هفت و نه می شود دیر بسته شدن در ‘Star Trek: پیکارد’ قسمت 5

 در اینجا شانس خود را به پرتو را برای جلوگیری از اخلال گران برای قسمت 5 از “پیشتازان فضا: پیکارد.”

قسمت 5 از “پیشتازان فضا: پیکارد” محق “استارداست شهرستان دستمال” نشانه نقطه نیمه راه نشان می دهد و در فصل اول در فردا همه دسترسی و قسمت دوم به تولید تحت نظارت “پیشتازان فضا” جانباز Jonathan michael [tm] smith, که همچنین کارگردانی هفته گذشته قسمت.

بر خلاف هفته گذشته که به ما Elnor (اوان Evagora) بازگشت هفت نفر از نه (Jeri Ryan) و مقدار دیگری قسمت این هفته نوسانات شدید دیگر و مثبت مربا بسته بندی شده. در واقع وجود دارد احتمالا بیش از حد در رفتن و تعجب پیچ و تاب و در پایان می تواند به راحتی انجام شده بیش به هفته آینده. اما بیشتر در مورد که کمی بعد.

در واقع این قسمت شامل برخی از بهترین صحنه های در سریال تا کنون ما شاهد برخی از جدید و واقعا مکان های جالب در “پیشتازان فضا” جهان به همراه برخی نیز قرار داده شده, شوخی, با کیفیت عمل و گفت و گو است. تنها گله ما این است که وجود دارد کمی بیش از حد در رفتن, به دلیل آن را تشدید ناهموار جریان داستان به ویژه هنگامی که آن را به طور مستقیم زیر یک قسمت مثل هفته گذشته است.

پیوستن به ما پیکارد پنل! لحن در هر جمعه به عنوان ما صحبت ‘Star Trek: پیکارد!’
مرتبط: یک راهنمای کامل برای آنچه “پیشتازان فضا” به تماشای قبل از ‘Star Trek: پیکارد’

ما شروع به در سیاره Vergessen در Hypatia سیستم. این یک دنیای جدید به “پیشتازان فضا” کانن و به طور معمول ما می خواهم کمی در مورد این می گویند. اما showrunner Michael Chabon شده است آشکارا قرار دادن مقدار زیادی از فکر به نام هر دنیای جدید در “پیکارد” بنابراین آن را به ارزش مصرف یک مکث برای اندیشیدن. مثلا Vashti بود که تنظیمات برای بسیاری از هفته گذشته قسمت است که پس از ملکه Vashti از “کتاب استر” مستقل قوی فکر که اتصالات برای خانه Qowat Milat. Vergessen آلمانی است و بسته به زمینه به طور کلی برابر است با “فراموش شده” و ما به زودی خواهید ببینید شاید به همین دلیل این انتخاب شد.

ما زوم به یک مکان به نام هفت گنبد و ما یاد بگیرند که ما شاهد حوادث از 13 سال پیش. آن را به سرعت روشن می شود که ما در برخی از انواع فولاد تئاتر تنها در این است که بیشتر دکتر منگله از دکتر مککوی. لکه های خون روی تخت و ما می بینیم برخی از فقیر و بسته کردن فردی با داشتن چشم چپ او در واقع کنده است. آن را به خوبی شات با استفاده از عملی اثرات و خجالتی نیست و دور از ناخوشنودی از چه خبر است. سپس ما می بینیم که در آن واقع است…آن را سرهنگ Icheb از “ویجر” هنوز در Starfleet یکنواخت (با بازی کیسی پادشاه این زمان در اطراف, نه مانو Intiraymi که بازی او را در “ویجر”).

اصلاح Borg تکنولوژی است که به وضوح کسب و کار در بازار سیاه و کسب و کار به نظر می رسد پررونق است. (اعتبار تصویر: CBS)

Icheb بود Brunali نر و سابق Borg هواپیماهای بدون سرنشین بود که کشف شده توسط USS ویجر همراه با چهار نوجوان دیگر هواپیماهای بدون سرنشین در 2376 در قسمت “جمعی” (S06, E16). هفت بود و کلام خود را بازیابی و به شکل بسیار نزدیک مادر و پسر رابطه. او در نهایت اعمال Starfleet آکادمی (“نقص” S07, E02) و بازگشت با خدمه به آلفا ربع.

