خود انزوا? من یک متخصص

به عنوان یک دانشمند در موسسه موسسه اقیانوس شناسی من کار بر روی تحقیقات عروق خروج از بنادر سراسر جهان است. سفرهای من در گذشته در هر نقطه از دو هفته تا دو ماه است.

من فداکاری به زندگی شخصی من, چرا که به اعتقاد من در بیشتر ماموریت—که در دراز مدت زمان-سری مجموعه داده خواهد شد کمک به ما و نسلهای آینده درک و محافظت از سیاره ما است. وقتی که می آید به coronavirus فداکاری ما همه خواسته را با ماندن در خانه و مسطح منحنی است که به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی.

این چیزهایی که من آموخته ام که من آماده برای جداسازی در طول همه گیر:

1. روزهای هفته هستند و اجتماعی ساخت. در دریا من کار 12 ساعت روز و هر روز—بدون تعطیلات و یا تعطیلات آخر هفته است. شما به سرعت توقف پیگیری و یا حتی قادر به کشف کردن آنچه بعد از آن است که بدون نگاه کردن به گوشی خود را. به جز در روز یکشنبه هنگامی که بسیاری از کشتی ها را کمی خیال باف غذا در شام. من در حال حاضر فکر می کنم, “اوه,, باید آن را جمعه” هر بار که من بوی استیک در کوره.

2. تماس انسان برای من مهم است. گذشته از bumping به کسی که کشتی رول آن را آسان به هفته با کمی به هیچ هدفمند تعاملات انسانی است. در یک سفر دریایی با مردم که شما نمی دانید و یا چه کسی به شما فکر می کنم به عنوان حرفه ای همکاران فقط شما متوجه چقدر شما از دست بغل کردن کسی. (این پایه متفاوت است و بر اساس اولویت های شخصی ، معدن بالا است من یک درهم.) آن زمان من چند سفر به درک که من با داشتن علائم جسمی و روحی از فقدان انسان را لمس کنید. من در حال حاضر تعیین یک “آغوش دوستان” در هر کروز نزدیک شدن به کسی که من در حال حاضر می دانیم در اوایل سفر و درخواست رضایت خود را. معمولا آنها بیش از تمایل و آن است که یک رابطه پایاپای. در واقعا بزرگ, کشتی وجود دارد کل نوازش انبوهی از دانشمندان است.

3. من از دست دوستان و خانواده. زمانی که من در زمین من را ندارد توانایی برای تماس با مردم به راحتی برای اعطا. من در عادت از ارسال سریع پیام به مردم هر زمان که من فکر می کنم آنها را به جای انتظار برای زمان (که هرگز نمی آید) به نشستن و نوشتن یک ایمیل گرفتن. آن را تبدیل به عادت سال پیش و بدان معنی است که من در با بررسی بسیاری از مردم که من تعجب می کنم در مورد چگونه به آنها و خانواده های آنها در حال مقابله است.

4. از آن زمان به گرفتن فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. حتی با کار 12 ساعت در روز من معمولا تا پایان با بیشتر خرابی در دریا از من در خانه است. هیچ رفت و آمد بدون کارهای بسیار کمی کارهای روزمره و هیچ رویدادی برای پر کردن تقویم من. هر اقیانوس شناس با تجربه سفر با یک هارد دیسک پر از نشان می دهد تلویزیون و فیلم به اشغال آن زمان و کشتی سالن نگردند. تماشای به عنوان یک گروه یکی از معدود فرصت های اجتماعی در دریا, اما, در یک استراتژی بزرگ برای پنهان کردن در اتاق خود را اگر شما می خواهید به. من binged کل را نشان می دهد از تخت من در طول یک کشش از آب و هوای بد (Agents of Shield) و دوستان مادام العمر بر اساس bingeing هم دیگران را (قهرمانان). شوهر من عادت به ایمیل از من گفت: “من به تماشای این فیلم ما قرار بود برای دیدن با هم بنابراین شما باید پیش بروید و آن را به اجاره خود را.”

