ماشین خود رانندگی شرکت می گذارد و تمام آن بشر ایمنی رانندگان

ترمز اضطراری

در ماشین خود رانندگی, راه اندازی, Zoox فقط گذاشته همه 120-چیزی از آن بشر ایمنی رانندگان و اعلام کرد که این تعلیق تمام آزمون رانندگی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Zoox شده است و تست آن مستقل اتومبیل در خیابان های کالیفرنیا و لاس وگاس, اما نمی توانید با خیال راحت ادامه داده کالیفرنیا اظهار داشت: پناهگاه در محل قاعده آستانه گزارش. و در حالی که برخی از ماشین خود رانندگی شرکت در دولت در حال تلاش برای کسب درآمد طبقه بندی به عنوان یک کسب و کار ضروری برای از سرگیری عملیات به نظر می رسد در حال حاضر که صنعت نوپای آورده شده است را متوقف کند.

Street Smarts

مضحک است که یک ماشین خود رانندگی شرکت کرده است برای توقف عملیات به دلیل کارگران انسانی نمی تواند به کار برود. ایمنی رانندگان به طور معمول نشستن در صندلی راننده یک خودرو خودمختار و بیش اگر ماشین را در نرم افزار گیر می شود, می کند چیزی خطرناک یا اگر مسافران به سادگی بی تاب است.

در اکثر ایالت ایمنی رانندگان توسط قانون مورد نیاز. اما برخی مانند آریزونا و فلوریدا کاسته تا مقررات خود را در سال 2019.

انگشتان عبور

در اخراج متوجه این ارسال برای ایمنی رانندگان Zoox وعده داده شده آنها را دوباره استخدام هنگامی که آن را می تواند آستانه گزارش.

اما رانندگان تردید دارند. چرا که آنها پیمانکاران قرار داده شده در Zoox از طریق یک سازمان نیروی انسانی — و از آنجا که این شرکت در حال حاضر گردش مالی بالا رای گذاشته, کردن رانندگان گفت: در آستانه آنها انتظار نداشتند به ارمغان آورد به هر زمان به زودی.

ادامه مطلب: Zoox با استناد به COVID-19 خاموش میسازد و خود را مستقل وسیله نقلیه رانندگان پشتیبان [آستانه]

بیشتر در ایمنی رانندگان: منحصر به فرد: یک Waymo یک سوار تجارب برجسته و مستقل Rideshare کاستی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>