بدن دروغ bloodsoaked و بی حرکت در تخت دیگر در این کشتارگاه. جراح از بین بردن خود Borg ایمپلنت با تمام حساسیت و مهارت کشتارگاه giblet قطره قطره شدن. لحظات قبل از او در مورد به پرتاب چیزی بزرگ و سنگین به چشم دیگر وجود یک اختلال در فاصله طول می کشد و او کامل بلستر پیچ در قفسه سینه که می فرستد و او را پرواز به عقب. به سختی مدیریت به نگاه کردن Icheb می بیند هفت holstering او اسلحه کمری. او گهواره او را در آغوش او و تلاش می کند به باز کردن خود محدودیت. او متوقف می شود و التماس هفت برای پایان دادن به آن. او گریه – و بنابراین ما در این نقطه او از دست phaser دارای سر خود را به او و شاخه های او را در قفسه سینه در محدوده نقطه خالی. به عنوان دوربین به طور خلاصه تابه اطراف اتاق قبل از قاب محو ما می بینیم بسیاری از scavenged جراحی برداشته Borg tech littering اتاق. بدیهی است این است که کسب و کار در آلفا ربع اموات.

مربوط به: ‘Star Trek: بخش 31’ برای شروع فیلمبرداری هنگامی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

غیر منتظره قبل از اعتبار توالی دو بخش مجزا در این هفته (نگاه کنید به نقطه قبل از آن در مورد قراردادن زیادی در) و ما محو شدن به عقب در حال حاضر روز در Stardust شهرستان در Freecloud در آلفا Doradus سیستم. به نظر می رسد مانند ما راست بود; Freecloud به نظر می رسد به یک یاغی محلی که در آن تنها به خوبی مسلح و مدبر زنده ماندن. در داخل یک کلوپ شبانه منحصر به فرد ما دیدن صاحب Bajayzl (Necar Zadegan) به وضوح قدرتمند فردی در قانون مدار و فربه محافظ بتا Annari به نام آقای Vup (Dominic بورگس). او وقفه آزار او تا زمانی که او grunts “مادوکس.” او خنده “چگونه توانا کاهش یافته است. او را بکشند.”

“صبر” او می گوید: به سرعت. “طرح جدید.”

و سپس ما او را برای اولین بار دکتر بروس مادوکس (با بازی جان اله نه برایان Brophy). به وضوح او را دیده است روز بهتر و واضح است که او نیز می داند Bajayzl. او به ارمغان می آورد او را به یک نوشیدنی و او توضیح می دهد که او در پنهان شده است. کسی که خود را نابود آزمایشگاه. “آنها با استفاده از برخی از نوع مولکولی حلال برای از بین بردن کل تسهیلات است. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ چیز” او می گوید: دست خود را تکان دادن او به عنوان عصبی gulps از شیشه ای خود را. “من نمی دانم که چگونه من همیشه رفتن به بازپرداخت وام خود را,” او می گوید.

می تواند بروس Maddox خودش بود synth ؟ مانند Eldon Tyrell در صحنه کاهش یافته است از “Blade Runner”? (اعتبار تصویر: CBS)

“آیا شما فکر می کنید آیا این به شما..?” Bajayzl می پرسد که تا به حال نشان داده کمی احساسات است.

“من فکر می کنم آن را به تل Shiar” او زمزمه. اما در حال حاضر او واکنش نشان می دهد. او نشسته در صندلی خود را و خرخر می کند “خوب است که همه چیز تغییر کمی است.” که در آن نقطه Maddox قطره های شیشه ای خود را که شکسته و او فرو می ریزد روی زمین.

