دیدن بهار الماس درخشش در آسمان شب

آن را در یک تصادف از آسمان شب است که هر فصل دارای یک مشخصه الگوی هندسی.

ورزش تابستان در یک مثلثسقوط یک مربع زمستان شش گوشه و بهار یک الماس درخشان. خوشه به نظر می رسد در آسمان شرق در آوریل شب به نوید رسیدن بهار در نیمکره شمالی است.

بیایید نگاهی دقیق تر در هر یک از بهار الماس چهار ستارگان sentries.

مرتبط: بهترین شب-آسمان رویدادهای مارس سال 2020 (درخاکسپاری نقشه)

Arcturus است بلامنازع رهبر هر دو بهار الماس و بزرگ بادبادک به شکل صورت فلکی Boötes (چوپان). این غول خورشید است که بیش از صد بار به عنوان درخشان به عنوان خانه ما ستاره و blazes با طلایی-زرد-برای-بازیگران نارنجی. در قدر -0.05 آن صفوف به عنوان چهارمین درخشان از تمام ستاره ها در آسمان به لطف نزدیکی: فقط 36.7 سال نوری دور است.

برای پیدا کردن Arcturus و فراتر از آن در اینجا ساده حفظی عبارت — “به دنبال قوس به Arcturus.” این بدان معناست که فقط این: گسترش منحنی دب اکبر‘s رسیدگی به جنوب به پیدا کردن نگهبان شمال شرقی نقطه از الماس است. همان قوس ادامه داد: در گذشته Arcturus حدود همان فاصله را skywatcher دوم درخشان ترین گوهر در الماس.

که ستاره Spicaجواهر Y-شکل زودیاک صورت فلکی دوشیزه (باکره) و نوک جنوبی از بهار الماس. (حفظی همچنان “و با سرعت به Spica.”) گرم و آتشین رنگ Arcturus کاملا در تضاد با سماک اعزل یخی برق-آبی براق. رتبه بندی به عنوان 16th درخشان در میان میزبان آسمانی در ویژوال قدر +0.97 آن است که ذاتا بیش از 20 هزار بار به عنوان درخشان به عنوان خورشید ما است. آن است که یک سیستم دوتایی گرفتی با یک مداری دوره چهار روز; ستارگان جفت ماندن به اندازه کافی نزدیک است که نمی توان آنها را حل و فصل به عنوان دو ستاره با تلسکوپ است. تصفیه تعیین آن فاصله محل این dynamic duo حدود 250 سال نوری از ما دور است.

Denebolaغربی گوشه ای از بهار الماس نهفته در انتهای شرقی متمایز زودیاک کشف لئو (شیر) مارک نکته از شیر دم. سفید مایل به آبی خورشید در آن می درخشد آرام در قدر +2.14 از آن فاصله 36 سال نوری از زمین است. این دو ضعف اصحاب — یکی 6th قدر و دیگر 8th قدر هر دو فقط به جنوب است که قابل مشاهده در یک جفت خوب از دوربین دوچشمی یا تلسکوپ کوچک است. اما هیچ یک از این دو در ارتباط با Denebola; آنها صرفا تماشاگران در همان میدان دید به عنوان دیده می شود از زمین است.

سرانجام, شمال, نکته Cor Caroliنهفته در صورت فلکی Canes Venatici (شکار سگ) و در قدر +2.81 است faintest الماس نشانگر. آن است که عجیب و غریب, نقره ای مغناطیسی متغیر حدود 115 سال نوری دور از زمین است. این شی نیز جذاب دو ستاره برای بالا مجهز به دوربین دوچشمی و تلسکوپ های کوچک.

به یاد داشته باشید که پایین تر از رقم قدر روشن تر از ستاره. بهار الماس ارائه می دهد مفید ویژوال گرایش به ستاره قدر از این چهار الگوی ستاره دهانه است که بخشی از مقیاس قدر در حال اجرا تقریبا از 0 به 3.

نه چندان خالی بعد از همه

الماس خود را به نظر می رسد به عنوان گسترده ای به عنوان دب اکبر و در مورد دو بار به عنوان طولانی است. و در اول بهار الماس به نظر می رسد برای در بر گرفتن نه کسل کننده منطقه از آسمان که تاریک و خالی به چشم.

اما بازرسی نزدیک تر به خصوص در تاریکی (moonless) آسمان شب نشان می دهد بزرگ و مبهم و مه آلود پچ نور در بالای سمت راست قسمت از الماس است. این ضعف ریش ریش شدن از ستاره ها متعلق به صورت فلکی Coma Berenices (Berenice مو). برطرف چشم انداز نشان می دهد این را به عنوان یک شل ازدحام فردی, ستاره های پراکنده در بیش از یک منطقه 5 درجه در سراسر. مشت گره کرده خود را برگزار می شود در طول بازو را اندازه گیری 10 درجه در عرض بنابراین این خوشه ستاره ای اقدامات تقریبا نصف یک مشت گسترده است.

متاسفانه تا پنج شنبه (12 مارس) ماه خواهد رفت و برگشت حق را از طریق بهار الماس و نور این منطقه از آسمان است. در این شب که دنبال این ماه خواهد حرکت به شرق ما اجازه می دهد برای دیدن الماس و Coma Berenices.

یک دامنه از جزیره جهان

همچنین واقع در الماس یکی از قابل توجه ترین مناطق آسمانها. گاهی اوقات به نام کما-برج سنبله ابر کهکشانها و اغلب در ستاره شناسی متون به عنوان “زمینه سحابی” این در حال حاضر شناخته شده در محاوره به عنوان “قلمرو کهکشان ها.”

در اینجا حدود 1200 تا 2000 کهکشان ازدحام با هم در یک supercluster. اگر شما خود را در حد متوسط و بزرگ را منعکس تلسکوپ 6 اینچ و دیافراگم و یا بیشتر از یک رفت و برگشت از این منطقه را نشان می دهد به معنای واقعی کلمه ده ها تن از این کهکشان ها که به نظر می رسد که هزاران ضعف و فازی تکه های نور است. هر یک از این تار حباب است که در خود یک ستاره شهر به احتمال زیاد حاوی ده ها میلیارد ستاره است.

کما-برج سنبله Supercluster همچنین به عنوان شناخته شده Abell 1656, غالب ما بین کهکشانی محله. این نشان دهنده فیزیکی مرکز ما محلی Supercluster و تأثیرات همه اطراف کهکشان ها و کهکشان گروه با جاذبه گرانشی از آن توده عظیم.

و این خوشه از کهکشان ها فقط نزدیکترین بزرگ اجتماع از کهکشان ها نسبت به ما جایی بین 40 تا 70 میلیون سال نوری دور است. مقدار زیادی از دیگر به همان اندازه خیره کننده سنگهای نقطه جهان است.

جو رائو به عنوان یک مربی و به عنوان سخنران مهمان در نیویورک هیدن افلاک. او می نویسد: در مورد نجوم برای تاریخ طبیعی magazine, the کشاورزان سالنامه و نشریات دیگر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im