دیدن زهره نوسان توسط crescent moon آخر این هفته


روز جمعه (27 مارس) ماه خواهد بود در حدود 10 درجه به سمت جنوب زهره در آسمان شب. هر دو خواهد شد در صورت فلکی برج حمل رم. (اعتبار تصویر: SkySafari)

این “شب ستاره” ونوس دیدار خواهد کرد تا با اپیلاسیون, هلال ماه در آسمان شب این هفته. شما می توانید نقطه آسمانی جفت ارز در بالای افق غربی پس از غروب آفتاب.

روز شنبه (28 مارس) ماه و زهره را در رابطه — معنی آنها را به اشتراک همان آسمانی جغرافیایی و ظاهر خواهد شد نزدیک به هم — در 6:37 a. m. EDT (1037 GMT) با توجه به skywatching سایت In-The-Sky.org.

برای skywatchers در ایالات متحده در این رابطه رخ می دهد که هر دو زهره و ماه در زیر افق بنابراین نزدیک ترین رویکرد نمی تواند قابل مشاهده است. اما آنها می تواند بسیار نزدیک به هم در شب قبل و بعد از رابطه.

مرتبط با: زهره و ماه سهم دیدنی برخورد نزدیک (عکس)

روز شنبه (28 مارس) ماه خواهد بود در حدود 7 درجه به سمت جنوب ونوس — یا حدود 3 درجه نزدیک تر از شب قبل. ماه خواهد بود در صورت فلکی برج ثور گاو نر که زهره باقی خواهد ماند در برج حمل. (اعتبار تصویر: SkySafari)

در حالی که هر دو زهره خواهد بود در صورت فلکی برج حمل رم در روز جمعه (27 مارس) ماه را حرکت در امتداد آن به همسایه صورت فلکی برج ثور گاو نر می آیند شنبه شب.

نیز قابل مشاهده در نزدیکی ستاره درخشان Aldebaran, همچنین شناخته شده به عنوان “چشم” از برج ثور گاو نر. شما حتی ممکن است قادر به دیدن سیاره اورانوس نزدیک به افق, اما تنها اگر شما یک آسمان تاریک و دوربین دوچشمی و یا تلسکوپ.

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یک تازه skywatching عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, شما می توانید عکس ها و نظرات در به [email protected]

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>