“ساخت یک معامله با تل Shiar است که همیشه چنین درد در الاغ,” او آه. رول باز کردن اعتبارات است.

ما بازگشت به holosuite تولید مثل پیکارد château در هیئت مدیره La Sirena. هفت وارد می شود و این اولین بار هم او و پیکارد (پاتریک استوارت) تا به حال فرصت را به گپ زدن. او هرچه او بوربن شسته و رفته که او فراز. (باعث می شود شما تعجب می کنم که دقیقا چه چیزی واقعی و چه بخشی از holo-ماتریس. بنابراین در صورتی که برنامه به پایان رسید نمی بطری بوربن سر و صدا بر روی زمین؟)

مربوط به: ‘Star Trek: پیکارد’ قسمت 4 تسلیم شد و کیفیت بیشتر برای راه اندازی

ما یک بینش کمی به آنچه در هفت شده است تا پس از ویجر بازگشت به زمین از 21 سال پیش. در اصل او یک Fenris رنجر و شهرت خود شناخته شده است به عنوان بدنام در سراسر کهکشان. با تلفن های موبایل از همه چیز آنها حفظ صلح و نقش بسیار شبیه به رنجرز و یا انلا’Shok در “بابل 5” (اما متاسفانه او نمی توانید یک آه-تا-سرد Denn’bok مبارزه با چیز نوک تیز سوراخ کردن). پیکارد در تلاش برای جذب هفت به علت خود و در ابتدا به او علاقه مند نیست اما پس از دیگری بوربن او موافق است.

ما قطع به دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) که تماشای vid از پخت کوکی ها شکلات تراشه با یک ریشو قدیمی تر آقایی که ما در حال حاضر می دانیم به Maddox. این بدیهی است که در خدمت به تقویت این تصور که او تا به حال یک رابطه با دکتر خوب و در نتیجه شروع به راه اندازی این قسمت اوج, اما این می تواند فقط به عنوان موثر نشان داده شده است در یک نقطه قبل از آن در La Sirena در هفته گذشته قسمت به عنوان مثال و بنابراین از شوک پایان این هفته قسمت کمی کمتر قابل پیش بینی است.

چه اتفاقی می افتد در Stardust شهرستان باقی می ماند در حالت تخیلی شهرستان. به لاس وگاس خوش آمدید از 24 قرن. (اعتبار تصویر: CBS)

آنها به عنوان رویکرد Freecloud و استارداست شهرستان هر یک از خدمه – به جز Elnor که باعث می شود حس می شود و برنامه هولوگرافی پاپ آپ و آگهی ها که به نظر می رسد به دانستن کمی در مورد رفتار خود را. این یک بازی سرگرم کننده به خوبی مشاهده شده و به خوبی نوشته شده است صحنه را پر می کند که ما پر از بیم و هراس به آنچه در آینده را ارائه کرده است.

Raffi (میشل Hurd) موفق به قرار دادن Maddox با انجام برخی از فانتزی هک و تظاهر به یک “رابط” — اساسا خوانده-های میان برای استخدام و ثبت نام محلی ‘facers صنفی. او در می یابد که Maddox است که برگزار می شود با Bajayzl است که استفاده بیش از هر کس دیگری به جز هفت.

“او قصابان سابق بورگ برای قطعات” هفت به اطلاع آنها را با یک سرما کشنده حس ترس. “او شده است در رنجرز می خواستم لیست برای سال.”

تیم نتیجه آنها نمی توانند به سادگی استخراج Maddox و آنها نمی توانند بیشتر توپ زدن تل Shiar به طوری که آنها در حال رفتن به وسوسه Bajayzl با چیزی که او واقعا می خواهد: هفت نفر از نه. و در نتیجه شروع عمل دوم و یکی از بهترین تنظیم قطعات در این مجموعه تا کنون – استارداست شهر نیش.

تصویری: پاتریک استوارت و عیسی Briones بحث بازحمت حرکت کردن با Space.com

استارداست شهرستان خود را کمی یادآور “اینترنت” در “فوتوراما” در این قسمت به همین نام (S02, E09) یا احتمالا “شبکه” از “Tron.” آن را ندارد به عمق و یا بافت از هر گونه “Blade Runner”با مضمون retrotech-cyberpunk زیبایی; آن را در لاس وگاس آینده بعد از همه. اما هر کجا که شما فکر می کنم که در نظر گرفتن آن نشانه های بصری از آن را جالب و موثر است.

مجموعه قطعه خود را ویرایش با هم در یک عقب و جلو مد است که پیاده روی شما را از طریق مفهوم و اجرای این دزدی-از-انواع. آن را با این نسخهها کار به خوبی و سادگی تأکید بر انجام نگرفته طنز.

ریوس (Santiago Cabrera) است لباس پوشیدن و … er, اسراف به منظور شبیه یک facer. تصور کنید استنلی Ipkiss از “ماسک” در دیدار کریستف کلمب در حدود اسپانیا در سال 1492. پیکارد از سوی دیگر رفته بیشتر musketeer با انتخاب خود.

“‘Facers تمایل به لباس بسیار flamboyantly,” رافی توضیح می دهد. “این محافظ رنگ. شما در حال بازی به میان شما می خواهید را به ایستادگی کردن – شما نمی خواهید هر کسی که مخلوط شما با طرف دیگر.”

“شما به طور جدی واقعا نیاز به فروش این,” او می گوید ریوس. “شما نمی توانید خود را broody, اگزیستانسیالیسم فضانورد روال شخصیت شما نیاز به مطابقت با لباس خود را. شما نیاز به یک کمی خود نمایی می کنند.”

“شما نیاز به یک پر در کلاه خود” هفت quips به استخوان این deadpan تحویل.

او تازه او پرواز او آس از فضا, پادشاه سرد; او ریوس مشهور, زرق و برق دار ‘facer.’ (اعتبار تصویر: CBS)

و ما در کلوپ شبانه که در آن ما برای اولین بار ملاقات Bajayzl و ریوس می کند خود را به ترکیب است که شادی را به تماشای. اگر کسی سزاوار خود را در “پیشتازان فضا” اسپین آف این کریستبل ریوس.

قبل از اینکه او می تواند به Bajayzl او به گذشته او محافظ آقای Vup اما آن را آسان تر از انجام گفت چون آقای Vup است از بتا Annari که بدان معنی است که او می تواند تشخیص اگر شما در حال دروغ گفتن با عطر و بوی خود را. خوشبختانه هر چند Raffi را آماده hyposhot برخی از عطر و بوی غده-چیزی-یا-دیگر به علاوه برخی از بنزودیازپین ها – بسیار خوب – برای کمک به ریوس ماسک نیات واقعی خود را و بلوک فوق العاده بوی قدرت از آقای Vup.

Elnor (اوان Evagora) ارائه عقب – اگر چه او را به سختی گفت: دو واژه در این هفته – و حمل و نقل در خارج از باشگاه در زمانی که همه چیز می رود جنوبی – از آنجا که آن را تقریبا به طور قطع خواهد شد – این است که توسط دکتر Jurati.

مرتبط: 10 بهترین ستاره بازحمت حرکت کردن’ قسمت تا کنون

پیکارد – و بدون شک پاتریک استوارت — به وضوح لذت می برد این نقش فرصت و شما می توانید استدلال می کنند استوارت شاید پای آن را فقط یک کسری بیش از حد. در ضمن Stardust شهر در اصل Raffi را متوقف و پس از او باعث می شود برنامه را ترک La Sirena و ملاقات با پسرش, گابریل Hwang (ماسون Gooding). وجود دارد را وداع عاطفی بین او و پیکارد و پایین او پرتوهای.

