دیدن ماه, 3 سیارات و ستاره سرخ Antares قوس بیش از نیویورک (عکس)

حتی چراغ های روشن شهر نیویورک نمی تواند این باتلاق آسمانی عینک.

الکساندر Krivenyshev از WorldTimeZone.com عکس زرق و برق دار predawn آسمان نشان می دهد صبح روز پنجشنبه (Feb. 20), گرفتن , هلال ماهو زحل مشتری مریخ و قرمز ستاره قلب عقرب قوس بیش از اپل بزرگ است.

Krivenyshev که رعایت از نیوجرسی, شهرستان در غرب نیویورک نیز homed در مثلث تشکیل شده توسط ماه و زحل و مشتری خوراکی بیشتر زوم در عکاسی از سه نفر.

Krivenyshev also took this photo of the moon, Saturn and Jupiter over New York on Feb. 20, 2020.

Krivenyshev نیز در زمان این عکس از ماه و زحل و مشتری بیش نیویورک در فوریه. 20, 2020. (اعتبار تصویر: الکساندر Krivenyshev (WorldTimeZone.com))

این هم ترازی بود بدون یکی کردن که این سیارات باقی خواهد ماند خوشه در predawn آسمان برای مدتی طولانی و در عین حال, بنابراین شما می توانید آنها را گرفتن خود را اگر شما مایل به طلوع خورشید است. ماه تبدیل خواهد شد کمتر و کمتر شرکت کنندگان در طول چند روز آینده, اما برای آن پایانی نسبت به آن سیاه کردن مرحله جدیداست که طول می کشد تا اثر روز یکشنبه (Feb. 23).

Antares’ روز شماره, بیش از حد, اما در بیشتر راه دائم. ستاره واقع شده است که در حدود 600 سال نوری از زمین در صورت فلکی عقرب یک ابرغول سرخ است که تقریبا سوخته تا همه از آن سوخت هسته ای است. هنگامی که این روند پس از اتمام Antares خواهد مرد در یک ابرنواختر انفجار که روشنایی را به طور خلاصه رقیب که از کل کهکشان راه شیری.

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما اسیر شگفت انگیز ستاره شناسی عکس و می خواهم آن را به اشتراک با Space.com برای یک داستان و یا گالری ارسال عکس ها و نظرات به سردبیر طارق ملک در spacephotos@space.com.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im