راز ایالات متحده اینتل گزارش: آمریکا آمادگی برای جهانی همه گیر

گزارش محرمانه توسط مدیر اطلاعات ملی می گوید که ایالات متحده کاملا آمادگی برای جهانی همه گیر و کاخ سفید مسدود کردن انتشار آن است.

حداقل که با توجه به دو مقامات ارشد دولتی که blabbed به زمان مورد گزارش که قرار بود منتشر شد در اوایل فوریه با توجه به مجله. اما می گوید: زمانبرنامه به انتشار آن شد اوراق به عنوان COVID-19 coronavirus آغاز جهانی شدن.

ناشناس مقامات می گویند این گزارش مطالب تکان دهنده شبیه به قبلی گزارش منتشر شده در سال گذشته است. هر زمان که 2019 گزارش می خواند (تاکید ما):

ایالات متحده باقی خواهد ماند آسیب پذیر به بعد آنفولانزای همه گیر و یا در مقیاس بزرگ شیوع یک بیماری مسری است که می تواند منجر به گسترده نرخ مرگ و ناتوانی شدت تحت تاثیر اقتصاد جهانی فشار بین المللی منابع و افزایش تماس ها در ایالات متحده برای پشتیبانی.

صدا آشنا است ؟

در یک سال بدون چشمگیر شیوع این اخبار به احتمال زیاد خواهد بود به خاک سپرده شد — فقط نگاه و توجه ما پرداخت به وخیم هشدار در مورد تهدید بلندی از تغییر آب و هوا به عنوان مثال.

اما در زمینه مرگبار COVID-19, این گزارش می تواند به لحاظ سیاسی انفجاری. که پرسش در مورد اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تعویق انداختن انتشار آن برای جلوگیری از حتی بیشتر موشکافی آن coronavirus پاسخ.

اگر در این سال گزارش شده است که شبیه به یکی از آخرین, به عنوان کسانی که ارشد مقامات می گویند پس از آن شما می توانید ببینید که چرا کاخ سفید می خواهید برای جلوگیری از اضافی خجالت.

و در عین حال. 2019 گزارش در هر زماننیز اشاره کرد:

اگر جامعه بین المللی ساخته شده است شکننده بهبود بهداشت جهانی امنیت این سود ممکن است کافی برای رسیدگی به این چالش از آنچه ما پیش بینی خواهد بود بیشتر شیوع بیماری های عفونی به دلیل سریع ناخواسته شهرنشینی طولانی مدت انسان دوستانه بحران انسانی تاخت و تاز به قبلا بی قراری زمین گسترش سفر و تجارت بین المللی و منطقه ای تغییر آب و هوا.

دوباره: هر یک از این صدا آشنا است ؟

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>