دانشمندان می خواهید به شکار برای زندگی در جهان مردگان

SOS

زمانی که نسل بعدی رصدخانه مستقر هستند, دانشگاه کرنل ستاره شناسان امید به استفاده از آنها برای اسکن دور سیارات فراخورشیدی در مدار ستاره مرده نشانه هایی از زندگی است.

هنگامی که سنگی زمین مانند exoplanet عبور می کند در مقابل کوتوله های سفید و ستاره آن در مدار ستاره شناسان طرح به جستجوی آنها را برای اثر انگشت از زندگی گذشته یا در حال حاضر. و شروع به سر گرفتن این کرنل دانشمندان تحقیقات منتشر شده در مجله منسوب به فیزیک نجومی نامه در روز پنج شنبه ارائه می دهد که یک مرجع برای کمک به ستاره شناسان ایجاد حس از آنچه که آنها پیدا کردن.

زندگی دوم

این نام تجاری خاص از exoplanet می توانست جان سالم به در مرگ میزبان خود ستاره: سفید دورف ها باقی مانده هسته ستاره است که خسته از سوخت و فرو ریخت. آن می ایستد به همین دلیل است که هر چیزی که زندگی در آن جهان نمی خواهد زنده ماندن یک رویداد ویرانگر اما زندگی جدید می تواند به لحاظ نظری پدید آمده پس از آن.

“اگر ما را در پیدا کردن نشانه هایی از حیات بر روی سیارات در مدار زیر نور دراز مرده ستاره” کرنل ستاره شناس لیزا Kaltenegger گفت: در آزادی مطبوعات “بعد از سوال جالب خواهد بود که آیا زندگی جان سالم به در ستاره مرگ یا شروع همه را دوباره و دوباره — یک دوم پیدایش, اگر شما خواهد شد.”

کیهانی اثر انگشت

تا جایی که تحقیقات جدید در می آید. آن را اساسا به عنوان یک فروشگاه از چه ستاره شناسان ممکن است در سراسر آمده به عنوان آنها مطالعه آن سیارات فراخورشیدی است.

“اگر ما شاهد ترانزیت این نوع از سیاره دانشمندان می توانید پیدا کردن آنچه در آن فضای مراجعه به این مقاله مطابقت آن را به طیفی اثر انگشت و به دنبال نشانه هایی از زندگی” کرنل نجوم گراد دانشجو Thea Kozakis گفت: در انتشار. “انتشار این نوع از راهنمای اجازه می دهد تا ناظران به دانستن آنچه که به دنبال.”

ادامه مطلب: ستاره شناسان می تواند نقطه زندگی نشانه های مدار آستین بلند, ستاره مرده [دانشگاه کرنل]

بیشتر سیارات فراخورشیدی: ستاره شناسان این نتیجه عظیم Exoplanet می تواند میزبان زندگی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>