دانشمندان با اسکن مغز قلدر و چیزی گریم

یک تیم بین المللی از دانشمندان علوم اعصاب اسکن مغز مادام العمر قلدر و متوجه چیزی شوم: قلدر’ مغز به نظر می رسد از لحاظ فیزیکی کوچکتر از مغز دیگر.

“یافته های ما حمایت از این ایده که برای بسیاری از افراد مبتلا زندگی-دوره-مداوم رفتار ضد اجتماعی ممکن است تفاوت در ساختار مغز است که آن را دشوار است برای آنها را به توسعه مهارت های اجتماعی است که جلوگیری از آنها را از درگیر شدن در رفتار ضد اجتماعی” گفت: سرب نویسنده کریستینا Carlisi یک محقق در دانشگاه کالج لندن است.

برای مطالعه منتشر شده در مجله های معتبر از لانستاین تیم با استفاده از دستگاه MRI برای بررسی مغز از 652 شرکت کنندگان است.

این مطالعه نشان داد که مغز افراد مبتلا مادام العمر الگوهای “سرقت پرخاشگری و خشونت و قلدری ، دروغ و یا شکست های مکرر برای مراقبت از محل کار یا مدرسه مسئولیت” متفاوت بود از لحاظ فیزیکی از کسانی که از شرکت کنندگان دیگر.

به شوخ طبعی قلدر’ cortexes بودند به طور قابل توجهی نازک تر — و کل مغز تا به حال کمتر در سطح منطقه — از غیر قلدر اسکن مغز توسط دانشمندان است. معکوس‘s مختصر خلاصه: قلدر “را کوچکتر مغز است.”

کلید استثنا: مغز افرادی که به نمایش گذاشته رفتار ضد اجتماعی به عنوان نوجوانان اما نه به عنوان افراد بزرگسال نشان داد هیچ گونه ناهنجاری است. این خبر خوبی برای اصلاح قلدر اما خبر بد برای lifers.

“بسیاری از افرادی که در نمایشگاه رفتار ضد اجتماعی در درجه اول انجام این کار تنها در دوران نوجوانی به احتمال زیاد به عنوان یک نتیجه از مرور اجتماعی دشوار است و این افراد نمی, نمایش تفاوت های ساختاری مغز,” Carlisi گفت. “همچنین این افراد که به طور کلی قادر به اصلاحات و رفتن به تبدیل شدن به ارزشمند اعضای جامعه است.”

آنچه باقی می ماند مبهم است و پرسش از علت و معلول — آیا مغز قلدر کوچک زیرا آنها قلدر و یا آنها را تبدیل به قلدر به دلیل کوچک مغز?

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im