دانشمندان: متاسفانه فضانوردان نیاز به استخوان در فضا

طلسم خشک

به عنوان آژانس های فضایی کار برای راه اندازی crewed ماموریت های عمیق تر و عمیق تر به فضای آنها تمایل به چشم پوشی کردن یک متغیر مهم: فضانوردان افرادی هستند که معنی آنها گاهی اوقات هیجان زده.

این مشکل ارائه شده در مقاله منتشر شده در این گفتگو هفته گذشته: که ناسا و دیگر گروه ها عدم آماده شدن برای crewmembers’ نیازهای انسان. به عبارت دیگر فضانوردان ممکن است به صورت بی روحی و روانی و فشار روحی و روانی با توجه به فضای پرهیز.

ماموریت: Uranus

به منظور تطبیق فضانوردان’ نیازهای گفتگو مقاله استدلال می کند که آژانس های فضایی باید در آغوش, با تکنولوژی بالا, اسباب بازی های جنسی و به خصوص هوش مصنوعی-فعال جنسی با روبات است که می تواند عمل نقش یک شریک.

“فضانوردان با وجود آموزش سخت باقی می ماند و انسان با نیازهای” نوشتن این مقاله دو نویسنده: دانشگاه کونکوردیا روانشناسی گراد دانشجو سیمون Dubé و دیو Anctil یک دانشگاه لاوال محقق با تمرکز بر اثرات اجتماعی از هوش مصنوعی.

چرا که خدمه اندازه خواهد بود بسیار محدود آنها استدلال می کنند روابط انسانی خواهد بود بیمار-توصیه می شود با توجه به کم شانس مردم برای پیدا کردن یک شریک زندگی سازگار و خطر بی دست و پا فروپاشی است. بنابر sexbots.

اعماق فضا

مشکل این است که تعداد فزاینده ای از کارشناسان در حال صف آرایی در اطراف این ایده که در این روبات حتی با AI گردد semblances شخصیت انسان هستند فقیر جایگزینی برای انسان شرکای تجاری — در بهترین حالت.

اگر یک فضانورد است digisexual بدون در نظر گرفتن قدرت بیشتر به آنها. اما برای دیگران گرفتن رسمی ناسا-صادر sexbot قبل از بلند کردن ممکن است یک سفر طولانی به فضا به نظر می رسد حتی تنهاتر و روانی مضر تر از قبل.

ادامه مطلب: رابطه جنسی در فضای: می تواند تکنولوژی دیدار با فضانوردان’ صمیمی نیاز دارد ؟ [گفتگو]

بیشتر در عاشقانه: زیست شناس تکاملی: استعمارگران مریخ خواهد جهش واقعا سریع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im