دانشمندان هشدار می دهند: شما می توانید گرفتن Coronavirus بیش از یک بار

در حالی که بسیاری از بیماران که قرارداد coronavirus 2019-nCoV در نهایت بهبودی کامل آنها نیست راه رفتن به دور از برخورد مصون در برابر این بیماری به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود پس از یک عفونت ویروسی است.

بلکه کسب و کار خودی گزارش می دهد که شما به لحاظ نظری می تواند گرفتن coronavirus چندین بار ایجاد چالش های غیر معمول برای مقامات بهداشت در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

ایده اساسی پشت واکسیناسیون — و یا حتی “آبله مرغان احزاب” — این است که قرار گرفتن در معرض یک ویروس باعث خواهد شد سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی است که سپر خواهد شد که فرد از این ویروس در آینده است. اما با توجه به چینی بهداشتی مقامات آنتی بادی های ایجاد شده پس از 2019-nCoV عفونت نیست همیشه قوی به اندازه کافی برای نگه داشتن بیماران از بیمار شدن دوباره.

“برای آن دسته از بیماران که درمان شده است وجود دارد احتمال عود” ژان قینگیوان مدیر پنومونی پیشگیری و درمان در بيمارستان دوستی چین و ژاپن گفت: در یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی.

“این آنتی بادی تولید خواهد شد,” او اضافه شده است. “با این حال در برخی از افراد آنتی بادی نمی تواند گذشته که طولانی است.”

چرا که برخی از بیماران می تواند بیمار چندین بار آن را اثبات خواهد کرد حتی سخت تر برای پیگیری و حاوی ویروسی شیوع — که در حال حاضر گسترش و کشته شدن بیشتر مردم نسبت به کل شیوع سارس از اوایل 2000s.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im