5. من باید به طور فعال در مورد کار کردن. در یک کشتی شما نمی توانید پیاده روی بیش از چند صد فوت در یک جهت قبل از شما باید به نوبه خود در اطراف. طولانی ترین رفت و آمد من تا به حال از تخت به کار است که حدود 90 مراحل. معمولا وجود دارد یک سالن ورزشی در هیئت مدیره, اما که اغلب مقدار به تجهیزات شکسته در بدترین حالت چند تردمیل و وزنه های آزاد در بهترین حالت. من را به ورزش بخشی از روال اولیه در هر سفر یا من نمی خواهد در همه. من تسلط ندارد انجام این کار بر روی زمین بسیار کمتر از زمانی که بیشتر یا کمتر محدود به خانه.

6. های فضا ندارد به تواند استرس زا باشد. شوهر من و من مقدار زیادی از تجربه های ما خانه کوچک اما قبل از این بیماری همه گیر نشده بود تست شده با انجام آن در تمام طول روز هر روز. من تجربه زندگی در محله های نزدیک با یک دسته از دیگر افراد مشغول در هیئت مدیره کشتی ها به این معنی است که من را ساخته اند آن را به یک عادت برای مقابله با کارهای کوچک بلافاصله و هرگز فرض کنیم این شخص دیگری است. کاغذ توالت پایین ؟ مطمئن شوید که وجود دارد یکی دیگر از رول در این نزدیکی هست. ریخته حتی فقط یک مقدار کمی از چیزی بر روی زمین ؟ آن را پاک کردن. برنامه ریزی برای ایجاد برخی از سر و صدا ؟ اجازه دهید مردم در این نزدیکی هست می دانم. فکر می کنم شما ممکن است بوی ؟ دوش. واضح است هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم, اما آن را به وضوح نمی کند.

7. سازماندهی زمان من کمک می کند. من یک لیست ساز و عشق چیزی بیش از عبور از یک مورد من به انجام لیست. من آموخته اند که وجود دارد این است که هیچ بخشی از زندگی نیست که بهره مندی از بودن در این لیست است. در سفر اخیر من تا به حال 21 روز حمل و نقل به معنی هیچ کار شیفت و بسیار کمی برای انجام بنابراین من نوشت حداقل یک چیز را به انجام در هر یک از آن روز. وقتی که من نیاز به کنترل بیشتری در من ساخته شده یک لیست در شب چه روز بعد خواهد بود.

8. خوب گریه به انتشار سرخوردگی سالم است. برای من این اتفاق می افتد در تقریبا در هر سفر. این که آیا آن را با توجه به کار خاص و یا فردی ناکامی یا فقط تنهایی من یاد گرفته ام آن را تجربه و سپس حرکت رو به جلو است.

9. خاطرات خوب گذشته بیش از آنهایی که بد. در حالی که من می دانم که من تا به حال بار خشن کردن در دریا در کل من به یاد داشته باشید هر تجربه مثبت: دوستان من ساخته شده از غروب دیدم سفر کردم به انجام. که چیزی است که نگه می دارد تا من را برای بیشتر.

10. آن را غیر ممکن است برای تدریس به آگاهی موقعیتی. بزرگسالان یا آن را دارند و یا آنها نمی در این نقطه در زندگی خود را. در دریا وجود دارد برخی که سرگردان به یک گروه از مردم با پوشیدن کلاه های سخت و هرگز تعجب “شاید چیزی سنگین است آویزان سربار و من نباید اینجا.” در طول این زمان از بحران وجود دارد و مردم هنوز هم به طور کامل بی اطلاع از جهان اطراف آنها را و چگونه اقدامات خود را بر دیگران است. از آن بدتر است.

11. تعطیلات می تواند هنوز هم خاص است. من همیشه به نظر می رسد رفته برای تولد شوهرم و من جشن چند خود من در دریا. داشتن احزاب قبل یا بعد از (گاهی هر دو من واقعا دوست دارم تولد!) به اندازه کافی آسان است. و دوستان من را در هیئت مدیره همیشه از بازی برای یک جشن. آشپز را جشن برای شکرگزاری عید پاک سال نو—حتی برای تاکو شنبه. ما به هر بهانه ای جشن می گیرند. از دست رفته مراسم عروسی بزرگترین بد شانسی اما برنامه ریزی یک hangout قبل یا بعد از بدان معنی است که من را وادار به صرف زمان بیشتری را با زن و شوهر از من احتمالا در این رویداد به خودی خود. همچنین دوستان من یک برش مقوا از من به حوادث مانند این طوری که من هنوز در تصاویر.

R/V سالی سوار. اعتبار: ملیسا T. Miller

راه خود انزوا در خانه بهتر است از انزوا در دریا

1. سرعت اینترنت. من شده است در سفر با مطلقا هیچ دسترسی به اینترنت است. بیشتر dial-up سرعت و سهمیه بنابراین هیچ جریان محتوا. هیچ یوتیوب بدون Netflix هیچ تماس های تصویری; این خدمات در حال تمام شدن من از طریق این زمان.

2. الکل است. اکثر کشتی های خشک هستند. حتی کسانی که زمان یا مقدار محدودیت. دسترسی داشتن به من مشروب کابینه kegerator و مورد شراب شوهر من که این همه آغاز شده است با شکوه.

3. مواد غذایی است. من را وادار به انتخاب من برنامه غذایی به جای داشتن آن دیکته شده توسط (عالی) کشتی آشپز (پایین را نگاه کنید این نرم افزار نیز باهم). من و همسرم با داشتن یک زمان خوب شاخص و پخت و پز با هم. من نان برای اولین بار در بیش از 10 سال است. در دریا و میوه های تازه و سبزیجات منابع به آرامی رسید و پس از آن ناپدید می شوند. تا کنون ما در حال غذا خوردن بهتر از ما به طور معمول انجام و صرفه جویی در پول نیست بیرون رفتن برای غذا خوردن.

4. من می اویختن با شوهرم. و حیوانات خانگی ما! زمانی که من رفته ام آنچه من بیشتر از دست به ظاهر از نشستن بر روی نیمکت من با آنها و تنها با داشتن یک شب آرام. من خودم چانه زنی با جهان برای یک شب به خانه منتقل فقط برای چند ساعت. مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای من فرض کنید که ما به معنای واقعی کلمه تمام وجود برای آینده قابل پیش بینی. من همچنین متوجه شدم که من بدست هرگز تا این حد ارزش از پرداخت وام مسکن قبل از. زمانی که من رفته بدیهی است که من هنوز جلد پایان من از قبض اما نمی توانید به لذت بردن از هر یک از این وسایل رفاهی. و همچنین رابطه جنسی! من می دانم که برخی از مردم داشتن رابطه جنسی در دریا. من متاهل هستم و من نمی. رابطه جنسی خوب است.

5. من نمی باید به کار یک شیفت 12 ساعته. من خدا را شکر هنوز هم اشتغال پایدار از طریق تمام این. کار از خانه است که در مقایسه با 12 ساعت در آزمایشگاه در دریا.

6. کاغذ توالت. در این زمان از احتکار و قفسه های خالی من سپاسگزار هستم برای دو لایه نرم و توخالی کاغذ توالت. خارش یک لا همه در دسترس است که در دریا; کشتی فاضلاب نمی تواند رسیدگی به هر چیز دیگری و هیچ کس می خواهد یک مسدود شود. من احساس می کنم یکی از کسانی که عجیب و غریب خرس در TP تبلیغات آماده برای نوشتن شعر در مورد اهمیت نرمی.

7. من را وادار به انتخاب شرکت من. تصمیم من 17 سال پیش به حرکت در آرام,, مودب, کم-تعمیر و نگهداری با سلیقه های مشابه در فیلم است که هنوز هم پرداخت. در دریا وجود دارد بین 20 و 150 نفر دیگر در هیئت مدیره بسته به اندازه کشتی و من نمی گویند درباره آنها چه کسانی هستند.

