دیدن مریخ و زحل تانگو در predawn آسمان سه شنبه. در اینجا که در آن به نگاه.


دیدن زحل و مریخ را یک رویکرد در predawn آسمان در 31 مارس سال 2020 است. (اعتبار تصویر: SkySafari)

روشن سیارات مریخ و زحل خواهد درخشید با هم در predawn آسمان در روز سه شنبه (31 مارس). شما می توانید آنها را گرفتن در بالای افق جنوب شرقی قبل از طلوع آفتاب.

زحل را در رابطه با سیاره سرخ به این معنی که دو جسم را به اشتراک همان آسمانی طول روز سه شنبه در 6:56 a. m. EDT (1056 GMT) با توجه به skywatching سایت In-The-Sky.org. چند ساعت بعد دو سیاره خود را نزدیک ترین رویکرد عبور در یک درجه از یکدیگر در 1:25 p. m. EDT (1725 GMT).

برای skywatchers در ایالات متحده زحل و مریخ نخواهد بود قابل مشاهده در لحظه ای از رابطه و یا در نزدیکترین رویکرد به دلیل روشنایی روز را مانع دید. اما کسانی که نگاه کردن در آسمان قبل از طلوع آفتاب هنوز هم قادر خواهد بود برای دیدن این دو محکم گره سیارات قرار داده و نشان می دهد در آسمان صبح.

مرتبط با: که از کجا و چگونه برای دیدن سیارات در سال 2020 آسمان شب

در شهر نیویورک به عنوان مثال زحل طلوع خواهد کرد در 3:40 صبح به وقت محلی پس از مریخ تنها چهار دقیقه بعد. خورشید طلوع خواهد کرد در شهر نیویورک در 6:40 صبح به وقت محلی پس از skywatchers تا سه ساعت برای لذت بردن از نمایش از مریخ و زحل. برای پیدا کردن دقیقا همان زمانی که سیاره افزایش و تنظیم از محل خود را چک کردن این آسمان شب از ماشین حساب زمان و تاریخ است.

نیز قابل مشاهده نزدیک خواهد بود غول پیکر سیاره مشتری بالا می رود که حدود نیم ساعت قبل از زحل. مشتری خواهد بود و در صورت فلکی صورت فلکی قوس کماندار که مریخ و زحل را در بزغاله دریا بز است.

مشتری ویژه درخشان از سه قابل مشاهده سیارات خواهد بود درخشان در اندازه -2.0 و آن را روشن تر از هر ستاره در آسمان است. (قدر اندازه گیری روشنایی مورد استفاده توسط ستاره شناسان با تعداد پایین دلالت روشن تر اشیاء. اعداد منفی معنی فوق العاده روشن و اشیاء.)

زحل را در قدر 0.4 و یا در مورد به عنوان روشن به عنوان ستاره وگا. بهرام dimmest از سه سیارات خواهد بود درخشان در قدر 0.8 قابل مقایسه با ستاره Aldebaran.

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یک تازه skywatching عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, شما می توانید عکس ها و نظرات در به [email protected]

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>