دانشمندان هشدار می دهند بیشتر مسری فشار از Coronavirus

با توجه به یک مقاله جدید ارسال شده به preprint بایگانی BioRxiv هفته گذشته, گونه جدیدی از کروناویروس به نظر می رسد بیشتر مسری از یکی که باعث شیوع اولیه گسترش یافته است.

این پژوهش به رهبری یک تیم از ملی لوس آلاموس و آزمایشگاه باعث می شود این مورد است که یک سویه به نام D614G — یکی از 14 جهشهای شناخته شده تا کنون — دارای یک تفاوت در آن سنبله پروتئین, قطعه ای از این ویروس که باعث عفونت سلول های انسان است.

این مهم است که توجه داشته باشید که این مقاله هنوز به کارشناسی و که هر گونه نتیجه گیری باید با یک دانه نمک است. به عنوان دانشمندان در حال عجله برای به اشتراک گذاشتن یافته های خود را در coronavirus بسیاری از مقالات دانشگاهی مورد بحث در جریان اصلی بدون تحت بررسی دقیق اولین چیزی که می تواند منجر به انحراف از درک عمومی از علم با توجه به کارشناسان.

هنوز پیدا کردن شوم است.

“D614G در فرکانس افزایش در نرخ هشدار دهنده نشان می دهد یک مزیت نسبی به اصلی ووهان فشار را قادر می سازد که سریع تر گسترش” می خواند مطالعه است.

تیم مورد تجزیه و تحلیل 6000 نمونه از سراسر جهان در بر داشت و از طریق یک محاسباتی تجزیه و تحلیل است که یک گونه خاص تحت سلطه دیگران دوباره و دوباره — نشان می دهد آن را بیشتر مسری از ایسنا ،

“داستان نگران کننده است, به عنوان ما می بینیم یک فرم جهش یافته از ویروس بسیار به سرعت در حال ظهور و در طول ماه مارس در حال تبدیل شدن غالب همه گیر فرم” بت Korber سرب نویسنده و محاسباتی زیست شناس در لوس آلاموس نوشت: در Facebook به نقل از رادیو فردا.

اگر این ویروس قادر است به سرعت جهش دانشمندان را سخت تر زمان آینده با یک واکسن موثر.

“ما نمی توانیم به blindsided همانطور که ما حرکت واکسن و آنتی بادی به تست بالینی,” Korber اضافه شده در پست.

همه موافق است که تحقیقات جدید نشان می دهد این گونه است که قادر به گسترش سریع تر با تشکر از ویژگی های خاص. لایحه Hanage عنوان استاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت توییتی که “این نوع ممکن است خوش شانس و معرفی کردم به مکان های خارج ووهان و روش های مختلف اجتماعی فاصله در اوایل.”

به عبارت دیگر فشار نه به دلیل آن را به حال ذاتا بیشتر عفونی کیفیت — اما از طریق شانس خالص.

“آن را در مورد این ویروس این محیط و این فرصت برای انتقال” Hanage اضافه شده است.

“این است که بدون شک یک موضوع پیچیده است و یکی از ما را بیشتر بدانید در مورد” Hanage استدلال در پیگیری صدای جیر جیر. “اما در حال حاضر وجود دارد بهتر است راه های مبارزه با این بیماری همه گیر از نگرانی در مورد گونه های مختلف.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>