دانشمندان هشدار هوابرد انتقال COVID-19

روز دوشنبه بیش از 230 دانشمندان از سراسر جهان اعلام کرد: “از آن زمان به آدرس هوابرد انتقال COVID-19.”

در نامه ای امضا شده توسط دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس دانشکده و منتشر شده در مجله بالینی بیماری های عفونی به سمت کارگردانی “اکثر سازمان های بهداشت عمومی از جمله سازمان بهداشت جهانی” از دانشمندان خواست که سازمان های بهداشت عمومی نیاز به توصیه فراتر از شستن دست و ماسک ، (این که اذعان کرده است این نامه در اخیر کنفرانس مطبوعاتی.)

بهداشت عمومی دستورالعمل باید آدرس هر برنامه به طور بالقوه مهم مسیر به سرعت گسترش این بیماری در این نامه آمده. این امر شامل اقداماتی است که برای انتقال هوابرد از جمله افزایش تهویه مکمل تهویه با عفونت هوا کنترل و اجتناب از ازدحام بیش از حد.

برنت Williams, دانشیار در بخش انرژی و محیط زیست و مهندسی شیمی در McKelvey دانشکده فنی و مهندسی یکی از کارشناسان در ذرات معلق در هوا که بررسی نامه قبل از انتشار آن و آن را امضا کردند.

“در تحقیقات جامعه ما عمدتا متمرکز به طور کامل درک جزئیات این موضوع را بنابراین ما می تواند همچنان به ارائه دقیق ترین اطلاعات پزشکی کارشناسان و سیاست گذاران برای کمک به آنها برای تصمیم گیری آگاهانه” ویلیامز می گوید.

“این نامه ای از یک محل که در آن جامعه پژوهش تفکر وجود دارد که تاخیر در سیاست نگهداری با سریع ء علم جریان برای توصیف انتقال این ویروس است.”

در اینجا ویلیامز پاسخ به سوالات در مورد ذرات معلق در هوا, microdroplets و حاوی گسترش COVID-19:

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

اصلی مطالعه DOI: 10.1093/cid/ciaa939

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *