تیز بینی دریایی خزنده است ترياس تعجب

گونه های جدید تسلط فسیلی اخبار. یک دایناسور جدید خود را با نام مورد هر دو هفته, برای مثال, و این که می گویند هیچ چیز از میلیون ها و میلیون ها سال پر از موجودات زنده است که ما فقط به دانستن است. اما تشریحی تازگی تنها بخشی از داستان است. هر تازه-کشف گونه می شود موضوع دیگر در تاریخ زندگی آمیخته با بسیاری از دیگران است. که در آن یک گونه موجود در فضا و زمان می تواند فقط به عنوان مهم به عنوان آنچه در آن مانند به نظر می رسد و یا آنچه را که مربوط به. در نظر فسیلی دریایی و خزندگان موجود در آلاسکا است.

Thalattosaurs نمی لذت بردن از همان مطبوعات به عنوان Mesozoic مشاهیر مانند ichthyosaurs و plesiosaurs. این موجودات را فقط یکی از بسیاری از غیر معمول خزنده دودمان است که در زمان به دریاها در طول ترياس بین 251 و 200 میلیون سال پیش اما نمی زنده ماندن گذشته پایان دوره. و حتی اگر آن را روشن نیست که خود را از بستگان نزدیک هستند thalattosaurs نگاه چیزی شبیه به تیز-snouted مارمولک که ور رفته در اطراف نسبتا گرم آب در نزدیکی ساحل. Gunakadeit joseeaeنام دیرین شناس پاتریک Druckenmiller و همکاران نگه داشته و مشابه عادات و یکی از آخرین از نوع خود است.

Gunakadeit – یک Tlingit کلمه به دریای هیولا – می ایستد تا حدودی به دلیل چقدر از اولین فرد اسکلت ساخته شده از آن به فسیل. این گونه خاص است “برای اولین بار بیان و قابل ملاحظه ای کامل thalattosaur فسیلی از شمال امریکا” محققان نوشتن متشکل از یک جمجمه و بیشتر از بقیه بدن. قطعات دم و انتهای اندام از دست رفته اما حتی با این دست قطعات thalattosaur استثنایی است. فسیلی است که حتی بند بند استخوان بیشتر یا کمتر در محل پس از دفن. اسکلت ارائه می دهد یک نگاه نادر در انواع خزندگان است که اغلب تنها به نمایندگی از بیت ها و قطعه.

در مقایسه با دیگر thalattosaurs, Gunakadeit کوچک است. زندگی حیوانات تنها حدود سه فوت به طور قابل توجهی کوتاه تر از دیگر thalattosaurs که می تواند به بیش از پانزده متر طول. آن را احتمالا یک نوجوان یا subadult حیوانات Druckenmiller و نویسندگان فرض اگر چه حتی پس از آن را هنوز هم در پایان کم عمق محدوده اندازه برای خانواده است. پوزه حیوان است و اشاره با سوزن مانند دندان. Gunakadeit احتمالا دستگیر نرم-سالم بی مهرگان در اواسط آب و wriggled دیگر لقمه از مراکز صخره و یا شکاف. حتی اگر thalattosaurs نادر از دیرینه شناسان توجه خود را به جمجمه و دندان ها به طور گسترده ای متفاوت است و به احتمال زیاد نشان دهنده راه بسیار متفاوت از تغذیه.

چه چیزی باعث Gunakadeit به خصوص مهم است که آن را زندگی می کردند. این thalattosaur زندگی در حدود 215 میلیون سال پیش ساخت آن را یکی از, زمین شناسی, جوانترین یافت. به خزنده نشان می دهد که حتی نزدیک به پایان thalattosaurs حفظ نقش خود به عنوان مراکز شکارچیان – و این ممکن است خود را به آتش کشیدند.

در حالی که همیشه وجود دارد بالقوه برای یک غیر منتظره برگشت به پیدا کردن آن به نظر می رسد که thalattosaurs هیچگاه به عنوان اقتباس به زندگی در اقیانوس ها به عنوان دیگر خزندگان دریایی. هیچ یک از گونه های شناخته شده نشان می دهد تخصص برای زندگی در دریاهای آزاد. این ممکن است را ساخته اند thalattosaurs آسیب پذیر به سطح دریا و تغییرات دیگر زیست محیطی شیفت در حالی که یک آرایه گسترده تر از محیط زیست نقش مجاز موجودات مانند آبا و اجدادی ichthyosaurs و plesiosaurs باقی بماند برای ده ها میلیون سال بیشتر است. “که من در تو رفتگی در دیوار و من چسبیده به آن” نیست همیشه عاقلانه استراتژی بقا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im