دانشمندان می خواهند به ساخت راکتور هسته ای به قدرت مستعمره ماه

اضافی تیرهای

یک تیم از دانشمندان و مهندسین است که در ساخت راکتورهای هسته ای برای تامین انرژی به شهرک سازی در ماه و مریخ است.

به عنوان آژانس های فضایی در اطراف حرکت می کند برای ایجاد یک دائم حضور انسان در کرات دیگر, سوال از نحوه ارائه آنها را با قدرت به مدت طولانی درنگ حل نشده شیمی و مهندسی اخبار گزارش. چرا که بر ماموریت های چالش برانگیز و نور خورشید نمی رسیدن به برخی از نقاط Moon, NASA, شرط بندی که ساده و سبک راکتورهای هسته ای در حال راه رفتن است.

راه حل های ساده

چالش این است که مقیاس. ساخت کامل یک نیروگاه هسته ای در ماه است از سوال C&EN , گزارش, پس, ناسا در حال کار بر روی ساده مدرج کردن راکتور است که می تواند مقاومت در برابر این شرایط سخت.

“من نفرت به آن را یک نوآوری به دلیل آن است که پیچیده نیست” دیوید Poston یک مهندس هسته ای در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس گفت C&EN. “اما آن را یک نوآوری است که ما گفتند:” چرا ما فقط آن را در راه ساده است که ما می دانیم در حال رفتن به محل کار؟'”

منطقه عملیات

مهندسان می گویند چهار راکتور می تواند انرژی کافی برای شش نفر خدمه برای زندگی در مریخ و آنها امیدوار به استفاده از ماه به عنوان یک تست زمین.

“روی ماه شما نزدیک به خانه” مهندس ناسا میشل Rucker گفت C&EN “بنابراین اگر چیزی نتواند آن را نسبتا نزدیک سفر به بازگشت به خانه در حالی که در مریخ سیستم شما بهتر کار می شود.”

ادامه مطلب: چرا ناسا فکر می کند راکتورهای هسته ای می تواند تامین برق مستعمرات انسان در فضا [شیمی و مهندسی اخبار]

بیشتر در انرژی هسته ای: ناسا فقط 125 میلیون دلار برای توسعه موشک هسته ای

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>