دانشمندان می خواهند به کشف اقیانوس با “چتر دریایی سایبورگ”

یک تیم از دانشگاه استنفورد و Caltech دانشمندان متصل low-power میکرو الکترونیک به undersides از چتر دریایی برای ایجاد “biohybrid روبات” که شنا سه بار به عنوان سریع به عنوان طبیعی ،

ایده این است که یک روز اجازه می دهد “سایبورگ چتر دریایی” مجهز به سنسور برای کشف گسترده اعماق سیاره ما را اقیانوس ها — به جای تکیه بر سنگین و ناکارآمد زیردریایی علمی آمریکا گزارش.

در آزمایشی که دانشمندان قادر به استفاده از تکان الکتریکی از میکروالکترونیک کنترل به چتر دریایی شنا نه تنها سریع بلکه بیشتر کارآمد با توجه به مقاله منتشر شده در علم پیشرفت های امروز است.

“ما نشان داده ایم که آنها قادر به حرکت بسیار سریع تر از آنها به طور معمول انجام دهید بدون بی هزینه در سوخت و ساز بدن” گفت: همکاری نویسنده و مهندسی زیستی استنفورد دکترا نامزد نیکول زو, در بیانیه ای.

“این نشان می دهد که چتر دریایی دارای بکر توانایی برای سریع تر و کارآمد تر شنا” زو اضافه شده است. “آنها فقط نمی معمولا یک دلیل برای انجام این کار است.”

با تشکر به سادگی طراحی الکترونیک با استفاده از سفارشات از قدر کمتر قدرت خارجی در هر توده از دیگر آبزیان روبات با توجه به این مقاله است.

چتر دریایی سایبورگ می تواند انقلابی در راه ما کشف رمز و راز از سیاره اقیانوس ها. برای انجام این کار محققان در حال حاضر به دنبال به را پروژه خود را یک گام بیشتر با اضافه کردن کنترل ها با استفاده از تنها چند تغییرات به microelectronics.

“اگر ما می توانید پیدا کردن یک راه به طور مستقیم از این چتر دریایی و همچنین تجهیز آنها با سنسور برای ردیابی چیزهایی مانند اقیانوس دما و شوری سطح اکسیژن و بنابراین ما می تواند ایجاد یک واقعا جهانی اقیانوس شبکه که در آن هر یک از چتر دریایی روبات هزینه چند دلار به ابزار و خوراک خود را از انرژی طعمه در حال حاضر در اقیانوس” گفت: نویسنده سرب و Caltech مهندس مکانیک جان دبیری.

ادامه مطلب: سایبورگ چتر دریایی می تواند یک روز کشف اقیانوس [Scientific American]

بیشتر در سایبورگها: این Biohacker کنفرانس برای تلفن های موبایل کاملا ظالمانه

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im