دانشمندان: Coronavirus ممکن است مسری از فکر

وجود شواهد نشان می دهد که 2019-nCoV از کروناویروس که باعث شیوع جهانی این سال می تواند حتی بیشتر عفونی از دانشمندان و مقامات بهداشت در ابتدا فکر می کردم.

“سریع شتاب از موارد نگرانی” مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری با حضور CNBC هفته گذشته است.

یک هفته پیش وجود دارد فقط خجالتی از 6,200 تایید موارد این ویروس در سراسر جهان — یک شماره است که بیش از سه برابر شده پس از. چرا که وضعیت در حال تحول بوده است بنابراین به سرعت در حال CNBC گزارش می دهد که در آن می تواند به کارشناسان ماه به ایجاد یک مدل از شیوع است که با دقت به تصویر می کشد چقدر مسری coronavirus است.

دانشمندان در تلاش برای پیش بینی وقوع خواهد پیشرفت اغلب دست و پنجه نرم کردن با داده های محدود با توجه به CNBC با تعداد موارد تایید شده همیشه عقب مانده بسیار بزرگتر از شمارش موارد مشکوک. و از آنجا که بسیاری از بیماران مبتلا 2019-nCoV تجربه خفیف آنفولانزا مانند علائم آن ممکن است که موارد خود را به پرواز در زیر رادار به طور کامل.

“نسبتا خفیف ویروس می تواند باعث بسیاری از آسیب اگر بسیاری از مردم آن را دریافت” رایان گفت: در کنفرانس خبری. “و این موضوع در حال حاضر. ما نمی به طور کامل آن را درک کنند.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>