دانشمندان: این است که چه مدت آن طول می کشد برای نشان دادن علائم کروناویروس

بخشی از این چالش در حال انجام COVID-19 شیوع این بوده است که دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی هنوز در تلاش برای درک آنچه باعث می شود coronavirus کنه.

در حال حاضر هر چند محققان شروع به بررسی رشد مجموعه از موارد — و پر کردن شکاف ها در مورد چگونگی SARS-CoV-2 ویروس حرکت را از طریق بدن فرد و جامعه.

در یک مقاله جدید منتشر شده در Annals of Internal Medicine, یک تیم از پزشکان به بررسی نزدیک به 200 مورد از coronavirus. یافته های خود را متراکم هستند اما غذای آماده کلیدی برای عموم:

به نظر می رسد به حدود پنج روز پس از قرار گرفتن در معرض برای یک فرد شروع به نشان دادن علائم کروناویروس.

“ما باید اعتماد به نفس زیادی که دوره کمون حدود پنج روز” گفت: جاستین Lessler متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز Univewrsity که رهبری تحقیقات در مصاحبه با وال استریت ژورنال.

“برخی از مردم واقعا کوتاه ـلی و برخی از مردم واقعا آنهایی,” او اضافه شده است. “هدف این است که ابتلا به بسیاری از موارد است که در حال آلوده و نشانه های توسعه قبل از مهلت.”

در ضمن جدا تحقیقات توسط یک تیم اروپایی دریافتند که بیماران به احتمال زیاد عفونی قبل از آنها نشان می دهد علائم — و که در ویروس اوج infectiousness آن میریزد بیش از 1000 بار به عنوان بسیاری از نسخه هایی از خود را به عنوان سارس قبلی شیوع بیماری مرگبار.

به عبارت دیگر این ویروس به نظر می رسد کاملا بهینه سازی شده برای گسترش به طور گسترده ای به عنوان ممکن است.

در سمت روشن اروپا محققان دریافتند افرادی که گرفتن اشکال به احتمال زیاد متوقف عفونی به طور کامل توسط حدود 10 روز پس از آنها برای اولین بار نشان می دهد علائم کروناویروس.

این بدان معناست که با توجه به حافظهی تیم که توصیه فعلی که افرادی که به احتمال زیاد شده است انتظار می رود خود قرنطینه خود را برای دو هفته است مشاوره های جامد.

“بر اساس تجزیه و تحلیل ما از در دسترس عموم داده توصیه فعلی از 14 روز برای نظارت فعال و یا قرنطینه معقول است اگر چه با آن دوره برخی از موارد می توان از دست رفته در طول دراز مدت” Lessler گفت: در آزادی مطبوعات.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im