دیدن جدید خورشیدی مدارگرد 1st فضا اندازه گیری (و تصویری)

سازمان فضایی اروپا خورشیدی مدارگرد ارسال کرده است را برای اولین بار اندازه گیری از فضای تائید موفق استقرار رونق است که حامل بسیاری از آن خورشید زل زده ابزار است.

این خورشیدی مدارگرد — یک ماموریت مشترک به رهبری توسط ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA) — راه اندازی در فوریه. 9 بالای ایران راه اندازی داد (ULA) Atlas V موشک. پس از ورود به اشتراک گذاشته است دو نمایش های باور نکردنی از آن خروج. دوربین بر روی موشک گرفته شده فیلم های شگفت انگیز از راه اندازی و استقرار این مدارگرد و محققان با استفاده از تلسکوپ اشمیت در Calar آلتو در اسپانیا جاسوسی مدارگرد خطی در سراسر آسمان شب فقط 20 دقیقه پس از راه اندازی.

خورشیدی مدارگرد مجهز به 10 ابزار علمی از جمله ابزار برای اندازه گیری الکترومغناطیسی فنی خورشیدی بادجریان ذرات باردار جریان از خورشید است. سنسور برای برخی از ابزار های قرار گرفته بر روی این فضاپیما را 14-پا (4.4 متر) بوم بود که مستقر در فوریه. 12 با توجه به بیانیه ای از ESA.

مرتبط: خورشیدی مدارگرد: آمریکا-اروپا ماموریت اکتشاف خورشید در قطب عکس,

این مغناطیس (MAG) دستگاه واقع شده است خورشیدی مدارگرد 4.4 متر-طول بوم. در فوریه. 13 مجله جمع آوری شده برای اولین بار اندازه گیری میدان مغناطیسی در مجاورت این فضاپیما است. (اعتبار تصویر: ESA/ATG media lab)

“ما در اندازه گیری میدان مغناطیسی هزاران بار کوچکتر از کسانی که ما با آن آشنا هستند بر روی زمین” تیم هاربوری محقق اصلی برای مغناطیس (MAG) دستگاه در خورشیدی مدارگرد, در بیانیه ای گفت:. “حتی جریان های الکتریکی در سیم ایجاد میدان مغناطیسی به مراتب بزرگتر از آنچه که ما نیاز به اندازه گیری. به همین دلیل ما سنسور بر روی یک بوم به نگه داشتن آنها را دور از تمام فعالیت الکتریکی در داخل فضاپیما است.”

مجله ابزار اندازه گیری قدرت و جهت میدان مغناطیسی در اطراف فضاپیما است. این اولین ابزار برای ارسال داده ها از فضا آمده است. 13 نمایش اندازه گیری از فضای محیط قبل و بعد از استقرار رونق.

“اطلاعات دریافتی نشان می دهد که چگونه میدان مغناطیسی کاهش می یابد و از مجاورت این فضاپیما که در آن ابزار در واقع مستقر” هاربوری در بیانیه ای گفت:. “این است که مستقل تایید است که رونق در واقع مستقر است و این ابزار در واقع ارائه دقیق علمی اندازه گیری در آینده است.”

رونق و تیتانیوم و فیبر کربن قطب است که خانه های سه ابزار نیاز به نگهداری می شود به مراتب از اصلی فضاپیما با توجه به ابزار حساسیت به اختلالات الکترومغناطیسی. این فضاپیما مستقر رونق در طول یک مدت زمان 30 دقيقه ، دو مجله سنسور تبدیل شد و در قبل از رونق استقرار زمانی که آنها دستگیر میدان مغناطیسی از فضاپیما. اما پس از رونق شد و به طور کامل توسعه یافته داده ها نشان داد که میدان مغناطیسی در محیط اطراف به طور قابل توجهی ضعیف تر است.

“اندازه گیری قبل و بعد از رونق استقرار ما کمک می کند تا برای شناسایی و مشخص کردن سیگنال های که مربوط به انرژی خورشیدی و باد و مانند آشفتگی که از فضاپیما پلت فرم ها و دیگر ابزار” Matthieu Kretzschmar سرب co-محقق فرکانس بالا مغناطیس از رادیو و پلاسما امواج سند (RPW) ابزاری است که به واقع نیز در این بوم.

این RPW ابزار را مطالعه ویژگی های الکترومغناطیسی و الکترواستاتیکی امواج در باد خورشیدی. سه آنتن از RPW نیز با موفقیت مستقر در فوریه. 13. با این حال دانشمندان هنوز نمی تجزيه و تحليل داده ها از این مانور با توجه به این بیانیه.

خورشیدی مدارگرد همچنین حمل شش از راه دور-سنجش از ابزار است که دانشمندان استفاده خواهد کرد به ضبط تصاویر خورشید قابل سطح در طول موجهای مختلف. ماموریت پرسنل خود ادامه خواهد داد برای تست و کالیبره کردن سفینه فضایی را از طریق ابزار پایان مارس را قبل از شروع به جمع آوری اطلاعات علمی در اواسط ماه مه.

مجله ابزار اندازه گیری قدرت و جهت میدان مغناطیسی در اطراف خورشیدی مدارگرد قبل در طول و بعد از استقرار رونق. (اعتبار تصویر: ESA; Data: ESA/خورشیدی مدارگرد/MAG)

“10 ابزار پردازنده ماموریت ما خواهد شد بازی هم مانند ابزار در یک ارکستر” دانیل مولر ESA خورشیدی مدارگرد پروژه دانشمند در بیانیه ای گفت:. “ما فقط شروع به تمرین و یک به یک ابزار اضافی ملحق خواهد شد. هنگامی که ما در حال کامل در چند ماه زمان ما خواهد بود با گوش دادن به سمفونی خورشید”است.

این فضاپیما در حال حاضر در راه خود را به خورشید و تکیه بر چندین جاذبه-کمک به مانور در زمین و زهره در طول راه.

اولین 83 ساعت پس از پرتاب شدند بحرانی برای خورشیدی مدارگردبه زمین کنترل می کرد برای ایجاد ارتباط با فضاپیما تایید موقعیت خود و تایید آن سیستم به درستی کار.

تیم شروع به از خواب بیدار مدارگرد با گسترش آن انرژی خورشیدی, جذاب, واکنش چرخ است که کنترل این فضاپیما جهت گیری و تبدیل در آن توده حافظه است که فروشگاه ها داده های جمع آوری شده توسط این علم ابزار است.

“این مرحله اولیه است مانند تولد یک فرزند” Andrea Accomazzo عملیات مدیر در ESA گفت: در بیانیه ای از Feb. 14. “مهندسین می خواهید مطمئن شوید که آن را می تواند در زنده ماندن خود را در آن محیط جدید. در مورد یک سفینه فضایی آنها به آن نیاز دارید طراحی شده توسط آن انرژی خورشیدی قادر به برقراری ارتباط با زمین و قادر به کنترل آن جهت در فضا.”

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im