دانشمندان آزمون اول COVID-19 آنتی بادی درمانی بر روی انسان

اولین کارآزمایی بالینی برای یک COVID-19 آنتی بادی برای درمان انسان ها است که در حال حاضر در جریان است.

درمان توسعه داده شد از خون یک COVID-19 بازمانده که بهبود از بیماری را در ماه فوریه که در آن نقطه سیستم ایمنی بدن خود را توسعه ایمنی به coronavirus, MIT Technology Review ،

ایده این است برای ساخت زمینه آنتی بادی است که فراهم می کند که حفاظت در برابر ویروس ها و اداره آنها به دیگران به کمک مالی یک افزایش موقت در ایمنی.

وجود دارد چندین تیم و شرکت های دارویی کار بر روی آنتی بادی درمان است. این یک پروژه مشترک توسط شرکت داروسازی الی لیلی و شرکت زیست فناوری AbCellera است که برای اولین بار به آزمایش بر روی انسان کنندگان است. این یک نقطه عطف مهم در ساخت مطمئن شوید که این نه تنها کمک می کند تا جلوگیری از coronavirus بلکه آن ضرری ندارد بیماران در طول راه.

اگر همه چیز می رود با توجه به طرح و سپس MIT فناوری Review گزارش می دهد که این درمان می تواند در دسترس عموم تا پایان سال است.

که مدت زمان طولانی را صبر کنید, اما هنوز هم بالاتر از متوسط سرعت برای توسعه یک نام تجاری جدید ضد ویروسی درمان است. چون coronavirus هنوز هم ضعیف است-درک دانشمندان و توسعه دهندگان مواد مخدر بسیاری از تیم های کار بر روی واکسن و آنتی بادی درمان هنوز در اوایل بالینی مراحل کار خود را.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از چالش های پیش رو برای این داروی آزمایشی. هیچ تضمینی وجود ندارد که این یا آینده آزمون موفق خواهد شد — آزمایش های بالینی اغلب نمی — و دشوار است مذاکرات در مورد که می شود به اولین limited دسته از مواد مخدر اگر آن ثابت شده است موثر باشد.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>