دیدن 2020 Super Worm ماه بر نیویورک و واشنگتن در این عکس عالی


فوق العاده Wolf Moon دیده می شود به عنوان آن می رود پشت ابر در بالای کنگره در 9 مارس سال 2020 در واشنگتن است. (اعتبار تصویر: Joel Kowsky/ناسا)

این supermoon در روز دوشنبه (9 مارس) با الهام از برخی از عکاسی زیبا جشن یک رویکرد کامل ماه به زمین است.

پس از ماه نیست در مدار سیاره ما در یک دایره کامل در زمان ماه کامل همزمان با ماهواره نزدیکترین رویکرد به سیاره ما است. ماه کامل از ماه مارس شناخته شده به عنوان Worm ماهوارد روز دوشنبه در 1:48 p. m. EDT (1748 GMT) و آن را به حضیض آن نزدیک ترین نقطه به زمین امروز (10 اسفند) در 2:33 p. m. EDT (0633 GMT) نزدیک به 13 ساعت بعد. در زمان حضیض ماه بود 223,980 مایل (360,461 کیلومتر) از زمین در مقایسه با متوسط آن فاصله از 240,000 کیلومتر (384,400 متر).

مرتبط با: Supermoon اسرار: 7 تعجب آور بزرگ moon حقایق
بیشتر:
چگونه ‘Supermoon’ به نظر می رسد (infographic)

عملا زبان, آن را سخت به بگویید که تفاوت در اندازه با چشم غیر مسلح. اما supermoons هنوز هم ارائه یک فرصت برای ما برای نگاه کردن به آسمان شب و منعکس کننده اهمیت زمین های ماهواره ای است که حفظ بسیاری از منظومه شمسی تاریخ از هیچ آب و یا فضای فرسایش سطح آن است. این باعث می شود ماه یک هدف جذاب برای علوم ماموریت های انسانی و اکتشاف و همچنین عکس.

فوق العاده Worm ماه بالای مجسمه آزادی در شهر نیویورک در 9 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: Chirag Upreti)

Astrophotographer و منظم Space.com نویسندگان Chirag Upreti زمان در مناظر از شهر نیویورک در طول supermoon از جمله عکس ها را در اینجا می بینید از مجسمه آزادی و ساختمان امپایر استیت backdropped توسط ماه.

هواپیما “photobombs” تقریبا کامل Worm ماه در بالای ساختمان امپایر استیت در شهر نیویورک در تاریخ 8 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: Chirag Upreti)

“یک روز پس از روز جهانی زن در supermoon افزایش می یابد با بانوی آزادی در پیش زمینه” Upreti گفت: Space.com در یک ایمیل. “آن حماسه طلوع و به من کلیک شاتر من تا به حال زمان برای مشاهده آن را آشکارا با چشم غیر مسلح. این فکر در ذهن من بود از میلیون ها انسان باید متوقف شود و gawked در یک ماه کامل افزایش زمانی که آن را روشن است. [آن را] از جمله درمان است.”

مرتبط با: ماه: 10 شگفت آور قمری حقایق

(اعتبار تصویر: Joel Kowsky/ناسا)

یکی دیگر از یاد آمریکایی ساختار ساخته شده آن را به ناسا عکاس Joel Kowsky کار از واشنگتن است. ماه کفن کمی با ابرها میآید فقط به سمت ساختمان کاپیتول ایالات متحده که در آن تصمیم گیری در مورد ناسا بودجه و جهت مورد بحث توسط سیاستمداران.

یکی از مسائل در حال صحبت کردن در مورد وجود دارد در حال حاضر ناسا امکان را به انسان بازگشت به ماه تا سال 2024. آژانس می گوید که متعهد به هدف, اما آن را نیز نیاز به تهیه یک موشک یک سفینه فضایی spacesuits و دیگر تجهیزات به سرعت در حال رسیدن به علامت.

مرتبط با: Supermoon امتحان! شما فوق العاده و یا فقط از دست رفته در فضا ؟

یک گله مرغ دریایی را به شب گرگ و میش به عنوان تقریبا تمام Worm ماه می درخشد بیش از شهر نیویورک افق در 8 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: Chirag Upreti)

در نیویورک Upreti گفت که او خوشحال بود از یکی دیگر از شات که روابط در ماه اتصال به طبیعت بر روی زمین و همچنین به عنوان شهری ما فعالیت است.

“مرغ دریایی به طور خلاصه رنگی کردن نور در گرگ و میش بود تقریبا-super moon (روشن در بيش از 99%) افزایش بیش از midtown افق با ساختمان امپایر استیت در نظر, پس از غروب آفتاب نقاشی با مداد رنگی رنگ” Upreti گفت. “آن منظره ای زیبا را که متصل به شهری با این پرندگان است.”

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>