دانشمندان هنوز نمی تواند بگوید کدام ستاره شمال است

کیهانی راز,

برای برخی از این دلیل, شمال ستاره فراموش دانشمندان’ بهترین تلاش برای اندازه گیری و کمیت آن.

که بسته به روش محققان با استفاده از اندازه گیری استار رسما شناخته شده به عنوان ستاره قطبی آنها دور آمده با نتایج متناقضی با توجه به زندگی علم. به عنوان یک نتیجه, همان ستاره است که انسان استفاده کرده اند به عنوان یک ابزار ناوبری برای قرن ها هنوز هم مخالف توضیح علمی.

دو یا Northing

بسته به اینکه چگونه آنها محاسبه Solaris’ جرم ستاره شناسان هم می رسند و در حدود هفت برابر جرم خورشید ما یا سه و نیم بار زنده علوم ،

برخی از انواع ستاره ها می تواند به اندازه تا بر اساس چگونه اغلب آنها پالس. این روش که به ستاره شناسان بالاتر ارزش برای ستاره شمال جرم است. این مقدار کوچکتر از اندازه گیری که چگونه به سرعت آن را و آن دودویی شریک مدار یکدیگر — و دانشمندان مطمئن نیستند که چرا این دو روش نیست خط.

تفاوت سن

بخشی از این مشکل به همان اندازه گیج کننده تغییر ناگهانی — این است که اندازه گیری ها نشان می دهد که یکی از دو دودویی ستاره است به طور قابل توجهی بالاتر از دیگر, با توجه به زندگی علم.

آن را ممکن است ستاره شناسان گفته Live علمکه ستاره اصلی در Polaris سیستم استفاده می شود دو ستاره کوچکتر که با هم ادغام شدند — یک فرایند است که باعث می شود ستاره ها به نظر می رسد کمتر از آنها و همچنین messes تا برخی از روش های مورد استفاده برای تعیین جرم خود را.

بیشتر بخوانید: چیزی عجیب و غریب است که با ستاره شمال [Live Science]

بیشتر در فضا: Polaris ستاره شمال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید