SETI جستجو در بین ستاره ای دنباله دار Borisov می یابد و هیچ نشانه ای از بیگانه ‘technosignatures’

منظومه شمسی ما دوم شناخته شده interstellar بازدید کننده به نظر می رسد به نگه داشتن آرام درست مثل اول.

این دستیابی به موفقیت در گوش دادن SETI (جستجو برای هوش فرازمینی) پروژه اسکن میان ستاره ای دنباله دار Borisov برای “technosignatures” اما خالی تا کنون دانشمندان امروز اعلام کرد (Feb. 14).

دستیابی به موفقیت در گوش دادن نیز مواجه رادیو سکوت در طول زودتر بررسی مرموز ‘Oumuamuaاول تایید interstellar شی تا کنون خال در منظومه شمسی ما. تهی نتایج ممکن است ناامید کننده به بیگانه علاقه مندان وجود دارد اما آنها با ارزش همه, همان, پروژه, اعضای تیم گفت.

مرتبط با: SETI و جستجو برای حیات فرازمینی

“اگر سفر بین ستاره ای امکان پذیر است که ما نمی دانیم و اگر تمدن های دیگر وجود دارد که ما نمی دانیم و اگر آنها انگیزه برای ساخت یک interstellar کاوشگر پس از آن برخی از کسر بزرگتر از صفر از اشیاء است که در خارج وجود دارد مصنوعی interstellar دستگاه” استیو باغچه تحقیقات شناس با دستیابی به موفقیت در گوش دادن و برکلی SETI مرکز تحقیقات در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در بیانیه ای گفت:.

“همانطور که ما با انجام اندازه گیری های ما از فرستنده در سیارات فراخورشیدی, ما می خواهیم برای قرار دادن محدودیت در آنچه که شماره” باغچه اضافه شده است.

همچنین شایان ذکر است که SETI سکوت لزوما تضمین منشأ طبیعی برای Borisov و ‘Oumuamua. آن را ممکن است که آنها در حال انتقال یک نوع سیگنال است که ما به دنبال و یا که آنها از بین رفته بیگانه کرافت.

در واقع ممکن است مصنوعی منبع استناد شده است توسط برخی از دانشمندان — قابل توجه Avi لوئب دانشگاه هاروارد نجوم گروه صندلی — برای توضیح Oumuamua بسیار عجیب و غریب ترکیبی از ویژگی های. لوئب پیشنهاد کرده است که ‘Oumuamua که لوپ در اطراف خورشید در ماه سپتامبر سال 2017 ممکن است یک نور-قایقرانی فضاپیمای بیگانه. (ستاره دنباله دار Borisov ساخته شده خود را نزدیک ترین روش به ستاره های ما در ماه دسامبر 2019.)

این Borisov اخبار بخشی از داده های بزرگ تخلیه توسط دستیابی به موفقیت در گوش دادنa $100 میلیون زندگی-شکار تلاش تاسیس در سال 2016 توسط میلیاردر یوری میلنر. در طول یک کنفرانس خبری امروز در نشست سالانه انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم در سیاتل اعضای تیم پروژه را اعلام کرد نزدیک به 2 petabytes از SETI اطلاعات زیادی از آن ستاره شناسان هنوز فرصتی برای مطالعه در جزئیات.

دستیابی به موفقیت در گوش دادن اعضای تیم گفت: به تازگی منتشر شده اطلاعات نشان دهنده جامع ترین نظرسنجی به تاریخ رادیو تولید گازهای گلخانه ای از هواپیما از ما کهکشان راه شیری و منطقه اطراف آن مرکزی سیاهچاله ابر پرجرم.

“مرکز کهکشان است که موضوع بسیار خاص و هماهنگ کمپین با تمام امکانات ما از آنجا که ما در حال اتفاق آرا و توافق در آن منطقه است که جالب ترین بخش از کهکشان راه شیری, کهکشان” دستیابی به موفقیت در گوش دادن محقق اصلی اندرو Siemion از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت: در همین بیانیه است.

“اگر یک تمدن پیشرفته در هر نقطه از کهکشان راه شیری می خواستم برای قرار دادن چراغ در جایی . . . مرکز کهکشان می تواند محل خوبی برای انجام آن,” او اضافه شده است. “این فوق العاده پر انرژی به طوری که یکی می تواند تصور کنید که اگر یک تمدن پیشرفته می خواستم برای مهار انرژی زیادی از آنها ممکن است به نحوی با استفاده از سیاهچاله ابر پرجرم در مرکز کهکشان راه شیری است.”

مرتبط: 13 راه برای شکار بیگانگان هوشمند

و شما یک شانس برای کمک به نوبه خود شواهد از جمله پیشرفته موجودات اگر هر گونه وجود دارد یافت می شود: دستیابی به موفقیت در گوش دادن است دعوت عمومی برای کمک به تجزیه و تحلیل این گنجینه از SETI داده است.

“پس از دستیابی به موفقیت در گوش دادن اولیه انتشار آمار سال گذشته ما دو برابر آنچه در دسترس است به” مت Lebofsky دستیابی به موفقیت گوش منجر مدیر سیستم گفت: در همان بیانیه با اشاره به petabyte-اندازه داده کمپرسی در ژوئن 2019. “امید ما این است که این مجموعه داده را نشان می دهد چیزی جدید و جالب بود آن دیگر حیات هوشمند در جهان و یا به عنوان هنوز کشف نشده, طبیعی, فصل پدیده است.”

شما می توانید در مورد نحوه شرکت در اینجا.

حدود نیمی از این اطلاعات جدید می آید از پرکس رادیو تلسکوپ در نیو ساوت ولز, استرالیا, اعضای تیم گفت. بقیه بود جمع آوری شده توسط بزرگ رادیو دیش در غرب ویرجینیا گرین بانک رصدخانه و خودکار سیاره یاب نوری تلسکوپ واقع در لیسیدن رصدخانه در کالیفرنیا است. (SETI سیگنال لزوما باید در طیف رادیویی پس از همه; لیزر چشمک می زند می تواند خیانت در حضور هوشمند بیگانگان نیز هست.)

همچنین از امروز موسسه SETI در مانتین ویو کالیفرنیا و National Radio Astronomy Observatory (NRAO) اعلام کرد توافق برای شروع نصب technosignature-شکار دنده در NRAO ظروف.

بنابراین جستجو برای E. T. در ادامه به سطح شیب دار بالا است که فقط به آنچه میلنر می خواهد.

“برای تمام تاریخ بشر ما تا به حال یک مقدار محدود از داده ها به جستجو برای زندگی فراتر از زمین است. بنابراین همه ما می تواند انجام شد حدس و گمان” میلنر گفت: در همین بیانیه است. “در حال حاضر به عنوان ما در حال گرفتن مقدار زیادی از اطلاعات ما می توانیم علم واقعی و با ساخت این اطلاعات در دسترس عموم بنابراین می تواند به هر کسی که می خواهد به دانستن پاسخ به این سوال است.”

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>