Selfie ویرایش می تواند به نوبه خود به خود شئ’ برای دختران نوجوان

برای دختران نوجوان, selfie, ویرایش و زمان سرمایه گذاری در ایجاد و انتخاب مناسب عکاسی از خود هستند و هر دو مربوط به خود شئ یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این مطالعه نشان می دهد که گرفتن عکس های سلفی در رسانه های اجتماعی است نه مربوط به تصویر بدن ضعیف یا ظاهر و نگرانی است.

زمانی که دختران نوجوان صرف زمان بیش از حد دردناک که بیش از عکس های خود را ارسال و یا تکیه به شدت در حال ویرایش برنامه های کاربردی برای تغییر تصاویر خود را وجود دارد ممکن است دلیلی برای نگرانی.

محققان دریافتند که از خود شئ رهبری به بدن شرم ظاهر و اضطراب و منفی تر ظاهر ارزیابی در دختران نوجوان است.

“تمرکز بر مصرف مناسب عکاسی از خود به نظر می رسد تشویق دختران به یاد بگیرند که خود را به عنوان اشیاء خارجی به مردم و تحسین است.”

“خود شئ است این ایده که شما بیا به فکر می کنم خود را به عنوان یک شی خارجی به تواند با افراد دیگر” می گوید: ارشد نویسنده مطالعه جنیفر Stevens اوبری یک استاد ارتباطات در دانشگاه آریزونا دانشکده علوم اجتماعی و رفتاری.

“جهت گیری خود را به جهان است نه داخلی یکی که در آن شما در حال فکر کردن در مورد چگونه شما احساس می کنید و یا آنچه شما می دانید و یا آنچه شما می توانید انجام دهید اما نه آنچه شما شبیه به افراد دیگر. تمرکز بر مصرف مناسب عکاسی از خود به نظر می رسد تشویق دختران به یاد بگیرند که خود را به عنوان اشیاء خارجی به مردم و تحسین است.”

‘Selfie سرمایه گذاری و ویرایش وسواس

محققان بر اساس یافته های خود را در مجله کودکان و رسانه در یک مطالعه از 278 دختران نوجوان در سنین 14 تا 17. نوجوانان تکمیل یک نظرسنجی آنلاین که در آن آنها در جواب سوال در مورد چگونه اغلب آنها به اشتراک گذاری عکس های سلفی در رسانه های اجتماعی و چگونه اغلب آنها با استفاده از عکس خاص و تکنیک های ویرایش مانند کاهش قرمزی چشم و یا با استفاده از یک برنامه برای صاف کردن پوست خود را و یا آنها را نازک تر به نظر می رسد.

آنها همچنین در پاسخ به یک سری از اظهارات طراحی شده برای اندازه گیری چقدر زمان و تلاش آنها صرف انتخاب آن selfies برای به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی—چه محققان مورد اشاره در این مقاله را به عنوان سطح خود را از “selfie سرمایه گذاری است.”

علاوه بر این دختران تکمیل یک سری از پرسشنامه طراحی شده برای اندازه گیری سطح خود را از خود شئ و ظاهر و نگرانی است.

“اصلی ما پیدا کردن این بود که ما واقعا نباید بیش از حد نگران بچه ها که گرفتن عکس های سلفی و به اشتراک گذاری آنها را; که در آن اثرات منفی آمده است. این سرمایه گذاری و ویرایش که تسلیم منفی, اثرات” اوبری می گوید.

“Selfie ویرایش و عکاسی از سرمایه گذاری پیش بینی شده خود شئ و دختران که خود objectify بودند بیشتر احتمال دارد به احساس شرم آور در مورد بدن خود و یا اضطراب در مورد ظاهر خود را.”

دختران نوجوان و خود شئ

محققان می گویند که آنها تصمیم به تمرکز بر روی دختران نوجوان زیرا آنها به ویژه آسیب پذیر به خود شئ.

“دختران اجتماعی در راه است که باعث می شود آنها خود objectify به یک درجه بیشتر از پسران خواهد; که بسیار سازگار پیدا کردن می گوید:” منجر نویسنده لاریسا ترن یک نامزد دکترا در وزارت ارتباطات در دانشگاه آریزونا.

دختران نیز هستند احتمال بیشتری نسبت به پسران به تجربه عواقب منفی مانند تصوير مسائل به عنوان نتیجه از خود شئ که به نوبه خود می تواند منجر به مشکلاتی مانند افسردگی و اختلالات خوردن محققان می گوید.

“خود شئ است که مسیر بسیاری از چیزهایی که در دوران نوجوانی است که ما می خواهیم برای جلوگیری از” اوبری می گوید. “بنابراین مداخلات واقعا باید تمرکز در مورد چگونه ما می تواند تشویق دختران به توسعه آگاهی از خود است که نه تنها دور در آنچه مانند نگاه کنند و به افراد دیگر است.”

این محققان می گوید: پدر و مادر و مراقبان از دختران نوجوان باید آگاه باشند از پرچم قرمز در’ گوشی های مانند عکاسی از برنامه های ویرایش و یا دوربین رول پرتکاپو با selfies. اگر یک نوجوان به نظر می رسد selfie-وسواس و این ممکن است زمان برای صحبت کنید.

“پس از این گفتگوها در سن خیلی زود است که یکی از راه های مشکلات می تواند اجتناب شود در آینده” ترن می گوید.

محققان همچنین توجه داشته باشید که وجود دارد می تواند انگیزه های مختلف برای به اشتراک گذاری عکس های سلفی.

“عکس های سلفی هستند که بخشی از چشم انداز رسانه های, اما شما باید آنها را ارسال کرده به دلایل دیگر از تلاش برای بدست آوردن مردم را به تحسین ظاهر خود و یا بدن خود را” اوبری می گوید. برای مثال ارسال یک عکاسی از خود در تعطیلات و یا با دوستان ممکن است بیشتر در مورد به اشتراک گذاری یک تجربه از تمرکز بر ظاهر است.

با حدود 93 میلیون عکس های سلفی گرفته شده در هر روز آنها در حال رفتن دور در هر زمان به زودی و نه باید آنها, محققان می گویند. ترن می گوید: چیزی که مهم است به یاد داشته باشید این است: “Selfies بد نیست. فقط نمی عقده روحی.”

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im