چند تغییر آب و هوا شبیه سازی فقط جامعی به روز قیامت حالت

سناریو کابوس

چندین مدل پیش بینی آینده تغییرات آب و هوا را گرفته شدید یک به نوبه خود برای بدتر: چند تیم تحقیقاتی در حال حاضر پیش بینی است که این سیاره را گرم تر catastrophically از آنچه قبلا پیش بینی شده است.

این تغییرات آنقدر وخیم است که برخی از محققان شک کار خود را با توجه به بلومبرگ. اما اگر شبیه سازی نگه دارید تا آنها انتقال یک پیام روشن است: به منظور دفع بدترین تغییر آب و هوا رهبران جهان نیاز به قوی عمل به زودی.

بیشتر در زمینه

این امکان وجود دارد که این مدل ها — که پیش بینی مقدار درجه حرارت جهانی افزایش می یابد همراه با برخی سطوح از گازهای گلخانه ای — خواهد شد نشان داده می شود نادرست است.

سوئد و هواشناسی و هیدرولوژیکی موسسه پژوهشگر ارشد کلاوس Wyser مثلا گفته بلومبرگ که پرش ناگهانی ممکن است در خطا — اما آن را بیش از حد به زودی برای اطمینان می دانم.

“ما امیدواریم که این درست نیست, پاسخ,” او اضافه شده است.

متغیر مخدوش کننده

برخی از اختلاف بلومبرگ گزارش آمده می تواند ذاتی دشواری چگونه پیش بینی ابرها تاثیر آب و هوا. زمانی که یک تیم خاموش به روز رسانی ابر شبیه سازی پیش بینی خود را بازگشت به سطح قبلی است.

“آنچه واقعا مرا می ترساند این است که مدل ما نگاه بهتر برای برخی از واقعا خوب فیزیکی دلایل” اندرو Gettelman از مرکز ملی تحقیقات جوی گفت: بلومبرگ. “بنابراین ما می توانیم آنها را پرتاب خارج نشده است.”

بیشتر بخوانید: مدل های آب و هوایی در حال اجرا قرمز و دانشمندان نمی دانم چرا [عصر ایران]

بیشتر در تغییر آب و هوا: گزارش روز قیامت نویسنده: زمین رهبران شکست خورده اند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im