دانشمندان: Coronavirus در حال حاضر جهش به 30+ سويه

تحقیقات جدید نشان می دهد که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 می تواند در حال حاضر جهش یافته به بیش از 30 جداگانه گونه است.

این مطالعه نشان داد که گونه های مختلف می تواند تولید کند بسیار سطوح مختلف بار ویروسی به دیگران جنوب چین صبح پست گزارش ساخت آنها به مراتب خطرناک تر است.

یک سویه به عنوان مثال به نظر می رسد برای تولید 270 بار بار ویروسی — به این معنی که فرد آلوده تولید 270 بار به عنوان بسیاری از ویروس— از حداقل فشار قوی.

که باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای مبارزه با عفونت ها و تسهیل گسترش فرضی و توضیح داد که چرا برخی از موارد COVID-19 به میزان قابل توجهی بدتر از دیگران است.

“Sars-CoV-2 به دست آورد تا قادر به جهش قابل ملاحظه ای در حال تغییر بيماريزايی” لی Lanjuan یکی از چین پرکار ترین اپیدیولوژی و یک محقق در دانشگاه ژجیانگ نوشت: در این مطالعه که به اشتراک گذاشته آنلاین در preprint سرور MedRxiv روز یکشنبه اما نشده هنوز تایید توسط همکار-بررسی فرآیند و یا منتشر شده در یک مجله علمی.

در پژوهش Li جدا گونه های مختلف و تحت شرایط آزمایشگاهی اندازه گیری که چگونه به سرعت و به طور موثر آنها می تواند به آلوده کردن و کشتن سلول های میزبان است.

این مقاله همچنین ترسیم سویه های مختلف به شیوع بیماری در نقاط مختلف جهان پیدا کردن که نسخه ای از SARS-CoV-2 که در سراسر اروپا و نیویورک به مراتب کارآمد تر قاتلان از یکی که آمار سایر نقاط آمریکا از جمله واشنگتن است.

“دارو و واکسن توسعه, در حالی که فوری نیاز به نگاهی به تاثیر این جمع جهش… به حساب برای جلوگیری از مشکلات بالقوه” لی و همکاران او نوشت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>