کوسه ها در حال ناپدید شدن از اقیانوس های جهان

کوسه جمعیت در سراسر جهان دیده می شود هشدار دهنده و مستمر رها در گذشته 70 سال بر اساس یک مطالعه جدید.

این یافته ها نشان می دهد که با وجود تلاش های حفاظت از گونه های بسیاری را تبدیل به تهدید و در معرض خطر باقی می ماند و در معرض خطر به دلیل صید بی رویه و از بین رفتن زیستگاه, محققان می گویند.

ادامه داد: پیشرفت های مورد نیاز در بسیاری از نقاط جهان به سرعت معکوس کاهش می یابد از جمله برای کسانی که با استفاده از صخره های مرجانی آنها می گویند.

در یک مطالعه جامع منتشر شده در طبیعتاین تیم اعزام بیش از 15000 baited از راه دور ویدئو در زیر آب ایستگاه های 371 صخره های مرجانی در 58 کشور جهان است.

جای تعجب آنها شناسایی شده هیچ کوسه در حدود 20 درصد از مکان های مورد بررسی و آنها تقریبا به طور کامل وجود ندارد و از صخره های مرجانی در چندین کشور.

این مطالعه با پشتیبانی از اعتقاد به این که تقاضا برای محصولات مانند باله و گوشت و bycatch (کسانی که در شبکه توسط ماهیگیران به دنبال انواع دیگر ماهی) به شدت به کمک های گسترده کاهش در تعداد در سراسر جهان, محققان می گویند.

“مطالعه در سطح جهانی مورد ارزیابی قرار کوسه ها در صخره های مرجانی که شامل 59 گونه های مختلف در اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و اقیانوس هند می گوید:” فیلیپ Matich یک زیست شناس دریایی در تگزاس A&M-گلوستون. “این رویداد در محدوده زمانی از کارائیب کوسه صخره و گاو کوسه به hammerheads ببر کوسه ها و بسیاری از گونه های دیگر از جمله کسانی که به صخره های مرجانی است.

“اما کوسه ها به طور کامل یا تقریبا وجود ندارد و از برخی از کشورها که انتظار می رود با توجه به اهمیت کوسه بازی در حفظ ثبات دریایی مواد غذایی شبکه.

“بسیاری از کشورهایی که فاقد کوسه ها مشخص شد کم وضعیت اجتماعی و اقتصادی است که می تواند بر حفاظت و مدیریت با توجه به منابع در دسترس از جمله امور مالی و پرسنل امنیت غذایی, آموزش و پرورش و زیرساخت ها است.”

Matich و همکاران شناسایی هیچ کوسه ها در هر یک از صخره در شش کشور: جمهوری دومینیکن, فرانسه غرب هند و کنیا و ویتنام بادگیر آنتیل هلند و قطر.

این مطالعه نشان می دهد بدون اصلاحی مراحل در مناطق که در آن مدیریت است که هنوز هم بی اثر, ادامه کاهش است بسیار به احتمال زیاد به خصوص برای کسانی که با رشد نرخ در اواخر سن بلوغ و کم باروری خروجی Matich می گوید.

اعداد مهم هستند زیرا آنها می تواند یک شاخص کلی اقیانوس بهداشت و اکوسیستم انرژی و زنده دلی.

“کوسه ها نقش مهمی در اکوسیستم های دریایی, اما اختلال می توانید تغییر دهید این نقش” او می گوید. “اختلال عمده به کوسه و زیست محیطی نقش زیستگاه زوال—به عنوان زیستگاه های آسیب دیده از منابع آنها فراهم مانند غذا و سرپناه می توانید تغییر دهید اغلب منفی.

“به نوبه خود تغییرات کوسه جمعیت بیشتر می تواند بر سلامت اکوسیستم زیرا آنها کمک به تنظیم طعمه جمعیت با خوردن و ترساندن آنها مؤثر بر رفتار و فراوانی که در حال حاضر.”

صخره های مرجانی نیز در کاهش بسیاری از نقاط جهان از اضافه کردن به مشکل محققان می گویند.

این مطالعه اشاره می کند که برخی از کشورها—به خصوص در باهاما—ارائه پناهگاه منع ماهیگیری و جمع آوری به مبارزه با این مشکل است. این مطالعه نشان می دهد این اقدامات محافظت از ماهی است که با استفاده از صخره های مرجانی با باهاما, حمایت از برخی از سالمترین جمعیت در سراسر جهان است.

“تغییر زمان طول می کشد و مانند بسیاری دیگر از مدیریت و حفاظت از مسائل است که ما در حال حاضر صورت که مشخص نیست اگر تعدادی از سازمان ملل بدون کوسه ها ساکن خود را در صخره های مرجانی را افزایش می دهد کاهش یا پایدار باقی می ماند,” Matich می گوید.

“من شخصا خوش بینانه بر اساس تعاملات با جوامع و ارزش آنها در محل زندگی کوسه ها بیش از کوسه مرده اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از تغییر است که نیاز به اتفاق می افتد.”

Paul G. Allen بنیاد خانواده تامین می شود ،

منبع: Texas A&M University

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de