دانشمندان: ما کرده اید می تواند مانع از 90 درصد از مرگ و میر با بستن دو هفته قبل

به عنوان آن در حال حاضر در ایالات متحده پیش بینی است که COVID-19 کشتن حدود 60000 آمریکایی ها بیش از چهار ماه آینده. اما اگر دولت عمل کرده و هر کس خواست به جسمی فاصله خود را فقط دو هفته زودتر از آن بود که شماره می توانست کاهش 90 درصد است.

که با توجه به اپیدیولوژی بریتا Jewell از امپریال کالج لندن و نیکلاس Jewell لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری نوشت که در روز سه شنبه نیویورک تایمز op-ed که تنها دو هفته دیگر از اقامت در خانه سفارشات و دیگر خود انزوا توصیه می توانست ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی است.

حتی فقط یک هفته از اقدام قاطع از دولت را به ارمغان آورد و انتظار می رود شمار کشته شدگان را به 23,000 مرگ و میر — 62 درصد کاهش.

“هر چه نهایی مرگ و میر در ایالات متحده هزینه از انتظار خواهد بود عظیم” پزشکان نوشت: “غم انگیز در نتیجه نمایی گسترش ویروس در اوایل بیماری همه گیر.”

آنها نه تنها آنهایی که گفت: بنابراین: Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که آن را “آشکار” است که دولت می تواند زندگی را نجات داد با اقدام دیر.

بالاتر از همه چیز اپیدیولوژی استدلال می کنند که زندگی مردم را تحت مستند نیاز به ماندن هوشیار — کاهش stay-at-home دستورالعمل های بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک به طور کامل موج جدیدی از این بیماری همه گیر.

“این مهم است که درک کنند که مستندات هستند و نه یک راه حل برای این ویروس اما آنها ما خرید زمان برای آماده سازی بهتر برای بیشتر امواج از عفونت و به توسعه درمان و واکسن.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>