دانشمندان به نوبه خود تمام اعضای بدن انسان به طور کامل شفاف

به طور سنتی یک پاسخ روشن در مورد آنچه در جریان است در داخل ارگان های ما مورد نیاز است عمیق کاهش به معنای واقعی کلمه توسط برش کردن بافت.

در آوریل 2019 روند شاهد یک انقلاب به عنوان محققان به رهبری مدیر موسسه مهندسی بافت و پزشکی بازساختی در هلمهولتز موسسه علی Ertürk, 3D چاپ, شفاف, بدن انسان با استفاده از سلول های بنیادی است. در حال حاضر یک تیم نیز به رهبری Ertürk اعلام کرده است در مجله Cell که آنها به بازرسی و نگهداری روش خود را — ایجاد تصاویر خیره کننده از یک, شفاف, مغز انسان, چشم, و کلیه است.

ایجاد شفاف ارگان های متکی بر یک فرآیند به نام “نوری پاکسازی.” اساسا تمام بافت های حاوی آب چربی و پروتئین است که شکست نور. با اضافه کردن مواد شیمیایی است که تغییر انکسار محققان می تواند بهره برداری از این خواص به اجازه می دهد نور از طریق بافت.

بالغ اندام انسان تمایل به ساخت تا متراکم نور-مسدود کردن بافت اما یک ترکیب جدید از مواد شیمیایی می تواند با مته سوراخ از طریق این بافت ما اجازه می دهد برای دیدن از طریق آنها. این تیم در زمان تصاویر با استفاده از لیزر اسکن میکروسکوپ و با استفاده از یادگیری عمیق الگوریتم برای تجزیه و تحلیل صدها میلیون سلول در 3D. آنها از روش “کوچک-micelle واسطه انسان ارگان کارآمد پاکسازی و برچسب زدن” یا SHANEL.

Ertürk و در نهایت تیم ملی امید خود را به استفاده از ارگان نقشه ها به عنوان قالب برای چاپ 3D عملکردی اندام انسان است. چاپ اندام نیاز به آزمایش می شود در حیوانات اما با چاپ عملکردی اندام انسان آنها با هدف کاهش انتظار برای پیوند اعضا.

“زمان انتظار برای بیماران و پيوند هزینه آنها یک بار” Ertürk توضیح داد: در آزادی مطبوعات “دانش دقیق در مورد ساختار سلولی بدن انسان به ارمغان می آورد ما را یک گام مهم و نزدیک به ایجاد عملکردی اندام های مصنوعی بر روی تقاضا.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im