دانشمندان با استفاده از کهکشان راه شیری به شکار ماده تاریک

دانشمندان در حال مطالعه مرموز سیگنال از دور کهکشان پیدا نکردم ماده تاریک به عنوان آنها می خواهم امیدوار بود. اما مبتکر روش جدید آنها استفاده می شود برای تشخیص این سیگنال عجیب و غریب که با استفاده از کهکشان ما برای شکار ماده تاریک می تواند در بالا بردن شکار گریزان مواد.

برای چندین دهه دانشمندان شده در جستجوی ماده تاریک نامرئی مواد نیست که ارتباط برقرار کردن با نور اما که نفوذ ما کل جهان است. و یک سیگنال از یک کهکشان نزدیک خال خال در سال 2014 مطالعه به دانشمندان امیدوارند که این بلند بود-به دنبال شواهد ماده تاریک.

برخی از مدل های فعلی پیش بینی است که ذرات ماده تاریک به آرامی پوسیدگی به ماده معمولی یک فرایند است که تولید ضعف فوتون تولید گازهای گلخانه ای که X-ray تلسکوپ می تواند تشخیص دهد. و در سال 2014 دانشمندان کشف یک X-ray emission از یک کهکشان در یک ماده تاریک شکار آن را به عنوان شناخته شده است که ماده تاریک جمع آوری در اطراف کهکشان ها.

مرتبط با: 11 بزرگترین پرسش های بی پاسخ در مورد ماده تاریک

محققان فکر می کنم که انتشار شناخته شده به عنوان “3.5 کو خط” (keV مخفف کیلو electronvolts) است به احتمال زیاد ساخته شده از استریل نوترينو که مدت طولانی است که از فکر به عنوان یک نامزد برای ماده تاریک مطالعه همکاری نویسنده کریس دسر از دانشگاه میشیگان گفت: Space.com.

استریل نوترينو ها ذرات فرضی که یکی از بستگان نزدیک از neutrino های خنثی subatomic particle با توده ای بسیار نزدیک به صفر است. آنها منتشر شد در واکنش های هسته ای مثل کسانی که در نیروگاه های هسته ای بر روی زمین و خورشید است. از آنجا که مقدار کمی از جرم نوترينو نمی تواند توضیح داده شده توسط مدل استاندارد فیزیک ذرات, برخی فکر می کنم که استریل نوترينو می تواند تا این رمز و راز جمعی است که در واقع ماده تاریک.

اما در این مطالعه جدید از اشیاء در کهکشان راه شیری است که تجزیه و تحلیل یک کوه از داده های خام بیش از 20 سال گذشته از XMM-نیوتن فضا X-ray telescope, محققان شواهدی وجود دارد که این علامت دیده می شود در سال 2014 مطالعه بود که از ماده تاریک. در واقع در جستجوی ماده تاریک با روش جدید آنها را نمی بینم سیگنال در همه. اما این را رد نمی کند استریل نوترينو به عنوان یک نامزد قوی برای ماده تاریک محققان گفتند.

برای رسیدن به این نتیجه محققان نگاه 3.5 کو خط در آسمان است. پس ما در کهکشان راه شیری را ماده تاریک و هاله هر مشاهده از طریق هاله باید ماده تاریک در آن است.

بنابراین زمانی که این تیم هیچ اثری از 3.5 کو خط اطلاعات آنها تعیین می شود که “3.5 کو خط نیست با توجه به ماده تاریک” دسر گفت.

در حال حاضر در حالی که 3.5 کو امضا ایجاد می شود به احتمال زیاد توسط استریل نوترينو این ممکن است به نظر می رسد به حکومت فرضی ذرات به عنوان یک نامزد برای ماده تاریک. اما آن را هنوز هم ممکن است که توده های مختلف استریل نوترينو که نمی خواهد قرار داده و از همان سیگنال می تواند توضیح دهد گریزان مواد.

“حتی اگر شما پیدا کردن این مدارک و شواهد قانع کننده که 3.5 کو خط است نه لزوما وجود دارد و یا لزوما ماده تاریک است که حکومت می کند نه از استریل نوترينو به عنوان یک ماده تاریک نامزد” Kerstin پرز استادیار فیزیک در موسسه تکنولوژی ماساچوست بود که در این مطالعه دخیل گفت: Space.com. وجود دارد “هنوز هم بسیاری از توده های مختلف که استریل نوترينو می تواند داشته باشد و آن را هنوز هم می تواند را تشکیل می دهند همه و یا برخی از ماده تاریک در جهان است.”

جدید ماده تاریک تکنیک های شکار

در حالی که دسر بستری شده در آن نسبتا ناامید کننده است که محققان رعایت نمی کند 3.5 کو خط و روش آنها توسعه یافته بیشتر می تواند جستجو برای گریزان مواد.

“در حالی که این کار می کند, متاسفانه, پرتاب آب سرد در چه شبیه آنچه ممکن است اولین شواهد میکروسکوپی طبیعت ماده تاریک آن را باز کنید تا کل یک رویکرد جدید به دنبال ماده تاریک که می تواند منجر به یک کشف در آینده نزدیک” co-نویسنده بن Safdi استادیار فیزیک در دانشگاه میشیگان در بیانیه ای گفت.

“در گذشته مردم گفت:” بیایید نگاهی به بخشی از آسمان که دارای مقدار زیادی از ماده تاریک در آن و بیایید ببینید که اگر ما می بینیم [ماده تاریک] وجود دارد’,” پرز گفت.

اما با این روش که شبیه به یک تکنیک است که پرز با استفاده از در کار خود استفاده می کنند جایگاه ما در جهان به نفع خود استفاده کنند چرا که “اگر این سیگنال واقعا ماده تاریک باید آن را در سراسر آسمان با برخی از شدت های مختلف چون ما زندگی می کنند در هاله ای از ماده تاریک.”

“من فکر می کنم آن است که واقعا هیجان انگیز به فکر می کنم در مورد این جستجوها به دلیل آن اجازه می دهد تا شما را به استفاده از اصل کامل آسمان” پرز اضافه شده است. “قبلا ما مهربان بودند از گرفتن عکس از آسمان و به دنبال آنها نوع به طور جداگانه.”

در حالی که به دنبال از طریق راه شیری تیره halo برای این امضا کمک کرد تا این تیم به تعیین که سیگنال نمی آمد از ماده تاریک از آن بود که مزایای اضافی. “به دنبال از طریق هاله ماده تاریک در کهکشان راه شیری شما در واقع از دست دادن هر گونه حساسیت” دسر گفت.

“قبلی تکنیک اساسا شما نقطه خود را از X-ray تلسکوپ در یک خوشه از کهکشان ها و یا فقط یک کهکشان است که ماده تاریک هاله و شما به دنبال ماده تاریک فروپاشی سیگنال که در حال رفتن به نشان می دهد تا به عنوان یک خط” دسر ادامه داد. او اضافه کرد که با روش خود را در آن نگاه را از طریق کهکشان ما را ماده تاریک هاله آنها قادر به دریافت نتایج بهتر در جستجوی خود را.

“این هاله ماده تاریک در اطراف کهکشان ما بسیار به ما نزدیک تر است و این بدان معنی است که شما بیشتر احتمال دارد برای دریافت فوتون ناشی از ماده تاریک فروپاشی در کهکشان ما از شما اگر شما به دنبال در برخی از خوشه دور.”

دسر افزود: “این روش ما می تواند در دیگر جستجوهای بنابراین برای مثال این 3.5 کو خط.”

این کار منتشر شد و امروز (26 مارس) در مجله علوم.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>