چند متحده گروه های زیست محیطی نذر به شکایت بیش از, ماشین, آلودگی عقبگرد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیروز unsheathed بخش دوم از عظیم آن عقبگرد اوباما-عصر ماشین تمیز استانداردهای صحنه را برای طولانی مدت قانونی دشمنی به ملت مبارزات به آدرس جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

مدتها در انتظار و نزدیک به 2000-pageSafer مقرون به صرفه سوخت (امن) وسایل نقلیه Ruleunravels 2012 استاندارد طراحی شده است به میزان قابل توجهی جلوگیری از آلودگی هوا و انتشار گازهای گلخانه ای از ماشین ها و کامیون ها (Greenwire, مارس 31).

سازمان حفاظت محیط زیست و حمل و نقل وزارت پاییز گذشته منتشر شد بخشی یکی از ایمن وسایل نقلیه در قانون, که مانع کالیفرنیا از تنظیم سختگیرانه تر محدودیت تولید گازهای گلخانه ای از دولت فدرال است. که قوانین و مقررات در حال حاضر موضوع را به چالش در دادگاه (Greenwireسپتامبر. 20, 2019).

“ما امیدواریم که همه نشستن و نقد و بررسی ما تجزیه و تحلیل و درک کنند که این تعادل مناسب به اعتصاب برای مردم آمریکا” جیمز اوانز اقدام مدیر دات ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت گفت: پس از رونمایی دو بخش از ایمن وسایل نقلیه حکومت.

“بنابراین ما امیدواریم که که ما نمی خواهد ببینید, دادخواهی,” او گفت: “البته ما در حال آماده به دفاع از حکومت اگر چنین تاسف احتمال بوجود می آیند.”

گروه های زیست محیطی و رهبران دولت در حال حاضر متعهد به پرونده های حقوقی در ماه های آینده بیش از بخشی از ایمن وسایل نقلیه در قانون, که باعث کاهش سالانه بهره وری را افزایش می دهد برای اقتصاد سوخت خودروهای سواری از 5% به 1.5%.

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا (D) به نام زمان عقبگرد است که می آید در میان یک بحران بهداشت عمومی “بیش از تن-ناشنوا” و سازمان حفاظت محیط زیست رد استدلال که استانداردهای جدید را کاهش آلودگی و صرفه جویی در زندگی و تقویت اقتصاد است.

“شما هنوز هم دیدن افراد در حال مرگ به عنوان یک نتیجه از این قانون گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از تنظیم منتشر شد. “ما در حال آماده به رفتن به دادگاه.”

بالا وکلای مدافع برای کلرادو و ماساچوست هر دو حزب دموکرات نیز گفت: آنها قصد شکایت بیش از حکومت.

بسیاری از سبز گروه—از جمله محیط زیست دفاع صندوق مادران پاک کردن نیروی هوایی و سیرا کلاب—صحبت کردن در برابر کاهش درجه حفاظت در حالی که یک ویروسی ریه عفونت COVID-19 گسترش در سراسر ایالات متحده است.

“آیا این دولت باید مهم تر از همه چیز برای انجام در حال حاضر؟” جینا مک کارتی رئیس و مدیر عامل شورای دفاع منابع طبیعی و سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر تحت ریاست جمهوری اوباما در بیانیه ای گفت. “به جای تمرکز بر مبارزه با این جهانی و همه گیر آن را تضعیف تلاش ها برای رسیدگی به یکی دیگر از عمده تهدید سلامت.

“ما شاهد خواهید بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دادگاه,” او گفت:.

رقبا از وسایل نقلیه امن قانون استدلال می کنند که آمریکایی ها می تواند تا پایان پرداخت کمتر برای اتومبیل های جدید اما در نهایت هزینه های بیشتر بر روی گاز در پمپ. و برخی از مدل ها نشان می دهد شدید مخاطرات بهداشتی به عنوان یک نتیجه از این کمتر سختگیرانه حکومت است که می تواند قرار داده و بیش از یک میلیارد تن کربن به اتمسفر.

محیط زیست دفاع Funddataon حکومت اثرات را نشان می دهد افزایش در مرگ و میر زودرس و هزینه های پزشکی از جمله بیش از 300,000 جدید بیماری های تنفسی.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اندرو Wheelersaidin آزادی مطبوعات که حکومت ارائه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “قول” به اجرای “معقول یک برنامه ملی است که اعتصاب حق نظارتی تعادل است که محافظت از محیط زیست ما و مجموعه مناسب برای اهداف صنعت خودرو است.”

Heartland موسسه ارشد H. استرلینگ برنت در بیانیه ای گفت که آژانس های راست به آمریکایی ها داشتن مقاومت اتومبیل آنها “می خواهید به درایو” با کاهش اوباما-دوران استانداردهای. Heartland رد جریان اصلی آب و هوا علم است.

“فوتبال مامان و کشاورزان و ماهیگیران تفننی و هر روز مسافران می تواند با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای اجازه می دهد آنها را به درایو Suv ها ماشین با اجسام حجم زیادی خودروی سواری و کامیون آنها نیاز به حمل کودکان خود را به مدرسه و رویدادها, حمل و نقل, تریلر یا حرکت مبلمان و لوازم خانگی” او نوشت.

ان کارلسون مدیر شرکت UCLA امت موسسه در تغییر آب و هوا و محیط زیست گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کمتر تهاجمی قوانین “را معنا قانونی.”

او اشاره کرد که سازمان نیاز به دفاع از تصمیم خود برای قراضه یک “مستدل” مجموعه ای از آب و هوا و درجه حمایت به ویژه هنگامی که خودروسازان گرسنه هستند برای اطلاعات بیشتر به خوبی تعریف شده استاندارد.

“مقررات دولت قوی است که تنها راه به خم شدن نوک منحنی در بخش حمل و نقل,” او گفت:. “این به ویژه نگران کننده و مشکل ساز به دیدن ما عقب نشینی به جای پیشرو [که] حرکت به تمیز کننده, حمل و نقل منابع.”

‘خودسرانه’ تغییرات

پرونده های حقوقی علیه قوانین جدید خواهد شد به احتمال زیاد ریشه در روش اداری عمل می کنند که حاکم فدرال rulemaking گفت: Caitlin McCoy در یک آب و هوای پاک و انرژی همکار در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد.

رقبا به احتمال زیاد به هدف قانون جدید به عنوان یک “خودسرانه و هوس باز” تغییر به اوباما-دوران استانداردهای ارائه شده است که بیشتر محیط زیست نمرهدهی و نظارتی وضوح برای خودروسازان.

“آنچه [رقبا خواهد شد] نیاز به سعی کنید برای انجام شده است نشان می دهد که سازمان های نادرست نادیده گرفته و شواهد در ثبت” McCoy در گفت و اضافه کرد که برگ برنده دولت تغییرات نیاز به ایستادن در برابر تجزیه و تحلیل انجام شده توسط اوباما مقامات.

سبزی و ایالات متحده نیز می تواند استدلال می کنند که سازمان حفاظت محیط زیست و NHTSA در حال نقض وظایف قانونی خود را به منظور کاهش انرژی مورد نیاز و حفاظت از کیفیت هوا با کاهش زیست محیطی حمایت.

“تپه که آنها را به صعود است برای آژانس نشان می دهد که آنچه آنها در حال انجام است که واقعا توجیه نوعی از تغییر شرایط و که آن را نمی توان خودسرانه در همه شواهد” McCoy گفت.

Avi Zevin یک دادستان ارشد در دانشگاه نیویورک موسسه سیاست صداقت گفت که در حالی که دولت شاید ثابت برخی از عمده نگرانی های آماری از پیشنهاد حکومت است که هنوز هم مقرون به صرفه نیست مفید است.

“این بسیار سخت است من فکر می کنم برای متقاعد کردن دادگاه که شما نه خودسرانه در به طور داوطلبانه انتخاب و به اتخاذ یک قانون است که تحمیل آسیب بیشتری نسبت سود به مردم آمریکا,” او گفت:.

COVID-19 قطعیت

برخی از کارشناسان می گویند که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند پیچیده دادخواهی بیش از ماشین جدید و استاندارد.

کارلسون از UCLA به ذکر است که گاز با قیمت بسیار ارزان در حال حاضر دولت می تواند با استفاده از آن به دفاع از هزینه ها و مزایای قانون جدید یعنی با این ادعا که مصرف کنندگان نمی خواهد متوجه افزایش در قیمت گاز است که در حال حاضر کم است.

“آنها در حال رفتن به ساخت بحث در مورد این واقعیت است که قیمت گاز آنقدر ارزان است که مصرف کنندگان در حال رفتن به تحقق صرفه جویی از سخت تر موضوع اقتصاد استاندارد نسبت به آنها داشته باشد در غیر این صورت” کارلسون گفت.

وقایع کنونی نیز می تواند تحت تاثیر قرار دهد که آیا دادگاه می توقف اجرای این قانون به درخواست محیط زیست و دولت او اضافه شده است. با اقتصاد در آشفتگی کارلسون گفت: دادگاه نیاز به تعادل آسیب به صنعت و مردم است.

“اگر تولید کنندگان ماشین نیست فروش اتومبیل در حال حاضر ما تحمیل مقررات سختگیرانه تر بر روی آنها؟” “شما می توانید تصور کنید که دولت در حال رفتن به استدلال می کنند که ما نباید.”

اما McCoy از دانشگاه هاروارد گفت که او فکر می کند همه گیر مربوط به تاخیر می تواند تا پایان کار در حمایت از قانونی رقبا که می خواهید را به منظور جلب کردن دادخواهی.

“اگر شما یکی از ایالات و یا شما یک گروه زیست محیطی به چالش کشیدن این استاندارد آن را احتمالا در بهترین منافع خود را که دادخواهی به آرامی ادامه به این امید که وجود خواهد داشت یک دولت جدید در سال 2021,” او گفت:.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار atwww.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید