دانشمندان می گویند این دستگاه می تواند به شبیه سازی هر گونه عطر و طعم

طعم و مزه نمایش

یک پژوهشگر ژاپنی ایجاد طعم “نمایش” است که قادر به تولید هر گونه طعم و هنگامی که شما لیسیدن سطح آن است.

این “پیرمرد صفحه” به نام “Norimaki, سینت سایزر” با استفاده از پنج نوع ژل و هر یک مربوط به پنج سلیقه انسان زبان می تواند تمایز بین — شور اسیدی, تلخ, شیرین و اومامی. با تضعیف و تقویت این پنج سلیقه های مختلف از طریق استفاده از جریان های الکتریکی این دستگاه می توانید هر گونه “های دلخواه طعم” با توجه به تحقیقات.

مهبل, سکس با صفحه نمایش

“مثل یک نوری صفحه نمایش است که با استفاده از چراغ های سه رنگ اصلی برای تولید رنگ های دلخواه این نمایش می تواند در تولید و توزیع دلخواه سلیقه همراه با اطلاعات به دست آورد طعم و مزه سنسور” Homei میاشیتا محقق در دانشگاه میجی توضیح داد: در یک مقاله ارسال شده به این دانشگاه ،

دستگاه فریب خورده شرکت کنندگان به تجربه “طعم همه چیز را از پاستیل ٬ به سوشی بدون نیاز به جای تنها یک مورد از مواد غذایی در دهان خود را” با توجه به میاشیتا.

آب نبات سوشی

“هنگامی که ما پیچیده دستگاه در جلبک دریایی خشک شده ارائه طعم شور و ترش را با بوی جلبک دریایی باعث توهم در واقع خوردن سوشی,” او اضافه شده است.

او می گوید: این فناوری می تواند اضافه کردن “یک کل رسانه های جدید به تجربه های چند رسانه ای.”

به عنوان فن آوری Xplore نشان می دهد, آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ادویه تا خسته کننده وعده های غذایی در پرواز. یا آن را ممکن است حتی استفاده برای مدیریت وزن به کاربران کالری-آزاد راه به افراط طعم مورد علاقه خود را.

ادامه مطلب: دستگاه دیجیتال عمل می کند تا طعم مواد غذایی مجازی [Tech Xplore]

بیشتر در طعم: طعم تست روبات ها در حال بهینه سازی مواد غذایی در چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de