دیدن مریخ مانند قبل از هرگز در این بالاترین رزولوشن پانوراما همیشه از کنجکاوی مریخ نورد


بخشی از 1.8 میلیارد پیکسل پانوراما که کامپوزیت تصاویر گرفته شده توسط ناسا مریخ نورد کنجکاوی مریخ بین Nov. 24 Dec. 1, 2019. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech/MSSS)

ناسا مریخ نورد کنجکاوی مریخ به ما داده است آن بیشترین-تا کنون مشاهده سیاره سرخ.

کنجکاوی تیم فقط منتشر 1.8-میلیارد-پیکسل پانوراما است که ویژگی های گلن Torridon منطقه در پهلوها از مریخ 3.4 مایل بالا (5.5 کیلومتر) کوه شارپ که مریخ نورد شده بررسی شده است.

جدید عکس است مرکب از بیش از 1000 تصاویر که کنجکاوی جامعی بین Nov. 24 Dec. 1, 2019, زمانی که مریخ نورد تیم در نظر گرفتن یک استراحت برای روز شکرگذاری است.

مرتبط با: تازه مریخ عکس توسط ناسا کاوشگر کنجکاوی (آخرین تصاویر)

“در حالی که بسیاری در تیم ما بود که در خانه با بهره گیری از ترکیه کنجکاوی تولید این جشن برای چشم” کنجکاوی دانشمند پروژه Ashwin Vasavada از ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) در پاسادنا کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: چهارشنبه (4 مارس).

“این اولین بار است که در طول ماموریت ما اختصاص داده شده عملیات ما به یک استریو 360 درجه پانوراما,” او اضافه شده است.

کنجکاوی در زمان پانوراما تشکیل دهنده عکس با استفاده از لنز تله در rover دکل دوربین (Mastcam). این مریخ نورد را گرداننده برنامه ریزی عکاسی در پیشبرد آموزش کنجکاوی را به تصاویر بين ظهر و 2 بعد از ظهر محلی مریخ زمان هر روز برای اطمینان از سازگار در شرایط نوری, ناسا, مقامات گفت.

دوم پانوراما که رور تیم منتشر شد امروز نیز افکن گلن Torridon. این تصویر ترکیبی به دست آورد با استفاده از Mastcam را متوسط زاویه لنز پایین تر است قطعنامه ورزشی “تنها” 650 میلیون پیکسل است.

دوم 650 میلیون پیکسل پانوراما گرفته شده توسط ناسا مریخ نورد کنجکاوی مریخ بین Nov. 24 Dec. 1, 2019, نشان می دهد, بیشتر از این ربات بدن. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech/MSSS)

این چشم انداز در حال zoomable بنابراین عکس های جاسازی شده در این داستان نمی آنها را به عدالت است. برای دریافت کامل تجربه, چک کردن اصل از طریق JPL در اینجا.

کنجکاوی فرود آمد در داخل مریخ’ 96 مایل گسترده (154 متر) گودال گیل در ماه اوت 2012 در $2.5 میلیارد ماموریت برای بررسی منطقه بالقوه گذشته میزبان زندگی میکروبی. ماشین-اندازه ربات به زودی در بر داشت شواهد قانع کننده که گیل میزبان قابل سکونت دریاچه-و-جریان سیستم در گذشته باستانی و که این سیستم به احتمال زیاد پافشاری برای امتداد طولانی.

در سپتامبر 2014, کنجکاوی وارد در پایه کوه شارپ است که بالا می رود از گیل مرکز. از آنجایی که هسته ای-صفحه rover شده است نوردی از طریق کوه کوهپایه خواندن سنگ برای سرنخ در مورد مریخ’ آستین پیش انتقال از نسبتا گرم و مرطوب جهان به بیابان سرد سیاره ما امروز می دانیم.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im