متاسفانه این مراسم خانواده رفتن نیست کاملا راه او امیدوار بود و او نمی خواست چیزی برای انجام با او. متاسفانه از آنجا که شده است وجود دارد بسیار شما-نیست-وجود دارد-برای-من احساس وحشت و نگرانی در حال حاضر واکنش خود به شاخه زیتون ارائه می آید به هیچ عنوان تعجب و تعهد که Raffi واقعی خانواده است که در La Sirena. وجود دارد یک زن و شوهر از کنجکاو takeaways هر چند گابریل اشاره چیزی به نام کنفرانس هشت که ممکن است یا نه ممکن است به نوبه خود مهم و همچنین همسر باردار خود است Romulan که می تواند جمع آوری برخی از امکانات جالب.

در حال حاضر buttle و بگویید Bajayzl که موسیو پیکارد و دستیار در اینجا به نمایش پرده های نقش دار. (اعتبار تصویر: CBS)

در نوار Bajayzl در نهایت نشان داد و از ارز در حال مذاکره است. Maddox نورد شده و او به وضوح در بهترین بهداشت در عین حال اجتناب ناپذیر تقابل بین هفت و Bajayzl آغاز می شود.

دکتر Jurati است قدم زدن به بالا و پایین در نزدیکی حمل و نقل پد در La Sirena و او را بسیار نگران چیزی; به طور طبیعی ما به معنای فکر می کنم آن را در مورد exfil عملیات است که در حال حاضر قصد ندارم با توجه به برنامه ریزی بر روی این سیاره در زیر. ریوس زمزمه به او بیش از comlink که به نظر می رسد مانند هر کس در حال رفتن به پرتو در عجله بسر می رسانید.

هفت معافیت از او در کافهای – عنوان طرح بود – و منازعه Bajayzl توسط گردن او. پیکارد به نظر می رسد شگفت زده به شنیدن این که این دو تا به حال بسیار در تاریخ است. هفت داستان چگونه Bajayzl مطرح شده به عنوان بخشی از Fenris بنابراین او می تواند در کمین USS کلمن که در آن سرهنگ Icheb به عنوان علم افسر بنابراین او می تواند نوار را Borg ایمپلنت. پیکارد پنجه نرم می کند با هفت با استفاده از کل قتل-نیست-عدالت استدلال و در این نقطه حتی بیننده جیغ “بله!” در تلویزیون است. ریوس اما ارائه می دهد بیشتر مربوط منطق: اگر هفت کشته Bajayzl آن قرار می دهد فضل بر همه آنها.

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

هفت اکراه موافقت می کند و همه از جمله Maddox پرتو بازگشت به La Sirena. پیکارد هیجان زده است که هفت عمل مسئولانه…اما ریوس که درک انتقام پنهانی برگ های حمل و نقل الگوی تقویت در کنترل کنسول برای هفت به همان اندازه به عنوان احتیاط را در جیب خود. وجود دارد برخی از گفت و گو میان هفت و پیکارد در مورد به دست آوردن خود را از دست بشریت پس از مربوطه خود را با مصائب بورگ و سپس هفت حمل و نقل کردن La Sirena.

ما به دنبال هفت او به عنوان سهامداران به بار ما فقط به سمت چپ. فورا او انفجار دو محافظان و می فرستد که هر کس دیگری هم در حال اجرا و یا عجله بشاش تا تنها Bajayzl و هفت در سمت چپ. (شما واقعا می خواهم فکر می کنم Bajayzl که برخی اضطراری حمل و نقل راه اندازی شده است.) یک رویارویی نهایی به شرح زیر قبل از سابق crewmember یو ویجر می دهد بازار سیاه Borg tech فروشنده هر دو بشکه.

و سپس ما در sickbay در La Sirena که در آن Maddox و پیکارد در نهایت فرصتی برای صحبت کنید. پیکارد به او می گوید که Dahj (Isa Briones) مرده است و مادوکس می گوید که او “جاسازی شده مادر AI نمی خواهد که فعال خود را مگر اینکه او در خطر”. Maddox سپس تایید می کند که او دارای یک خواهر — در نقطه ای که دکتر Jurati گوش خراش و که او را در “مصنوع” — اسیر Borg مکعب — برای پیدا کردن حقیقت در مورد ممنوعیت. “وجود دارد دروغ بر دروغ” مبارزات او می گویند در حالی که هنوز در یک معامله بزرگ از درد است.

هفت و نه می شود برخی از دیر انتقام مرگ Icheb بود که مانند یک پسر برای او. (اعتبار تصویر: CBS)

و تا به حال در این قسمت به پایان رسید وجود دارد که امر شده ایم زیادی برای ما به سر ما در اطراف این هفته است. اما هیچ…

معلوم می شود که Raffi است که به پردازنده و قفل شده است و خودش را در محله…اما مهم تر از این صحنه است که به شرح زیر بین Jurati و Maddox به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن یک لحظه مناقصه.

“ما آن را Aggie; سونگ و من و شما. سهم خود را ضروری بود” او مورموری در حالی که او به نظر می رسد در او اشک خطی چشمان او.

“یک چیز بیشتر من به کفاره برای” او می گوید.

“نظر شما چیست..??” او می پرسد: به دنبال در او در وحشت به عنوان او شروع به تعطیل کردن زندگی خود را پشتیبانی می کند. خفگی, چشمان خود را بر امده او تلاش می کند به تماس از نام او.

“من آرزو می کنم شما می دانستم که آنچه که من می دانم” او می گوید: گریه. “من آرزو می کنم من نمی دانم آنچه که من می دانم. من آرزو می کنم آنها تا به حال نشان داده شده است به من. من خیلی متاسفم…”

و این پایان قسمت 5 و دکتر بروس Maddox. ما این باورند قبل از آن داده Kurtzman وسواس با لینک دادن همه چیز با هم Zhat Vash می تواند یک مرجع به 33rd قرن “V’draysh” از در “کوتاه بازحمت حرکت کردن” قسمت “Calypso.” می تواند ماموریت Zhat Vash بود برای حفظ صلح ؟ Laris گفت: در قسمت 2 که Zhat وش در حال پاسداران از یک راز وحشتناک می تواند ویرانگر باشد, کنترل, که ما در پیچیده طرح “کشف” فصل 2? اتحاد اگنس Jurati عقب فرستاده شده ، و یا این است که او احتمالا مصنوعی خودش ؟ در ارتباط باشید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

Starfleet تقدیر ✓

  • Icheb و سرنوشت خود بودند و هر دو غم انگیز و فوق العاده شخصیت بزرگ تماس بگیرید.
  • مقدار زیادی از تخم مرغ عید پاک در Freecloud از جمله نشانه هایی برای کوارک و آقای Mot.
  • این که آیا آن را به عنوان یک هولوگرام یا ‘facer, Santiago Cabrera دزد هر صحنه.
  • ممنون نه شامل هر زانی با محارم shenanigans از ریزو خواهر و برادر.
  • بیشتر مکان های جدید نشان از عالم اموات جنایی از کهکشان لطفا.

شستشو holodecks real madrid unido ™

  • در اینجا بروس مادوکس در طولانی گذشته است. اوه…er, خوب که شد بروس Maddox.
  • برخی از تناقض بیش از مانده Borg ایمپلنت هیچ اشاره ای پیکارد ،
  • پیکارد است فقط یک کمی بیش از حد بسیار سرگرم کننده را در خود موسیو مزدور آزاد.
  • شاید Bajayzl نبود بهترین نام را انتخاب کنید برای یک زن دشمن.
  • Elnor ممکن است بهترین شمشیر در این بخش اما او نمی کمدی هست.

امتیاز: 8/10

مربوط به: ‘Star Trek’ پیکارد سری: در اینجا برخی از ایده های جسورانه ما دوست دارم برای دیدن

10-episode “Star Trek: پیکارد” سری خواهد شد در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. قسمت جدید پخش خواهد شد هر هفته با قسمت 6 ورود در 27 فوریه سال 2020 است.

CBS و Amazon Studios اعلام کرده اند که نشان می دهد جریان خواهد شد به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان در عرض 24 ساعت از اکران آن در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im