سال دوم از عمده سیل بهار هوا در ایالات متحده افزوده

جاری شدن سیل که ضعف های زیادی از این کشور ایالات متحده آمریکا است که انتظار می رود به رزومه کاری در سه ماه آینده و خیس جوامع در امتداد رودخانه می سی سی پی و در دشت های بزرگ برای دومین دوره متوالی به, بهار, جدید, خدمات ملی آب و هوا رودخانه هوا را نشان می دهد.

پیش بینی سیل در اواخر ماه آوریل می تواند آسیب های جاده ها و خانه های غرفه levee تعمیرات و نیروی کشاورزان برای به تاخیر انداختن و یا خودداری کردن از کاشت عمده محصولات کشاورزی مانند ذرت و سویا به این دلیل که خاک بیش از حد مرطوب.

شدید, شرایط مرطوب در سال 2019 شد که مطابق با پیش بینی ها از تغییر آب و هوا باعث میلیاردها دلار خسارت و چراغ کشاورزان برای جلوگیری از کاشت در 20 میلیون هکتار—بیشتر از یک سال از بخش کشاورزی آغاز شد نگه داشتن سالانه برگه در سال 2007.

“بسیاری از بچه ها به فکر این است که رفتن به بسیار دشوار است چرا که سال مانده شرایط گفت:” اسکات mr. hughes, رئيس جمهور از داکوتای جنوبی مزرعه اداره و ذرت و سویا کشاورز.

داکوتای جنوبی خواهد بود یکی از سخت ترین ضربه متحده در زیر پیش بینی شده است. خدمات آب و هوا انتظار عمده جاری شدن سیل در امتداد رودخانه James اجرا می شود که طول دولت از داکوتای شمالی به شرق نبراسکا که در آن دیدار Missouri River. بخش هایی از جیمز رودخانه در داکوتای جنوبی شده اند بالاتر از سیل در سطح 11 ماه متوالی.

عمده جاری شدن سیل همچنین انتظار می رود که در امتداد رودخانه می سی سی پی در مینیاپولیس و در نقاط مختلف در آیووا و ایلینوی و در داکوتای شمالی در امتداد رودخانه سرخ از شمال خدمات ملی آب و هوا می گوید.

وزش سیل هوا در 26 متحده عمدتا در کنار می سی سی پی و میسوری رودخانه ها و شاخه های فرعی و در جنوب شرقی و شرق تگزاس. وجود بیش از 95% احتمال وزش جاری شدن سیل در نزدیکی نیواورلئان.

خدمات آب و هوا پیش بینی را پوشش می دهد تنها رودخانهای جاری شدن سیل و نه ساحلی جاری شدن سیل ناشی از آب دریا. آژانس را انتشار کامل آن بهار سیل هوا در روز پنج شنبه.

سیل رود که در بخش های بزرگ به دلیل رکورد آسمانی در سال گذشته متورم رودخانه ها و ترک خاک بسیار مرطوب و قادر به جذب رطوبت های اضافی. که مجبور باران و ذوب برف به جریان به جریان در نرخ غیر منتظره ای بالا.

“بسیار مرطوب خاک شرایط را تا حد زیادی افزایش شانس برای جاری شدن سیل در بخش شرقی [Missouri River] حوضه” سرویس آب و هوا اب شناسی کوین پایین گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته در مورد حوضه شرایط. “تقریبا تمام میسوری حوضه رودخانه است بالاتر از حد نرمال رطوبت خاک شرط است. در Dakotas ما در 99 درصد.”

چهار فوقانی غرب میانه آمریکا — آیووا, میشیگان و مینه سوتا و ویسکانسین—تجربه خود را مرطوب 12 ماه دوره ثبت بین فوریه 2019 های ژانویه و با توجه به NOAA پرونده که بازگشت 125 سال است.

پنج متحده—مونتانا به نبراسکا, وایومینگ و Dakotas—شاهد دوم بیشترین بارش در 12 ماه گذشته. و هفت متحده — ایلینوی, ایندیانا, کنتاکی, Missouri, اوهایو و تنسی و غرب ویرجینیا—تجربه سوم-مرطوب 12 ماه دوره NOAA سوابق نشان می دهد.

جان ریموس رئیس Army Corps of Engineers’ میسوری حوضه رودخانه مدیریت آب گفت زمین جذب آب مانند یک اسفنج. “در حال حاضر اسفنجی بسیار مرطوب در بالا [Missouri River] حوضه بنابراین شما در حال رفتن به قادر به دریافت هر گونه آب به خیس خوردن در” ریموس گفت: در این کنفرانس تماس بگیرید.

میسوری حوضه رودخانه را پوشش می دهد بیش از 500 ، 000 مایل مربع از غرب مونتانا به سنت لوئیس که در آن Missouri River دیدار می سی سی پی. سنگین و جاری شدن سیل در این حوضه در سال گذشته باعث میلیاردها دلار خسارت به levees و منجر به فدرال حوادث اعلام شده در 321 از 411 شهرستان در آیووا و کانزاس میسوری و نبراسکا.

در ماه ژانویه میزان جریان آب به بالا Missouri River—بالاتر از Sioux City, Iowa در دولت گوشه شمال—نزدیک به دو برابر سطح نرمال برای ژانویه, ارتش, سپاه, گزارش هفته گذشته است. رواناب به بالا میسوری است که انتظار می رود به بالا باقی می ماند برای بقیه سال که به احتمال زیاد منجر به جاری شدن سیل در بخش پایین تر از رودخانه در طول نبراسکا-آیووا خط و در سراسر ایالت میسوری از کانزاس, شهرستان St. Louis.

خدمات ملی آب و هوا اخیر پیش بینی شامل پیش بینی احتمال جاری شدن سیل از طریق آوریل در 2,751 رودخانه سنج در ایالات متحده است. پیش بینی پیش بینی عمده جاری شدن سیل در 69 رودخانه سنج وزش جاری شدن سیل در 123 اندازه گیری و جزئی جاری شدن سیل در 429 اندازه گیری.

دیروز وجود دارد جزئی جاری شدن سیل در 120 رودخانه سنج وزش جاری شدن سیل در 18 رودخانه سنج و عمده جاری شدن سیل در پنج سنج.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>