دانشمندان با استفاده از آپولو اطلاعات برای ایجاد بهترین زمین شناسی, ماه, نقشه, همیشه

جدید نقشه ارائه نقشه برای ماه, افشای ماهیت واقعی از زمین سنگی همراه است.

دانشمندان در ایالات متحده Geological Survey (USGS) در همکاری با ناسا و قمری سیاره موسسه ایجاد کرده اند اولین جامع زمین شناسی نقشه از ماه. در این جدید دیجیتال, نقشه با عنوان “یکپارچه نقشه زمین شناسی از روی ماه” کل سطح ماه شده است به طور کامل جدولها و همه از ویژگی های آن یکنواخت طبقه بندی شده.

شما می توانید پیدا کردن نقشه است که نشان می دهد یک مقدار باور نکردنی از جزئیات در 1:5,000,000 مقیاس های آنلاین در اینجا.

این نقشه جزئیات دقیقا چه چیزی باعث می شود تا زیبا انواع تیره و لکه های روشن بر سطح ماه است. آن در نظر گرفته شده است نه تنها به عنوان یک علمی و آموزشی, ابزار, اما آن را نیز می تواند ارزشمند برای آینده crewed ماموریت به ماه.

تصویری: جدید زمین شناسی ماه نقشه جامع ترین تا کنون
مرتبط با: تازه ماه عکس از ناسا Lunar Reconnaissance Orbiter

دانشمندان در USGS ایجاد جامع ترین زمین شناسی را در ماه نقشه از همه زمان. (اعتبار تصویر: ناسا/GSFC/USGS)

“مردم همواره مجذوب ماه و هنگامی که ما ممکن است بازگشت” جیم Reilly سابق ناسا فضانورد و زمان مدیر USGS در بیانیه ای گفت:. “این فوق العاده برای دیدن USGS ایجاد یک منبع است که می تواند کمک به ناسا با برنامه ریزی خود را برای ماموریت های آینده.”

این نقشه دیجیتالی بسیار جامع در بخشی به دلیل آن را با استفاده از داده های پوشا آخرین پنج دهه است. مشترک تیم در پشت این نقشه با استفاده از داده های اخیر ماهواره ماموریت ماه را به عنوان به خوبی به عنوان داده جمع آوری شده و نقشه های ایجاد شده در طی آپولو ناسا ماموریت به اطراف ماه.

در میان داده های اخیر در حال اندازه گیری ارتفاع از استریو مشاهدات ساخته شده توسط زمین دوربین در JAXA را سلنه (Selenological و مهندسی اکسپلورر) ماموریت و داده های توپوگرافی از مدارگرد قمری لیزر ارتفاع سنج (لولا) ابزار ناسا Lunar Reconnaissance Orbiter.

“این نقشه اوج یک دهه پروژه” کوری Fortezzo USGS زمین شناس و سرب نویسنده در این اثر گفت: در همین بیانیه است. “این فراهم می کند اطلاعات حیاتی برای مطالعات علمی جدید با اتصال اکتشاف از سایت های خاص در این ماه با بقیه از سطح ماه است.”

این دانشمندان با هم ادغام شدند و جدید داده و به روز رسانی آپولو-دوره نقشه ها با داده های اخیر. علاوه بر این, آنها توسعه یک روش یکپارچه برای توصیف این لایه سنگ. این ماه نقشه ها را با استفاده از انواع نام برای انواع مختلف سنگ و لایه های سنگ و جدید این واحد شرح روش تبرئه است که تناقض.

شما می توانید جزئیات انتزاعی توصیف کار بر روی این نقشه در اینجا منتشر شده توسط USGS.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru