دانشمندان هشدار می دهند “حشرات آخرالزمان” می تواند عذاب بشریت

حشرات آخرالزمان

برای چندین سال اوج از دانشمندان صدا هشدار دهنده بیش از یک “حشرات آخرالزمان” — یک جهانی در حال مرگ از آنچه در حال حاضر ممکن است مقدار به آنجا که 80 درصد از جهانی اشکال جمعیت.

در حال حاضر در یک گریم به روز رسانی 25 دانشمندان در سراسر جهان منتشر کرده اند استارک هشدار: اگر بشر نیست مدیریت ذخیره جهانی اشکال جمعیت آن می تواند طلسم عذاب برای زندگی انسان است.

رویداد انقراض

در یک جفت از شدت دقت باز نامه منتشر شده در مجله طبیعت مکالمه محققان تقبیح آلودگی تخریب زیستگاه و تغییرات آب و هوایی آنها باور دارند که باعث مرگ دسته جمعی جهان حشرات.

“هر گونه نشان دهنده تکرار نشدنی بخشی از تاریخچه زندگی” دانشمندان نوشت. “به نوبه خود هر یک از گونه ها نیز در تعامل با دیگران و محیط زیست خود را در راه های متمایز بافی یک شبکه پیچیده که حفظ گونه های دیگر از جمله ما.”

اشکال شکار

دانشمندان نوشت شاعرانه که “سرنوشت انسان و حشرات در هم تنیده هستند.” به عبارت دیگر ما جمعی اثرات زیست محیطی نه تنها تهدید همکار ما زمینیها — آن را نیز می تواند به طور موثر و پا زدن نردبان را از زیر خود ما موقعیت در اکوسیستم.

حشرات در هر مطالعه ارائه انسان با “[همه چیز را] از گرده افشانی و تجزیه بودن منابع برای داروهای جدید زیستگاه نشانه کیفیت” و بیشتر. معلوم است این یک اشکال است و انسان فقط زندگی در خارج از آن. سوال این است: بدون کمک آنها برای چه مدت?

ادامه مطلب: سرنوشت انسان و حشرات در هم تنیده هشدار دانشمندان [نگهبان]

بیشتر در حشرات: دانشگاه حذف مطبوعاتی ادعا شواهدی از اشکالات در مریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im