8. حرکت از اقیانوس. در آرامش دریا, من در واقع خواب بهتر در دریا از روی زمین. اما دریاها هستند به ندرت آرامش برای کل سفر و بیداری به عنوان شما در حال پرتاب شدن از رختخواب هیچ سرگرم کننده است. تلاش برای کار بر روی عرشه و یا حتی در آزمایشگاه زمانی که همه چیز را تاب و نورد استرس زا است و به طور بالقوه خطرناک است. خوشبختانه من هرگز بدست دریازده شده (بزنم به تخته) اما من می دانم که برخی از دانشمندان و خدمه که, و من تعجب می کنم که چگونه آنها در حفظ و رفتن بیرون.

نویسنده خروج سیاتل روی R/V راجر Revelle. اعتبار: ملیسا T. Miller

راه این است که بدتر از بودن در دریا

1. مواد غذایی است. من می دانم این است که در هر دو لیست. حرکت نزولی از جدا کردن در خانه است که در کشتی کسی آشپز هر وعده غذا برای من و میسازد تنقلات بیش از حد. کسی دیگری ظروف. این سخت ترین کار مردم پردازنده و هر بار که من به عقب بر گردیم به زمین من آنها را از دست مراقبت از من—به خصوص در حال حاضر. همچنین این احساس که هر اجرا به فروشگاه مواد غذایی خطر ابتلا به زندگی من است که استرس من هرگز انتظار می رود و احتمالا صدمه برای سال.

2. هیچ جدول زمانی. دست پایین چیزی است که من از طریق طولانی جدا شده cruises است دانستن تاریخ پایان. داشتن یک شمارش معکوس دانستن این است که من بیش از نیمه راه نقطه کلیدی است. مهم نیست که چقدر بلند کروز است که به طور کلی این هفته تا 10 روز قبل از پایان سخت ترین برای من. من شده است به دریا در حالی که پس از آن اما هنوز خیلی زود است که واقعا شروع به شمارش پایین. کسانی که چند روز درست قبل از من شروع می شود گفت: “امروز آخرین جمعه من در دریا” “این آخرین کامل تغییر” و غيره هستند دشوار است. در حال حاضر تمام زندگی من در حال حاضر رخ می دهد در یک محدوده زمانی معین حلقه از این نوع از روز. من نمی توانم تعداد پایین. من استفاده می شود برای باز انزوا و آن را به من اضطراب.

3. این غیر ممکن است, به, بسیار کمتر, مدیریت انتظارات است. من استفاده می شود برای از دست رفته در حوادث—عروسی کنوانسیون شکرگزاری. من استفاده می شود برای قرار دادن قطعات از زندگی من در مکث و قادر هستم به قاب آن را در راهی که در آن من می توانم لذت بردن از آن زمان دور. حتی اگر من نمی باید یک انتخاب شرایط یا شرکت من یک انتخاب چگونه من به هر روز. آن است که یک عنصر کنترل که من دست و پنجه نرم کردن برای پیدا کردن در این شرایط اما ممکن است فقط نیاز به رها کردن.

4. من استفاده می شود به عنوان یک کالا. در حالت عادی زمانی که من بازگشت از سفر دوستان من همه به من بگویید که چقدر آنها از دست رفته من است که من باید هرگز دوباره. گربه های من پین من پایین. سگ من دست می دهد و ذهن او. من قصد دارم همه نوع از حوادث به شراب خواری در, دوست و هم خانواده. در این واقعیت جدید هر چند هر کس در حال رفتن به در برابر زمانی که جهان می رود به حالت عادی بازگشت (و یا هر آنچه که عادی به نظر می رسد پس از این). من استفاده می شود به بودن در مرکز توجه و خواهر کوچک من ممکن است آن را به خوبی زمانی که همه ما در همان قایق, پس به صحبت می کنند. من می تواند به من ثابت حضور پوشیدن در گربه. اما سگ من (برکت) است که هنوز هم هیجان زده برای دیدن من هر بار که من تا آنجا که می آیند در اطراف گوشه.

نوشتن در مورد آن همه از این به من کمک کرد. من امیدوارم که خواندن آن به شما کمک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im