دیدن رکورد درجه حرارت بالا نوار قطب جنوب از مقدار بسیار عظیمی از یخ

آن را آسان به را فراموش کرده ام که قطب جنوب است که از لحاظ فنی یک بیابان تا زمانی که شما آن را ببینید بدون برف.

یک جفت جدید از تصاویر ماهواره ای به اشتراک گذاشته شده توسط رصدخانه زمین ناسا باعث می شود که, واقعیت تلخ روشن به عنوان یخ. ناسا لندست-8 ماهواره جامعی دو عکس از عقاب جزیره (جزیره کوچک کردن قطب جنوب غربی نکته) در فوریه. 4 و فوریه. 13, 2020, bookending یک دوره رکورد درجه حرارت بالا در جنوبی قاره است. بین این دو عکس از یک مقدار قابل توجهی از این جزیره یخبندان ice ناپدید آشکار بزرگ عصری بی ثمر سنگ قهوه ای در زیر.

با توجه به glaciologist Mauri Pelto استاد علوم محیط زیست در نیکولز کالج ماساچوست در جزیره از دست داده و حدود 20 درصد از آن فصلی انباشت برف فقط در چند روز.

“شما ببینید این نوع از ذوب حوادث در آلاسکا و گرینلنداما معمولا در قطب جنوب” Pelto گفته ناسا.

مرتبط با: یکی از قطب جنوب به سرعت کاهش یخچالهای طبیعی فقط از دست یک کوه یخ دو برابر اندازه از واشنگتن ،

ذوب مصادف با نه یکی بلکه دو رکورد بالا در دماهای ثبت شده در قطب جنوب این ماه است. در فوریه. 6 یک ایستگاه تحقیقاتی در لبه شمالی شبه جزیره قطب جنوب (انگشت از زمین در قاره شمال, نکته, نزدیک به جنوب امریکا) ثبت یک رکورد جدید-درجه حرارت بالا از 64.9 درجه فارنهایت (18.3 درجه سانتیگراد) — بیش از رکورد قبلی از 63.5 F (17.5 C) در ماه مارس 2015.

روز بعد در فوریه. 9 محققان در نزدیکی جزیره سیمور خود را دیدم دماسنج ضربه 69.35 F (20.75 C) تنظیم دیگری را برای این قاره است. (برای مقایسه است که در مورد همان دمای گزارش شده در لس آنجلس در همان روز. خوشبو!)

به عنوان تصاویر جدید نشان می دهد کسانی که درجه حرارت بالا موجب ذوب در نزدیکی یخچال های طبیعی. با توجه به Pelto عقاب جزیره از دست داده تقریبا 1 مایل مربع (1.5 کیلومتر مربع) از برف به گرما ایجاد چند حوضچه بزرگ از رنگ آبی روشن meltwater در این جزیره مرکز.

در حالی که هر فصل آن اوج این تابستان بوده است به خصوص برای قطب جنوب Pelto گفت. این قاره در حال حاضر دیده می شود دو موج گرما در این فصل یک در نوامبر سال 2019 و یکی در ژانویه 2020 — ما یادآوری است که قابل ذوب حوادث مانند این در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است به عنوان گرمایش جهانی همچنان بدون کنترل.

در اصل منتشر شده در Live علم.

پیشنهاد: صرفه جویی حداقل 53% با ما آخرین مجله معامله!

با چشمگیر اجزا تصاویر نشان می دهد که چگونه همه چیز تابع و مدل عکاسی جهان الهام بخش ترین عینک چگونه کار می کند نشان دهنده اوج جذاب, واقعی, بازی سرگرم کننده برای یک جریان اصلی مخاطبان مشتاق به نگه دارید تا با آخرین تکنولوژی و قابل توجه ترین پدیده در این سیاره و فراتر از آن. نوشته شده و ارائه شده در یک سبک است که باعث می شود حتی پیچیده ترین موضوعات جالب و آسان به درک چگونه کار می کند لذت می برد توسط خوانندگان از همه سنین.
مشاهده معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im