رابطه جنسی در فضای: می تواند تکنولوژی دیدار با فضانوردان’ صمیمی نیاز دارد ؟

این مقاله در اصل منتشر شد در این گفتگو. انتشار مقاله به کمک Space.com’s کارشناس صدای: Op-Ed & بینش.

سیمون Dubé, دانشجوی دکتری روانشناسی دانشگاه کونکوردیا

دیو Anctil, Chercheur affilié à l’Observatoire بین المللی sur les اثرات sociétaux د هوش l ‘ artificielle et du numérique (OBVIA), Université Laval

2018 فیلم A. I. افزایش به بررسی چگونگی ماشین آلات می تواند به تحقق خواسته ها و حمایت از انسان ها در طول سفر به فضا. حقیقت و حفظ آن ممکن است راه حلی برای مشکلات مربوط به اکتشاف فضا.

فضانوردان با وجود آموزش سخت باقی می ماند و انسان با نیازهای شما. برای اکتشاف فضا و استعمار به موفقیت ما نیاز به غلبه بر تابوهای در نظر گرفتن نیازهای انسان و خواسته ها و ارائه بتن واقع بینانه راه حل های مبتنی بر علم و نه از اخلاق متعارف.

می تواند انسان را رشد برای دوره های طولانی از زمان در گروه های کوچک و در بسته های جدا شده محیط? می تواند انسان را ادعا با امکانات محدودی از روابط صمیمیت و تمایلات جنسی?

سکس با تکنولوژی ممکن است پاسخ.

به عنوان محققان کاوش انسان و ماشین, وابسته به عشق شهوانی, تعاملات ما علاقه مند هستند در خود مفاهیم و کاربردهای بالقوه برای رفاه انسان و حتی فراتر از سیاره خانه ما.

سکس در فضا

اکتشافات فضایی و استعمار یکی از بشریت بزرگترین, تلاش, اما همراه با چالش است. یکی از آنها این است که به فضا سفر انسان سازگار است که از نظر جسمی و روانی قابل دوام. با توجه به این که صمیمیت و تمایلات جنسی نیازهای اساسی آنها تبدیل به مرکزی مسائل برای انسان-فضا سازگاری.

چگونه انسان در فضا ؟ می تواند ما را در انتشار این گونه فراتر از زمین ؟ چه خواهد شد روابط صمیمی شبیه سرنشین سفینه های فضایی و شهرک?

همانطور که در حال حاضر ناسا و دیگر آژانس های فضایی را انکار کرد که هر گونه فعالیت جنسی تا به حال رخ داده است در طول ماموریت فضایی. هر دو جنس در فضا اتفاق افتاده است و یا با هیچ کس صحبت کردن در مورد آن. با این وجود قریب الوقوع طولانی مدت بشر ماموریت به ماه و مریخ افزایش نگرانی در مورد آینده صمیمیت و تمایلات جنسی در فضا است.

یک نگرانی مهم این است که فضای اکتشاف و استعمار خواهد افراد را محدود فرصت برای روابط صمیمیت و تمایلات جنسی برای مدت طولانی از زمان. در آینده بسیار نزدیک بشر ماموریت تنها شامل کوچک خدمه و شهرک سازی. مردم کمتر به معنی فرصت کمتری برای صمیمیت — ساخت آن را دشوار برای پیدا کردن همکاران با اتصال و به طور بالقوه افزایش تنش بین اعضای خدمه.

مثلا ممکن است آن را دشوار برای پیدا کردن شرکای تجاری مناسب است که ما شخصیت تنظیمات و گرایش جنسی. و هنگامی که یک رابطه به پایان می رسد مردم در یک کشتی با یک شریک سابق — احتمالا لطمه یک خدمه را با روحیه و کار تیمی لازم برای زنده ماندن در محیط های خطرناک.

نیازهای انسان

در حالی که برخی از مردم ممکن است قادر به مقاومت در برابر یک سیاست از مجموع پرهیز از آن ممکن است مضر به سلامت جسمی و روانی از دیگران — به خصوص به عنوان گروه های بزرگتر مبادرت به فضا. هنوز ناسا به نظر می رسد ترس از مقابله با مسائل صمیمیت و تمایلات جنسی در فضا است. در سال 2008 بیل Jeffs سخنگوی ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون گفت: “ما نمی مطالعه تمایلات جنسی در فضای, و ما نمی هر گونه مطالعات در حال انجام با آن. در صورتی که موضوع خاص خود وجود دارد هیچ چیز به بحث در مورد.”

با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد تمایلات جنسی انسان, این موقعیت به نظر می رسد غیر مسئولانه است. مانع از آن تحقیقات از بررسی سوال اساسی در مورد سلامت جنسی و خوب بودن در فضا. به عنوان مثال چگونه ما در مقابله با بهداشت و messiness از جنس انسان در صفر گرانش ؟ چگونه ما حفظ خدمه را بهزيستی روانشناختی اگر مردم باید تحمل دوره های طولانی فاقد وابسته به عشق شهوانی تحریک و محبت ؟ تحمیل پرهیز یک راه حل منطقی و مبتنی بر شواهد تجربی?

