Segway است و دیگر ساخت آن معروف دو چرخ روروک مخصوص بچه ها

آن را به معنای شد انقلابی در صنعت حمل و نقل. اما پس از بیش از یک دهه از تمسخر و استهزا سگوی, را, ایستاده, دو چرخ روروک مخصوص بچه ها است و دیگر هیچ.

Segway — در سال 2020 مترادف با مرکز پلیس و کسانی که مزاحم شهر تور — در نهایت پایان دادن به تولید سریع شرکت ،

هنگامی که آن را برای اولین بار اعلام کرد در سال 2001 سال از آی پاد ایکس باکس و استیون اسپیلبرگ “A. I. Artificial Intelligence” — Segway که شما می توانید کنترل فقط با تکیه به نظر می رسید مربوط به اینده. در حال حاضر وفات آن به نظر می رسد مانند آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است. تنها 140,000 Segways فروخته شده بود بیش از 19 سال — دقیقا یک کسب و کار پررونق.

صحبت از کسب و کار پررونق e-اسکوتر و دوچرخه الکترونیکی گرفته اند سهم صنعت از آن. به یاد داشته باشید “hoverboards?” حتی کسانی که به فروش می رسد مانند hotcakes.

اما این شرکت eponymous جوجه اردک زشت زنده نمی ماندند. PT شرکت آخرین تکرار بزرگ و سنگین است. طراحی آن به ندرت تغییر به عنوان سریع شرکت اشاره می کند. هک, شما احتمالا هرگز از آن شنیده می شود.

ساخت بدتر از آن مشکل بود برای حتی درایو (سوار؟) لعنت چیزی — چیزی Segway خود را دردناکی آگاه است.

“اسکوتر و پا زدن در حال مصرف کردن و عطف به ماسبق” Tony هو, VP جهانی توسعه کسب و کار در Segway گفت: شرکت سریع. “وجود دارد یک دلیل ضربه روروک مخصوص بچه ها است که شکل غالب عامل در حال حاضر دقیقا به این خاطر آن را ساده و آسان برای یادگیری است. هیچ منحنی یادگیری.”

که عدم وجود رابط بصری حتی می تواند خطرناک باشد. در سال 2010 این شرکت را صاحب درگذشت پس از به طور تصادفی رانندگی یکی از شرکت اسکوتر کردن صخره.

با وجود کاستی های آن را “سگوی” برای همیشه خواهد مندرج در کتاب های تاریخ از فن آوری نیز-rans قرن 21. آیا این بخشی از آنچه که سوار نوآوری در حمل و نقل به جلو است و ماده متفاوت است. شاید Segway نورد به طوری که e-روروک مخصوص بچه ها می تواند زوم.

Segway است جان سالم به در برد توسط این شرکت Ninebot دو چرخ خود متعادل روروک مخصوص بچه ها و برقی, ریش های عجیب و غریب و هجوم مرگ را بر موتوری غلتکی اسکیت.

از آن خواهد شد بشدت از دست رفته است.

ادامه مطلب: منحصر به فرد: Segway ترین کرات اختراع پس از آن مکینتاش به پایان می رسد تولید

بیشتر در موتوری حمل و نقل: سازمان دیده بان Hoverbike-سوار پلیس در دبی پاک کردن Catastrophically

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de