دانشمندان در حال مطالعه تفاوتهای جنسی در مغز, ترس کار خود را خواهد تحریف

یک تیم از موسسه ملی بهداشت (NIH) دانشمندان در حال راه رفتن در یک خط ظریف: انتشار تحقیقات در مورد چگونه مغز انسان های متفاوت در سراسر در حالی که در تلاش برای محافظت در برابر کار خود را در حال تحریف توسط زن ستیزی.

آرمین Raznahan رئیس رشدی neurogenomics در NIH منتشر شده تحقیقات در مجله PNAS روز دوشنبه در مورد چگونه کروموزوم جنسی هستند گره خورده است مربوط به تفاوت در اندازه های مختلف مناطق مغز. پژوهش سیمی گزارش می تواند به پزشکان در درک بهتر از نحوه اختلالات تکاملی ممکن است آشکار در گروه های مختلف.

“اگر ما می تواند درک زیست شناسی از رابطه جنسی بهتر” Raznahan گفت: سیمی “شاید کسانی که در مسیر در حال رفتن برای کمک به ما در درک آنچه اتفاق می افتد به قرار دادن یک فرد در معرض خطر از تجلی علائم اختلال طیف اوتیسم به عنوان مثال.”

اما طبیعت حساس Raznahan پژوهش است و او در تلاش برای مبارزه با تفسیر نادرست از آن چیزی است که او گفت: سیمی او را به اجرا از اوایل در حرفه خود.

“من انگشتان من سوخته زمانی که من اولین بار آغاز شده است” Raznahan گفت: سیمی.

در آن زمان او تحقیق تفاوت بین چگونه مردان و زنان مغز در طول زمان تغییر. و در حالی که مقاله خود را تنها با لمس بر روی تغییرات ساختاری و نه هیچ تفاوت عملکردی که متوقف نمی وال استریت ژورنال به نقل از کار خود را در سال 2011 در مقاله ای که به پیشنهاد دانش آموزان ممکن است یادگیری بهتر در تک جنس کلاس های درس.

به دلیل آن را مانند یک موضوع خطرناک و عملی نتیجه گیری یکی می تواند در قرعه کشی از چنین تحقیقاتی باقی می ماند نامشخص دانشمندان گفته سیمی که شاید دانشمندان نباید بررسی تفاوتهای جنسی در مغز تا به طور کامل در همه. اما دیگران استدلال می کنند که آن را ضروری است.

“ما نمی توانیم را ندارد اکتشافات” دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی فارماکولوژی پروفسور مارگارت مک کارتی گفت: سیمی “از آنجا که آنها ممکن است سوء استفاده شود.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de