است. این باعث می شود ابرها روشن تر یا بیشتر انعکاسی.

تلاش های گذشته برای اندازه گیری این اثر از کشتی های متمرکز بود در مکان های که در آن باد در سراسر حمل و نقل خط به منظور مقایسه “پاک” در منطقه در خلاف جهت باد با “آلوده” در منطقه پایین دست. اما در این مطالعه محققان با تمرکز بر یک منطقه ای که قبلا حذف شده است: یک محل که در آن باد در امتداد حمل و نقل خط نگه داشتن آلودگی متمرکز در این منطقه کوچک است.

مطالعه و تحليل ابر خواص شناسایی بیش از 12 سال توسط ابزار MODIS در ناسا ماهواره و میزان انعکاس نور خورشید در بالای جو از سرس گروه از ماهواره ابزار است. نویسندگان در مقایسه با ابر خواص در داخل مسیر حمل و نقل با برآورد چه کسانی ابر خواص شده اند که در صورت عدم وجود حمل و نقل بر اساس آمار از نزدیک کساني مناطق.

“تفاوت در داخل حمل و نقل لین به اندازه کافی کوچک است که ما نیاز به حدود شش سال از داده ها برای تایید است که آن را واقعی است می گوید:” coauthor هانا مدیر یک دانشجوی دکترا در آمار. “با این حال اگر این تغییر رخ داده در سراسر جهان آن را به اندازه کافی خواهد بود برای تحت تاثیر درجه حرارت جهانی.”

هنگامی که آنها می تواند اندازه گیری تولید گازهای گلخانه ای کشتی’ اثر تابش خورشیدی محققان استفاده می شود این تعداد به برآورد چقدر ابر روشن از تمام آلودگی های صنعتی تحت تاثیر آب و هوای کلی.

به طور متوسط در سطح جهان را داشت و تغییرات در پایین ابرها به دلیل آلودگی از تمام منابع بلوک 1 وات در هر متر مربع از انرژی خورشیدی در مقایسه با حدود 3 وات در هر متر مربع به دام افتاده امروز توسط گازهای گلخانه ای نیز منتشر شده توسط فعالیت های صنعتی.

به عبارت دیگر بدون اثر خنک کننده از آلودگی کشت ابر زمین ممکن است در حال حاضر گرم 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 F) یک تغییر که پنل بین دولتی تغییر آب و هوا پروژه را مهم اجتماعی اثرات. (برای مقایسه امروز زمین تخمین زده شده است گرم حدود 1 C یا F 1.8 از اواخر 1800s.)

“من فکر می کنم بزرگترین سهم از این مطالعه این است که توانایی ما برای تعمیم به محاسبه یک ارزیابی جهانی از کلی تاثیر سولفات آلودگی در پایین ابرها می گوید:” coauthor راب چوب, یک استاد علوم جوی.

نتایج همچنین پیامدهای برای یکی ممکن است مکانیسم عمدی آب و هوا مداخله. آنها نشان می دهد که استراتژی های به طور موقت آهسته گرمایش جهانی توسط پاشش ذرات نمک به سطح پایین دریایی ابرها بیشتر بازتاب شناخته شده به عنوان دریایی ابر روشن کننده ممکن است موثر باشد. اما آنها نیز حاکی از این تغییرات می توان به راحتی مشاهده شده است.

“آنچه در این مطالعه ما هنوز نمی دانیم که در همه است: دریایی است ابر روشن یک ایده خوب است ؟ ما باید آن را انجام دهید ؟ وجود دارد مقدار زیادی بیشتر تحقیقاتی که نیاز به رفتن به آن از جمله از علوم اجتماعی و علوم انسانی” الماس می گوید.

“این کار به ما بگویید که این اثرات ممکن است—و در بیشتر احتیاطی توجه داشته باشید که این اثرات ممکن است دشوار است به اطمینان تشخیص دهد.”

باز دسترسی مطالعه به نظر می رسد در AGU پیشرفت. اضافی نویسندگان از دانشگاه واشنگتن و دانشگاه گوته در فرانکفورت. بودجه برای تحقیقات در آمد از ناسا و بنیاد ملی علوم.

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>