ببینید روشن ‘شب ستاره زهره نوسان توسط هلال ماه امشب


شما می توانید ببینید زهره و ماه در “شاخ” از برج ثور گاو در آوریل 26 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: SkySafari برنامه)

روشن “شب ستاره” ونوس سخت خواهد بود به دست این هفته به عنوان سیاره خود می رسد بیشترین روشنایی ماه در روز سه شنبه (28 آوریل). اما برای اولین بار این سیاره را به یک رویکرد به هلال ماه.

امروز (26 آوریل) اپیلاسیون هلال ماه خواهد بود در رابطه با زهره معنی اشیاء به اشتراک گذاری همان آسمانی جغرافیایی و ظاهر خواهد شد نزدیک به هم در آسمان است.

لحظه ای از رابطه رخ می دهد در 11:23 p. m. EDT (1523 GMT) و شما می توانید آنها را به نقطه بالای افق جنوب غربی پس از غروب آفتاب. ماه خواهد بود حدود 6 درجه جنوب زهره در صورت فلکی برج ثور گاو نر.

مرتبط با: مارس ماه از زهره! نگاه کنید به ‘شب ستاره درخشان آن در

در طول رابطه از ماه و زهره در روز یکشنبه (26 آوریل), ستاره دنباله دار C/2019 Y4 اطلس خواهد بود و این نزدیکی هست در صورت فلکی Camelopardalis. ستاره دنباله دار قابل مشاهده است در تلسکوپ و با قدرت بالا دوربین دوچشمی اما نه به چشم. (اعتبار تصویر: SkySafari برنامه)

اگر چه این رابطه رخ می دهد در طول روز و هنگامی که بسیاری از اجرام آسمانی ارائه شده نامرئی نور خورشید و زهره است و روشن است که شما در واقع می توانید ببینید آن را در روز روشن — اگر شما می دانید که به کجا نگاه. اما این جفت ارز خواهد شد بسیار ساده تر برای دیدن هنگامی که غروب محو. ونوس بالا می رود که چند ساعت بعد از طلوع آفتاب خواهد شد مجموعه ای از امشب در 11:28 بعد از ظهر به وقت محلی در شهر نیویورک فقط چهار دقیقه قبل از ماه مجموعه, با توجه به timeanddate.com.

پس از آن برخورد نزدیک با ماه امشب زهره به رشد ادامه خواهد داد و حتی روشن تر برای دو روز آینده تا رسیدن آن به بیشترین روشنایی ماه در روز سه شنبه (28 آوریل).

در آوریل 28, زهره آن رسیدن به “بزرگترین نورانی حد” برای این سال را به عصر ظهور. که اصطلاحات توصیف ترکیب بهینه از نزدیک شدن سیاره را آشکار دیسک سایز (38 قوس ثانیه) و از آن روشن مرحله. آن شب زهره خواهد درخشید در دیدنی قدر -4.73. آن 27 درصد نورانی هلال فاز (الحاق) آشکار خواهد شد در هر تلسکوپ یا لکه محدوده خوب دوربین شکاری — و یا حتی به بسیار تیز چشم غیر مسلح. (اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در آن درخشان ترین سیاره خواهد شد درخشان در اندازه -4.7. (قدر اندازه گیری روشنایی مورد استفاده توسط ستاره شناسان با تعداد پایین دلالت روشن تر اشیاء. اعداد منفی معنی فوق العاده روشن و اشیاء.)

زهره در حال حاضر دوم-درخشان ترین شی در آسمان شب دوم تنها به ماه. در سه شنبه شب این سیاره ظاهر می شود به درخشش بیش از نه بار روشن تر از آن درخشان ترین سیاره ای رقیب مشتری و آن را تحت الشعاع قرار دادن شباهنگ درخشانترین ستاره در زمین آسمان شب حداقل 20 برابر شده است.

پس از این هفته روشن “شب ستاره” به آرامی شروع به کم نور دوباره قبل از این سیاره از بین می رود در تابش خیره کننده خورشید است در پایان ماه مه. آن را دوباره در اوایل ماه ژوئن به عنوان یک “ستاره صبح.”

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im