هفت سال به جیوه

شما ممکن است فکر می کنم که اجازه کشش گرانش شما نزدیک به یک هدف آسان تر است از تلاش به جلو و خود را دور از آن جسم. قطعا اگر همه شما می خواهید انجام دهید این است که سقوط که ممکن است درست باشد. اما اگر شما شروع به در یک پایدار مدار و شما می خواهید برای رسیدن به یکی دیگر از پایدار مدار و شما می خواهید برای دریافت به مدار دیگر جسم در حال حاضر در مدار این جسم شما باید برخی از کار را به انجام.

نگاهی به عنوان مثال چالش بازدید از این سیاره عطارد به دور خورشید در یک دور به طور متوسط از 36 میلیون مایل در مقایسه با زمین به طور متوسط 93 میلیون مایل است. در این موقعیت عطارد سرعت مداری است که برخی از 1.6 بار است که از زمین (که در حال حاضر سنگین 30 کیلومتر-per-second) نیاز به برخی از کار قابل توجهی برای مطابقت با. مثل همیشه در پروازهای فضایی بحرانی ارز است ‘delta-v’ خالص تغییر در سرعت مورد نیاز برای رسیدن از A به b برای سفر از زمین به جیوه که delta-v پر هزینه است بنابراین ما باید هوشمندانه و دزدکی حرکت کردن در آن.

برای سازمان فضایی اروپا BepiColombo ماموریت به عطارد ترفند این است که هفت سال از انتقال با استفاده از کمتر از 9 سیاره ای flybys به بهره برداری ریزه کمی از سیاره مداری تکانه زاویه ای (و گرانش) به مانور به وزش قطع با خورشید دنیای درونی. BepiColombo است که در واقع دو فضاپیما در یک: یک مدارگرد با تلسکوپی تصویربرداری طیف (از جمله اشعه گاما و نوترون – خوب به دنبال نشانه هایی از آب یخ زده) و یک مجموعه از دستگاه های دیگر و جداگانه مدارگرد برای مطالعه عطارد magnetospheric محیط زیست است.

راه اندازی در اکتبر 2018 به دوار بدور خورشید (خورشید-محور) مدار شبیه به زمین آن را با استفاده از دنباله ای از سیاره برخورد به سرانجام می رسند ‘ضعیف ضبط’ به یک مدار قطبی در اطراف عطارد در دسامبر سال 2025 است. عمده روبرو می شوند و فقط این هفته در آوریل 10 سال 2020 به عنوان BepiColombo scooted با زمین در یک عصب-wrackingly فاصله نزدیک مورد 12,700 کیلومتر است. در انجام این کار آن ارائه یک نمایش زیبا (در اینجا نشان داده شده در حدود 220,000 کیلومتر فاصله) از ما هلال جهانی – یک مقدار نیاز به یادآوری است که وجود دارد چیزهایی فراتر از روزمره ما انسان آزمایش که جهان ما perseveres.

زمین عقب به عنوان BepiColombo باعث می شود آن را پرواز. اعتبار: ESA, BepiColombo و MTM (CC BY-SA 3.0 IGO)

این مانور می فرستد BepiColombo (هنوز هم به دور خورشید) بر روی یک مسیر برخورد با زهره در اکتبر سال 2020 و سپس یک دوم زهره پرواز در سال 2021 و پس از کمتر از شش جیوه flybys هر یک به تدریج افزایش سرعت فضاپیما را از سیر تا می توانید آن را که نهایی ضبط مانور در سال 2025 است.

برای سرگرم کننده در اینجا timelapse دنباله دستگیر شده طی BepiColombo نزدیکترین رویکرد به زمین, در مارس 10th, مو بالا بردن (کیهانی توسط استاندارد) بیت از خیابان-مسابقه و آخرین بار ما خواهید بود تا به این فن آوری دست از کنجکاو گونه است.

برخورد نزدیک. اعتبار: ESA, BepiColombo و MTM (CC BY-SA 3.0 IGO)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>