Russian cosmonaut Valeri Polyakov holds the record for the longest spaceflight. Polyakov spent 438 days in space, returning to Earth on March 22, 1995.

روسیه فضانورد والری Polyakov دارای رکورد طولانی ترین spaceflight. Polyakov صرف 438 روز در فضا, بازگشت به زمین, در مارس 22, 1995. (اعتبار تصویر: ناسا)

سکس با تکنولوژی و ‘erobots’

یک راه حل می تواند به, وابسته به عشق شهوانی فن آوری های موجود به خدمه و مهاجران در فضا است.

این می تواند شامل اسباب بازی های جنسی — هر شیء استفاده می شود برای تقویت جنسی و یا تحریک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای لذت جنسی و ارضاء. اما اسباب بازی های جنسی, رسیدگی نیست و ابعاد اجتماعی انسانی وابسته به عشق شهوانی نیاز دارد. این است که در آن erobots در آمده است.

اصطلاح erobots مشخصه همه مجازی گنجانده شده و افزوده مصنوعی, وابسته به عشق شهوانی عوامل و فن آوری است که آنها را تولید می کند. نمونه شامل فیلم روبات ها, وابسته به عشق شهوانی chatbots و مجازی یا واقعیت افزوده همکاران. Erobotics است که در حال ظهور transdisciplinary پژوهش مطالعه انسان-erobots تعاملات و پدیده های مرتبط با.

بر خلاف قبلی technologies erobots ارائه فرصت از روابط صمیمی با عوامل مصنوعی متناسب با نیازهای کاربران خود را. Erobotic فن آوری های قطبی عمومی و علمی گفتمان: برخی از آنها محکوم به ترویج مضر هنجارها در حالی که دیگران خود و دفاع از منافع بالقوه و سلامت آموزش و پژوهش های کاربردی.

Erobots نشان دهنده یک راه حل عملی برای مقابله با شرایط غیر انسانی از فضا اکتشاف و استعمار است. علاوه بر این erobotics می تواند ما را قادر به رویکرد پرسش از صمیمیت و تمایلات جنسی در فضای علمی از ارتباطی و فن آوری دیدگاه.

Erobots می تواند همراهی و لذت جنسی به خدمه و مهاجران. فراتر از قابلیت های اسباب بازی های جنسی, erobots می تواند ترکیب اجتماعی ابعاد به تجارب وابسته به عشق شهوانی. آنها می تواند کمک به تنهایی و اجتناب ناپذیر نگرانی های منتقله از تنهایی. آنها می تواند عمل به عنوان جانشین عاشقانه شرکای ارائه جنسی رسانه ها و کاهش خطرات مرتبط با انسان ،

Erobots همچنین می تواند ارائه صمیمیت و حمایت عاطفی است. و در نهایت erobots’ سنسور و قابلیت های تعاملی می تواند کمک به نظارت بر فضانوردان’ فیزیولوژیکی و روانشناختی سلامت اقدام به عنوان یک مکمل روزانه پزشکی امتحانات.

Erobots می تواند بسیاری از اشکال و ساخته شده از مواد. آنها می توانند از طریق مجازی یا واقعیت افزوده می شود و همراه با اسباب بازی های جنسی برای ارائه های تعاملی و همهجانبه وابسته به عشق شهوانی, تجربه. همان فن آوری نیز می تواند به کار به تصویب وابسته به عشق شهوانی, تجربیات عزیزان پشت بر روی زمین است.

Addressing human desire, intimacy and reproduction will increase in importance as we move towards space colonization.

پرداختن به تمایل انسان صمیمیت و تولید مثل را افزایش اهمیت همانطور که ما حرکت به سمت فضای استعمار است. (اعتبار تصویر: Shutterstock)

در حال حرکت به فضا

برای مهار وابسته به عشق شهوانی, تکنولوژی بالقوه برای انسان ماموریت های فضایی ما باید در ساخت همکاری بین دانشگاه های دولتی برنامه های فضایی و بخش خصوصی است.

Erobotics می تواند کمک به تحقیقات فضایی و برنامه های. به عنوان یک رشته ریشه در تمایلات جنسی و فناوری مثبت چارچوب های آن را به رسمیت می شناسد اهمیت صمیمیت و تمایلات جنسی در زندگی بشر و ترویج توسعه فن آوری بشود سلامت و رفاه.

و در نهایت ما باید تمرکزمان را از تابوهای مربوط به تکنولوژی و تمایلات جنسی به عنوان سفر ما را به مرز نهایی است.

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن مقاله اصلی.

به دنبال همه از کارشناس صدای مسائل و بحث — و تبدیل شدن به بخشی از بحث در Facebook و Twitter. نظرات بیان شده کسانی هستند که از این نویسنده است و لزوما منعکس کننده دیدگاه ها از ناشر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im