دانشمندان: سگ های آموزش دیده می تواند بوی Coronavirus

محققان در دانشگاه دامپزشکی در هانوفر آلمان دریافته اند که سگ قادر به خر خر کردن از کروناویروس که باعث COVID-19 با دقت شگفت آور.

در طول آزمایش آنها دریافتند که هشت سگ از آلمان نظامی می تواند به درستی شناسایی حضور coronavirus 94 درصد از زمان پس از تنها بودن آموزش در هفته به عنوان بلومبرگ گزارش.

“ما فکر می کنیم که این کار به دلیل فرایند های متابولیک در بدن یک بیمار بیمار به طور کامل تغییر” Maren فون Koeckritz-Blickwede یک استاد دانشگاه گفت: در یک بیانیه ویدئویی ارسال شده توسط دانشگاه در یوتیوب. “ما فکر می کنیم که سگ ها قادر به تشخیص یک بوی خاص تولید شده توسط فرایند های متابولیک.

با وجود سگ استفاده می شود به خر خر کردن انواع قاچاق مواد و حتی مواد منفجره در فرودگاه ها و مکان های دیگر “مردم واقعا متوجه پتانسیل یک سگ می تواند برای تشخیص بیمار و غیر بیمار, بیماران,” استدلال می کند هولگر Volk سر از کلینیک حیوانات در دانشگاه دامپزشکی هانوفر در این ویدئو.

محققان پیشنهاد شده است که سگ خرناس روش می تواند به کار گرفته شده در “حوزه عمومی مانند فرودگاه ها و رویدادهای ورزشی مرزها و یا دیگر تجمع جرم” با توجه به این ویدئو را با عنوان — اما تنها در علاوه بر این به های موجود در آزمایشگاه تست.

این COVID-19 نمونهها کاملا تصادفی بنابراین نه سگ و نه گرداننده محققان می دانستند که نمونه مثبت بودند و آنهایی که نبودند. به عبارت دیگر محققان محافظت در برابر “هانس باهوش” اثر است که در آن حیوانات به نظر می رسد به حل مشکلات پیچیده اما در واقع نشانه گرفتن از خود انسان گرداننده.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de