SETI دانشمند: هیچ کس بیگانه شکار به طور جدی

زندگی هوشمند

آنتونی Beasley, مدیر US National Radio Astronomy Observatory در Charlottesville, Virginia گفت: همسرم که search for extra-terrestrial intelligence (SETI) باید انجام شود به مراتب جدی تر و با توجه به حمایت دولتی و بودجه آن را سزاوار است. نظرات خود را ساخته شده بودند در انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم در جلسه ای در سیاتل هفته گذشته است.

آن را “زمان برای SETI به در آمده از سرما و درستی یکپارچه به تمام مناطق دیگر از نجوم” Beasley گفت: سی.

“ما می خواهم برای دیدن SETI تبدیل از یک دوز و کلک از دانشمندان و مهندسین در کالیفرنیا جدا شده از دانشگاه به یکی که به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از نجوم و اخترفیزیک عنوان هر زمینه دیگر تحقیق,” او اضافه شده است.

بسیار بزرگ جستجو

این خبر پس از یکی از بزرگترین رادیو تلسکوپ در جهان بسیار زیادی آرایه در نیومکزیکو اعلام همکاری با SETI Institute, یک بودجه خصوصی غیر انتفاعی مستقر در کالیفرنیا در هفته گذشته.

با وجود این همکاری کمک های مالی برای تلاش های به طور خاص به دنبال حیات هوشمند شده است بسیار ناچیز در مقایسه با زمانی که به بسیار بزرگتر و بسیار گران تلاش علمی مانند برخورددهنده بزرگ هادرون.

“من احساس بسیار با اعتماد به نفس بیشتری استدلال در مورد SETI از یک شتاب دهنده ذرات,”, انگلیسی, ارشد, کیهان شناسی مارتین ریس گفت BBC.

“SETI جستجوهای قطعا ارزشمند با وجود شانس سنگین در برابر موفقیت به دلیل ریسک بسیار بالا” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: ستاره شناسان می خواهید بودجه عمومی برای زندگی هوشمند جستجو [BBC]

بیشتر بر بیگانگان: پروفسور دانشگاه هاروارد: اعماق فضا سیگنال ممکن است از تمدن بیگانه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>