خود اشتغالی ممکن است ارائه یک پناهگاه از نژادپرستی

کار سیاه پوستان بر این باورند که نژاد پرستی دارای یک تأثیر عمده ای در زندگی خود را بیشتر احتمال دارد که به دنبال خود اشتغالی از کسانی که کمتر احساس به شدت در مورد اثرات آن, با توجه به تحقیقات جدید.

برنج محققان دانشگاه آسیا بنتو یک جامعه شناسی, دانشجوی کارشناسی ارشد و تونی قهوه ای, یک استاد جامعه شناسی تجزیه و تحلیل داده ها از 600 سیاه پاسخ دهندگان به سال 2012 و چشم انداز در زندگی, نظرسنجی برای پژوهش.

“بسیاری از مردم فکر می کنم خود اشتغالی می تواند یک راه برای موفقیت” قهوه ای می گوید. “بسیاری وجود دارد, بسیاری از داستان در مورد افرادی که خود شاغل هستند و به خوبی انجام دهد.’ اما ما خودمان را بدانم چه نقش نژادپرستی نقش در تصمیم فرد برای خود اشتغالی.”

بنتو و قهوه ای یافت می شود که کار سیاه, بزرگسالان با “نژادی سرمایه” و یا بالا و آگاهی از ماهیت سیستمیک نژادپرستی شد هفت برابر بیشتر احتمال دارد به دنبال خود اشتغالی از کسانی که با آگاهی کم.

“ما احساس می کنیم که این افراد ممکن است به دنبال خود اشتغالی برای فرار از نژادپرستی و یا حداقل به حداقل رساندن تاثیر آن بر حرفه خود” بنتو می گوید.

اما محققان سریع به یاد داشته باشید که خود اشتغالی نه لزوما ترجمه به موفقیت مالی. در واقع آنها خود اشتغالی, سیاه, نظرسنجی پاسخ دهندگان به طور کلی در شرایط مالی بدتر از کسانی که مشغول به کار برای شخص دیگری است. کسانی که خود اشتغالی پاسخ دهندگان نیز کمتر احتمال دارد به یک کالج آموزش و پرورش است.

محققان می گویند بررسی پاسخ ها نشان می دهد مردم ممکن است تغییر شغل و یا سایر تصمیم گیری های مالی بر اساس باور خود را در “جهان چگونه کار می کند”—به عبارت دیگر که نژاد پرستی در هم تنیده شده است با سرمایه داری و اجتناب ناپذیر در یک سنتی در محل کار.

“خود اشتغالی یا نه نژاد پرستی هنوز هم تضعیف می کند خود را حرفه ای و موفقیت مالی” بنتو می گوید.

این محققان امیدوارند مطالعه خود را تشویق آینده کار بررسی نژادی سرمایه در میان گروه های دیگر از جمله Latinos و مهاجران است.

این مطالعه به نظر می رسد در قومی و نژادی مطالعات.

منبع: دانشگاه رایس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im