راز اطلاعاتی ایالات متحده گزارش: چین Hid اندازه همه گیر

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود به نظر می رسد به طور فزاینده متقاعد شده است که چین به عنوان شدت آن شیوع کروناویروس و که آن را همچنان به انجام این کار.

یک گزارش طبقه بندی شده است که سازمان های اطلاعاتی ارسال شده به کاخ سفید گفته آمده است که چین رسمی شمارش از coronavirus موارد و مرگ و میر نیست کل داستان سه ناشناس مقامات گفته بلومبرگ. اگر آنها راست آن خبر بد برای کشورهای دیگر که وابسته به چین داده و بینش به هنر و صنعت خود را در پاسخ به COVID-19.

“جامعه پزشکی ساخته شده — تفسیر چینی داده که: این جدی بود اما کمتر کسی انتظار” دبورا Birx دولت در بخش درمان گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری با توجه به بلومبرگ. “از آنجا که من فکر می کنم احتمالا ما گم شد مقدار قابل توجهی از داده ها در حال حاضر که آنچه ما اتفاق افتاده است به ایتالیا و ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است به اسپانیا.”

البته وجود دارد دلیلی برای شک و تردید از این خاص روایت — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور فزاینده ای مورد سرزنش چین برای جهانی همه گیر مسلما برای جلب توجه و دور از خود را شکست و برانگیزی منابع گزارش می دهد که چین عمدا مخفی چقدر بد چیزهایی که خواهد بود از لحاظ سیاسی مناسب است.

اما از آنجایی که شیوع آغاز شد در سال گذشته نقض حقوق بشر در چین را متهم به دولت سانسور کم اهمیت جلوه دادن خطرات و شدت coronavirus و مجازات کسانی که صحبت کرد.

هفته گذشته چین عناوین ساخته شده که مرکز شهر ووهان گزارش هیچ مورد جدید برای چند روز در یک ردیف. خود را به سرعت ساخته شده در اورژانس بیمارستان ها حتی شروع به پایین به عنوان تبدیل شدن آنها غیر ضروری است.

در حال حاضر جامعه اطلاعاتی است که خواستار موفقیت به سوال — و همراه با آن بسیاری از آنچه که ما آموخته ایم در مورد شیوع ویروسی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید